Krása

Módne kabelky pre rok 2018

Ako to znie paradoxne, silou akejkoľvek ženy je jej slabosť! Pravdepodobne silnejší, máme toľko z nich. Je len potrebné posúdiť prítomnosť módnych vecí v dámskej šatníku a štýlový doplnok, najmä ako kabelka pre ženy, ktorá je nielen užitočná v domácnosti, ale aj dostatočne krásna na to, aby sa stala doplnkom k harmonickému vzhľadu.

Správne zvolená taška môže zdôrazňovať štylistickú líniu, úspech a spoločenské postavenie majiteľa.

V nasledujúcom roku 2018 budú mať moderné ženy módy prístup k najrôznejším modelom, vyrobeným nielen z elitnej prírodnej kože, ale aj z lacnejších materiálov. Všetky modely tašiek sú kombinované v smere, ktoré sme popísali nižšie.

klasický

Väčšina návrhárov považuje klasickú verziu dámskej tašky za bezúhonnú. Štandardné modely čiernej a hnedej farby však zostanú v móde v roku 2018.retro

Najzaujímavejším smerom medzi ženskými kabelkami sú kabelky vyrobené v retro alebo vintage štýloch. Toto príslušenstvo je vhodné pre akýkoľvek obrázok.

Praktický dizajn

Objemné a pohodlné je vždy taška mestského štýlu príležitostných z prírodných materiálov, pretože sú najpraktickejšie. Taška v tomto dizajne vykonáva nielen obchodnú funkciu, ale paradoxne môže zdôrazňovať ženskosť.

Extravagantné a umelecké modely

Snažíš sa svietiť? Potom je extravagantný dizajn dámskej tašky práve pre vás. Ak sa chcete výrazne líšiť od zvyšku, vyberte vhodnú možnosť od všetkých typov luxusných návrhárov.

značkové

Kolekcia Louis Vuitton

V nadchádzajúcej sezóne jeseň-zima 2017-2018 návrhár Louis Vuitton odporúča, aby sa krásna polovica ľudstva dostala čo najbližšie k umeniu. Nová kolekcia je venovaná najväčším umelcom sveta. Veľkolepé diela Leonardo da Vinci, Jean Fragonard, Pieter Rubens a Willem van Gogh ožívajú novými kabelkami.

Kolekcia Dolce & Gabbana

S kabelkou od spoločnosti Dolce & Gabbana môžete bezpečne ísť na verejnosť, pretože kolekcia v roku 2018 perfektne zapadá do štýlu a priťahuje ľudí okolo vás návrhmi čipiek, atraktívnymi aplikáciami a rôznymi výtlačkami.

Zbierka Michael Kors

Pre ženy, ktoré uprednostňujú zdržanlivosť, eleganciu, ponúka Michael Kors k dispozícii vynikajúce možnosti v klasickom štýle. Hlavným zameraním novej kolekcie je harmonická kombinácia kabeliek s odevmi, najmä tónu a tónu.

Hermès Collection

Hermès v kolekcii žienových kabeliek, módne v rokoch 2017-2018, prezentovala bohaté farebné výrobky z pravých kože. Nikto by nemal odolávať obrovskému výberu obyčajných a potlačených kabeliek, ako aj hladkej a pštrosovej koži.

Zbierka Gucci

Gucci kultové tašky nebudú prehliadané. Táto sezóna sú kritériom modernej elegancie.

Zbierka od Chanel

Štýlový dizajn kabeliek Chanel nenechá žiadnu ženu módnu lásku ľahostajnú. V nadchádzajúcom roku 2018 zostanú čierne kabelky bez masívnych šperkov a obrazov relevantné.

Zbierka Kate Spade

Módny dom Kate Spade odporúča experimentovať nielen s farebnou paletou, ale aj s tvarom kabelky. Jasnosť a bleskosť v rokoch 2017-2018 bude v trende.

Nový 2018

Tlačené vrecká

Po dlhú dobu bola intrikou vľavo, ktorý model kabelky by bol hit sezóny 2018. Nakoniec dizajnéri odhalili karty a predstavili novinku pre všeobecnú diskusiu: taška s potlačou, jedna po jednej, opakujúca sa so vzorom na oblečení. Táto možnosť vyzerá nezvyčajne, zaujímavá a čerstvá.

Kožušinové kabelky

V roku 2018 sa kabelky vyrobené z kožušiny s dlhým spánkom stanú módnymi. Nudné a nenápadné, jednoducho sa nestanú!

Vzhľadom k tomu, že nie každá žena si môže dovoliť kúpiť luxusný a drahý model od známych kupcov, ponúkame zastaviť výber cenovo dostupnejších možností, ktoré môžu tiež zdôrazňovať jedinečný a kreatívny obraz. A s možnosťou ekonomiky image môže byť jedinečný!

Taška spojky

Mini-kabelka je už dávno obľúbená, čo v nasledujúcom roku 2018 neztratí. Nie je nič lepšie ako duet: spojka a klasický outfit. Nové modely sú zdobené reťazami, všetkými druhmi kameňov, perličkami a kamienkami.

Bag Bag

Rozmazané čiary a neprítomnosť čistých foriem dodávajú ženskej kabelke kabelku v tvare vrecka špeciálne šarm. Nebojte sa experimentovať: taška sa dá kombinovať nielen s klasickým oblečením, ale aj s modernými džínsy.

batoh

V roku 2018, rovnako ako v roku 2017, budú požadované nielen malé batohy, ale aj priestranné. Batoh je funkčný a štýlový, no nosenie za ramenami už nie je módne. Stylisti ponúkajú držať batoh za rukoväte.


Farebné akcenty

Pokiaľ ide o farby dámskej tašky, v nadchádzajúcej sezóne, dizajnéri ponúkajú venovať osobitnú pozornosť tým, ktoré sú vyrobené v jasných a veselých farbách. Módisti môžu bezpečne doplniť svoje kolekcie módnych doplnkov o kabelky v žltej, zelenej, vínovej, ružovej, oranžovej čiernobielej farbe a s potlačou.

materiály

V nasledujúcom roku 2018 nebol dizajnový prístup uvedený do jasného rámca, a preto boli ponúkané všetky druhy materiálov, ktoré umožňujú štýlové ženy vybrať kabelku podľa vlastného uváženia.

Koža a semiš

Ženské kabelky vyrobené z prírodných materiálov zostávajú na vrchole popularity. Takýto nákup 100% zaručuje trvanlivosť, praktickosť a veľkoleposť obrazu.


exotické

Exotické typy pleti, rovnako ako modely kabeliek s vysoko kvalitnou imitáciou pokožky plazov, budú vyzerať rovnako harmonicky a výhodne pre mladé dievčatá, mladé ženy a dámy elegantného veku.

textilné

Fabric modely, úspešne doplnený viacfarebnými vložkami, veľkolepé krúžky na kľúče, zdobené výšivkami, kamienky alebo kovové prvky sa stane univerzálnou možnosťou pre štýlový vzhľad.

Pamätajte: tajomstvá perfektného obrazu neexistujú. Hrajte, experimentujte, ale úloha dokončenia štýlovej ikony bude hrať štýlový doplnok - taška zohľadňujúca módne trendy roku 2018.

Loading...