Články

Najkrajšia bunda: 100 nádherných nápadov na úžasnú manikúru

Dobre upravené ruky a krásna manikúra sú vizitkou skutočnej slečny. Psychológovia súhlasia s tým, že ľudia, keď sa prvýkrát stretli, venovali v prvom rade pozornosť rukám ženy a až potom hlavnému oblečeniu. Preto by mali vaše nechty vždy vyzerať perfektne.


Moderný nechtový priemysel ponúka všetky možnosti na vykonanie štýlovej manikúry doma. Jedným z najúspešnejších a najrelevantnejších v každej situácii je francúzska manikúra. Táto technika sa považuje za najlepšiu medzi všetkými rôznymi spôsobmi. Francúzština je klasika dizajnu nechtov, ktorá nikdy nezlyhá.

Najkrajšia bunda: nápady na fotografie pre vynikajúcu manikúru

Francúzsky dizajn, ktorého hlavným prvkom je takzvaná "linka úsmevu", ktorá ohraničuje okraj nechtov. Klasická verzia francúzskej manikúry sa vykonáva s bielou čiarou. Táto možnosť je stále najpopulárnejšia a najpopulárnejšia u žien všetkých vekových kategórií.

Francúzska manikúra vyzerá nie menej elegantne a atraktívne, kde sa "úsmevová línia" vykonáva v kontrastnej farbe. Čo presne? Prečítajte si všetko o tom v našej podrobnej recenzii.

Najkrajšie francúzske 2018: klasický dizajn, dokázané v priebehu rokov

Krásne a pôsobivé nie vždy znamenajú jasné a chytľavé. Dokonca aj obyčajný francúzsky môže vyzerať skvele, ak sa riadne priblíži jeho implementácii. Ak chcete vytvoriť klasický francúzsky, broskyňový a ružový, používa sa líniu úsmevu v bielej farbe. Táto kombinácia vyzerá elegantne a elegantne. S nástupom gélového lesku klasický francúzsky ešte viac transformovaný. Prechod z okraja klinca na hlavnú dosku na nechty sa zjemnil a samotný dizajn je rafinovaný.

Často biela bunda dopĺňa malé kamienky na prstenci prsteňa, čo prispieva k dizajnu citlivosti a ženskosti.

Najkrajšia manikúra francúzštiny: nápady na fotografovanie jasných nechtov

Búrková fantázia dievčat v jednom okamihu zmenila unavovanú bielu farbu na rôzne odtiene, ktoré sa úspešne zakorenili vo francúzskej manikúre. Navyše, odtiene môžu byť absolútne žiadne. Neexistujú žiadne striktné pravidlá v návrhu "linky úsmevu" a hlavnej dosky na nechty, čo viedlo k vytvoreniu obrovského počtu jasných a nezvyčajných nechtových umeleckých diel.

V trenčovej trendovej manikúre sú obmedzené, kyslé a kovové odtiene. Na vytvorenie nechtového umenia sa vyberú 2 odtiene - jeden hlavný, druhý ako výkres detailov. V takom prípade sa pokúste vyzdvihnúť podobné odtiene, inak riskujete, že dostanete nepríjemnú manikúru.

Na vrchole popularity manikúra v tyrkysových farbách. V kombinácii s bielym "úsmevom" a klasickými tvarmi nechtov bude tento dizajn vyzerať očarujúce a štýlové.

Najkrajšia konštrukcia bundy: kombinácia s technikou ombre

Technika ombre je taká všestranná, že môže byť použitá samostatne aj v kombinácii s inými spôsobmi zdobenia nechtíkov. Francúzsky a ombre - najlepšia kombinácia, ktorú si dokážete predstaviť. Na vrchole populárnych návrhov, kde:

  • gradient sa nachádza na hlavnej doske na nechty a "linka úsmevu" je natretá monochromatickým lakom
  • gradient sa používa na ozdobenie "linky úsmevu", zvyšok nechtu je pokrytý základným lakom

Experimentovanie s technikou ombre a jeho kombináciou s francúzštinou môže byť nekonečné. Pri výbere podobných odtieňov laku môžete vytvoriť stovky originálnych a štýlových nechtov.

Najkrajšie francúzsky na nechty: matný šarm 2018

Matná manikúra čoraz viac konkuruje bežnému lesku. Mnohé dievčatá dávajú prednosť zdobiť nechty sametový lak, ktorý vyzerá bohatý a ušľachtilý. V trende francúzskej manikúry s matným lakom, ktorý pokrýva nechty s hrubou vrstvou. Použite matný lak na lakovanie "linky úsmevu" alebo hlavného priestoru dosky na nechty.

Obzvlášť pôsobivá je kombinácia matného laku s kovovým dekorom. Tento dizajn kombinuje niekoľko populárnych trendov v posledných ročných obdobiach.

Smart bunda vo štýle "negatívneho priestoru"

Technika "negatívny priestor" je dizajn s prevažujúcim bezfarebným lakom. Pri pohľade na taký neil-art, zdá sa, že dizajn jednoducho nie je dokončený, takže hlavný priestor nie je namaľovaný.

Najčastejšie sa negatívne vesmírne manikúru vykonáva v monochromatickej farebnej schéme, ale varianty v nasýtených farbách sú prijateľné. Nail art vyzerá skvelo a veľmi neobvykle, kde sú vysledované len obrysy "linky úsmevu", zatiaľ čo samotný priestor zostáva bezfarebný.

Najkrajšie dizajn francúzsky v tmavých farbách

Tmavé odtiene, fatálne a vzdorné, vždy priťahovali pozornosť žien. Francúzska manikúra v tmavých farbách vyzerá viac než pôsobivá a očarujúca.

Chystáte sa na spoločenskú udalosť alebo slávnostný večer? Potom neexistuje žiadna vhodnejšia voľba pre manikúru ako bunda v tmavých farbách. Použite na vytvorenie dizajnu nasýtených takmer kozmickej modrej, vínovej, červenej, slivovej farby. Mal by byť opatrný v bielej farbe. Ak to nie je v hlavnej výbave, potom by ste nemali dopĺňať ich nechtový dizajn.

Povinným atribútom bundy v tmavých farbách sú kamienky a kamifubuki. V uzavretých priestoroch bude takýto dizajn vyzerá obzvlášť výhodne.

Najkrajšia bunda s nezvyčajným tvarom "linky úsmevu"

Klasická verzia "linky úsmevu" bola rýchlo zmenená a prispôsobená vlastným návrhom. Módnou neštandardnou dekoráciou okraja nechtov: vysunutá "úsmevová línia", asymetrická, s kamienkami alebo iskrami. Mierne zmenil tvar "linky úsmevu"? Zvážte, že je to módne a atraktívne, pretože tvorivý prístup je vždy vítaný.

Od svojho vzniku v roku 1976 prešla francúzska manikúra mnohými zmenami. Farby, tvar a umiestnenie "linky úsmevu" boli nahradené, ale zachovala sa najdôležitejšia a najdôležitejšia služobná bunda - je to ženskosť a zdokonaľovanie.