Články

Prehľad najlepších stránok na výučbu angličtiny pomocou pokročilých metód

Znalosť angličtiny otvára dvere novým profesiám. Pre cestujúcich je všeobecne nepostrádateľný cudzí jazyk medzinárodnej komunikácie. Preto je potrebné venovať pozornosť štúdiu jazyka, zvládnutie gramatiky a slovnej zásoby.

Pre rýchlejšie a pohodlnejšie zvládnutie materiálu existuje veľa stránok, ktoré ponúkajú svoje materiály úplne zadarmo. Nižšie je uvedený výber internetových zdrojov s metódami dostupnými pre každého, aby sa naučili jazyk na ľubovoľnej úrovni.

Najlepšie voľné stránky pre výučbu angličtiny

Učenie angličtiny (//learningenglish.voanews.com)

Prostriedok je ideálny pre hĺbkové štúdium materiálu. Ovládanie tém sa uskutočňuje na základe ponorenia do americkej reality. Tu nájdete nespočetné zvukové nahrávky a videá, ktoré hovoria o realite obyčajných obyvateľov Ameriky.

Kvalitná jazyková prax je založená na jasnej a správnej výslovnosti. Čitateľ môže byť porovnaný s profesionálnym rečníkom. Na mieste sa nachádza gradácia s rozdelením do úrovní pripravenosti. Každý návštevník si môže vybrať svoju vlastnú a prípadne prejsť na vyššiu úroveň. Postupne sa získajú najužitočnejšie zručnosti: porozumenie a rozprávanie.

BistroEnglish (http://www.bistroenglish.com)

Fanúšikovia učenia jazykov online tvrdia, že táto stránka je jedným z najlepších vo svojej výklenku. Tu môžete získať platené aj bezplatné služby. Za peniaze môžete zvládnuť video kurz a zadarmo - časť najdôležitejších video relácií. Videá z webovej stránky bistroenglish.com získavajú milióny názorov na službu YouTube zadarmo, čo naznačuje ich účinnosť a vysokú kvalitu.

Stránka je určená pre začiatočníkov a priemernú úroveň študentov. V knižnici zdrojov nájdete:

  • lekcie od začiatku;
  • triedy pre pokračovanie;
  • video lekcie o slávnych filmoch, piesne, karikatúry;
  • valce pre turistov.

Internetová stránka BBC News (//Www.bbc.com)

Ďalším ľahko použiteľným zdrojom, ktorý je vhodný na zlepšenie existujúcich zručností. Tu môžete sledovať novinky v pôvodnom jazyku. Táto metóda je veľmi efektívna pre tých, ktorí vzdelávajú porozumenie a zhromažďujú slovnú zásobu. Stránka používa moderný živý jazyk od reproduktorov.

prepli (// www. prepli.com)

Zdroj školení je určený pre používateľov s veľmi rôznymi úrovňami školenia. Portál ponúka štúdium mnohých jazykov vrátane angličtiny. Tu môžete využiť služby lektorov z rôznych častí sveta. Tí, ktorí hovoria jazykom na dostatočne vysokej úrovni, môžu byť na rovnakej stránke preškolení ako učiteľ. To je príležitosť zarobiť peniaze navyše.

Merriam Webster (//www.merriam-webster.com)

Tento zdroj je v súčasnosti najlepší elektronický slovník internetu. Je vhodné ho používať. Cudzinci môžu byť napísaný z klávesnice alebo vyslovení do mikrofónu. Program poskytne preklad a podrobný opis termínu. Ak chcete, môžete zistiť, ako správne vysloviť nové slovo. Stačí stať ho do špeciálnej podoby na webe.

Rozhranie stránok je uvedené iba v angličtine. Preto je potrebné mať aspoň málo vedomostí alebo majstrovské použitie on-line prekladateľa. V tomto prípade sa Merriam Webster stane nepostrádateľným asistentom na ceste k zvládnutiu anglického jazyka.

Duolingo (//ru.duolingo.com)

Tento program odporúčajú pokročilí učitelia angličtiny na samostatné učenie od začiatku. Proces zvládnutia materiálu má hernú formu. Existuje strom úspechov. Aby ste sa dostali na novú úroveň, musíte získať určitý počet bodov. Aplikácia Duolingo podporuje platformy iOS a Android.

LearnEnglish(https://learnenglish.British Council.org)

Prostredníctvom tejto stránky sa môžete naučiť jazyk rôznymi spôsobmi:

  • Audio a video výukové programy;
  • hry;
  • chatovacie miestnosti;
  • texty a podobne.

Rozhranie lokality je vytvorené iba v angličtine.

Situačná angličtina (//situationalenglish.blogspot.ru)

Väčšina ponaučení je prezentovaná vo forme situačného náčrtu. Viac ako 150 hodín poskytuje príležitosť na získanie nových vedomostí v podobe slov, výrazov, osvedčených zákrut. Výhodou pre začiatočníkov je, že rozhranie stránky je vytvorené v ruštine.

Real-anglicky (//www.real-english.com)

Toto je ďalšia pohodlná a intuitívna stránka pre učenie základov angličtiny. Tu si môžete vybrať ľubovoľnú z možností školenia: články, lekcie, videá. Rozhranie je možné prepnúť z angličtiny na ruštinu.

Eslpod(//Eslpod.com)

Špecifickosť zdrojov pracuje s podcastmi v službe iTunes. Všetky sú k dispozícii zdarma. V prípade potreby je možné použiť výtlačky samotných podcastov, ako aj pohodlné slovníky.

Naučte sa americkú angličtinu online (//www.learnamericanenglishonline.com)

Prostriedok ponúka vhodnú klasifikáciu materiálov podľa úrovne. Pre pohodlné používanie je každá úroveň zvýraznená vo svojej vlastnej farbe. Učiteľ s názvom Paul vám pomôže naučiť sa gramatiku vo vašich video tutoriách. Vysvetlenia sú dosť prístupné a jasné. Každý používateľ sa bude môcť naučiť z prednášok niečo užitočné pre seba.

Learnathome (//www.learnathome.ru)

V zbierke je prvý ruský zdroj. Práca s ňou je špecifická: pre každý deň sa vytvorí 30 minút. Ak chcete začať učiť, odporúča sa vykonať test na identifikáciu vlastnej úrovne pripravenosti. Ak sa tak nestane, program sa automaticky nainštaluje na najjednoduchšiu úroveň. Opakovanie však neposkytuje ani najpokročilejšieho študenta.

achRoro.televízia(https://Ororo.televízia/ru)

Ororo.tv je ďalší ruský zdroj. Študoval štúdiá na sledovanie filmov, televíznych relácií a karikatúr v pôvodnom jazyku. Pochopenie toho, čo sa deje na obrazovke, môžete zjednodušiť zapnutím online prekladateľa.

Film-anglicky (//film-english.com)

Tento portál používa aj filmy na školenie. Ale pre neho boli špeciálne vytvorené krátke klipy so špecifickým obsahom a dizajnom. Autorka metodiky - Kieran Donahue - získala prestížne ocenenie v oblasti vzdelávania v Spojenom kráľovstve.

Stránky, ktoré pomáhajú učiť sa anglicky, veľa. Každý z nich má svoje vlastné špecifiká, ktoré priťahujú práve takéto metódy na portály. Každý študent môže ľahko vybrať vhodnejší zdroj pre neho alebo použiť niekoľko naraz. Hlavná vec je stráviť čas na obrazovke sa strávil s maximálnym prínosom.

Loading...