Svet

Lunárny kalendár na manikúru na rok 2018

Predpokladá sa, že lunárny cyklus má konkrétny vplyv na ľudský život v jeho rôznych sférach. Vedci pracujúci v tejto oblasti už našli veľa dôkazov na podporu tejto skutočnosti. Aj v dávnych dobách ľudia začali vnímať spojenie medzi svojim zdravotným stavom a zmenami v pozícii nebeských telies. Odvtedy sa odvodili vzory, ktoré sme úspešne používali v modernom svete.

Stav nechtov je jedným z nepriamych indikátorov zdravia. To je dôvod, prečo je starostlivosť o nich tiež stojí za to viazanie na lunárny kalendár, aby postupy priniesli najlepší výsledok.

Lunárny kalendár a dni krásy v ňom

Mesačný kalendár jasne naznačuje priaznivé a nepriaznivé dni na manikúru a iné procedúry krásy.

V roku 2018 by ste mali venovať pozornosť konečným fázam mesiaca. Tieto postupy prinesú v súčasnosti najmenší prínos. Pri plánovaní a schôdzke s majstrom musíte skontrolovať lunárny cyklus a vyhnúť sa návšteve salónu v týchto dňoch. Je dôležité poznamenať, že nálada závisí aj od fáz mesiaca. To je dôvod, prečo niečo, čo sa zdá štýlové a jasné na odchode mesiaca, neskôr sa rozrastajúce frustrujúce a zdá nudné.

Odporúča sa naplánovať manikúru v dňoch nového mesiaca alebo na rastúcom mesiaci. Počas tohto obdobia má fyzický stav tela čistiace postupy. Stav mysle v týchto dňoch tiež prispieva k vytvoreniu veľkolepé a elegantné manikúra.

január

V januári 2018 je veľa dní na organizovanie procedúr krásy. Ideálnou voľbou bude jeden z nasledujúcich termínov: od 10 do 16, 17, 23. Nemôžete robiť manikúru od 1. do 9. januára. Ak nebolo možné zapísať sa do majstra v priaznivých dňoch, potom si môžete vybrať jeden z neutrálnych dní. V nepriaznivých dňoch môže byť kozmetické ošetrenie minimalizované. Ak je to potrebné, je možné nechať dosku na nechty. Sú povolené aj ručné kúpele.

február

Priaznivé dni vo februári budú čísla 10, 11, 17, 18, 19. V týchto dňoch môžete držať ozdobnú manikúru, rozširovať a zakryť nechty lakom. Parafínové kúpele budú mať pozitívny účinok na pokožku rúk. Vyhnite sa všetkým procedúram v hodnote 4, 14 a 26 februára. Iba tri dni za mesiac, počas ktorých potrebujete prestávku. Ak je to potrebné, môžete sa prihlásiť na majstra v neutrálnych dňoch. Manikúra rezu sa odporúča vykonávať iba v priaznivých dňoch kvôli jej vysokej morbidite.

marec

V marci je len jeden sľubný deň - 15. miesto. Keď to viete, je potrebné zamysli sa nad programom za mesiac vopred a v ten deň sa zaregistrovať na manikúru. Existuje však veľa negatívnych energetických dní: od 2. do 8. marca a od 23. do 30. marca. Ostatné dni sú neutrálne. Ak je to potrebné, môžete v týchto dňoch priradiť tie najjednoduchšie procedúry krásy.

Tento mesiac je lepšie urobiť manikúru s neutrálnym odtieňom. Lak pre neho musí mať ochranné a liečebné funkcie. Ak ste si nechty nechali v negatívnych dňoch, môžete mať problémy s tráviacim traktom a finančnými ťažkosťami.

apríl

V apríli existujú len tri dobré dni - 16, 21, 23. Ale je tu oveľa viac negatívnych: od 8. do 15. apríla vrátane a 30. apríla. Manikúra v dňoch negatívnej energie prinesie zničenie podnikateľom a problémy pre tých, ktorí majú ťažkosti vo vzťahu. V neutrálnych dňoch môžete masírovať ruky základnými a kozmetickými olejmi. Priaznivé dni tohto mesiaca vám umožnia robiť zložité procedúry: budovanie, vrstva hélia, jasné kresby, trojrozmerné aplikácie a lepenie kamienkov.

máj

V máji, veľa dní s dobrou energiou. Toto sú dni od 22. do 29. mája a od 16. do 21. mája. Negatívna energia sa prejavuje od 1. do 7. mája. V máji môžete bezpečne urobiť zložitú manikúru. Je lepšie odložiť metódy starostlivosti o nechty na iný čas a venovať všetky priaznivé dni salónnym procedúram. Ale v nepriaznivých dňoch sa odporúča vôbec opustiť manikúru, pretože môže nepriaznivo ovplyvniť emocionálny stav. V neutrálnych dňoch, povedzme masáž, rovnako ako jednoduché kúpele.

jún

V júli sa manikúru môžu podávať dni od 13 do 17 rokov, rovnako ako od 20 do 27 vrátane. Nepriaznivé dno trochu. Toto sú 28., 29. a 30. máj. V neutrálnych dňoch by ste nemali robiť manikúru a pilník na nechty. V dňoch s pozitívnou energiou môžete vytvoriť jasnú aplikáciu na nechtoch alebo vytvoriť zástavu. Pre zdravie nechtov môžete vytvoriť obalovú dosku. Tiež dobre získať manikúru s kamienkami a inými jasnými prvkami.

júl

V júli je najlepšie vykonať manikúru od 13 do 16 rokov a od 18. do 27. júla. Vyhnite sa krásu procedúry potrebujú od 28 do 31 čísel. Ak je to absolútne nevyhnutné, môžete si nechty opraviť a mazať ich v neutrálnych farbách.

august

V auguste je mnoho pozitívnych dní: 11, 12, 18 - 25 augusta. Robenie procedúry za to nie je od 4 do 10 augusta. Neutrálne dni sú ostatné. Po vykonaní manikúry v priaznivých dňoch môžete zabezpečiť energetickú podporu pre implementáciu plánov týkajúcich sa podnikateľskej sféry. Manikúra v nepriaznivých dňoch pravdepodobne spôsobí stratu vitality.

septembra

V septembri je lepšie naplánovať procedúry krásy pre dátumy od 17 do 24 rokov. V tejto dobe budú nechty dobre tolerované teplou manikúrou, šelakom, nahromadením hélia a ďalšími zložitými procedúrami. V termínoch od 3 do 8 a od 25. do 27. septembra sa lepšie nedotýkajte svojich rúk. V súčasnosti hygienické a ozdobné manipulácie nemusia priniesť požadované výsledky.

október

V októbri sa kladie veľký záujem. Môžete sa postarať o seba od 9 do 23 čísel. Ale veľa tohto mesiaca a záporne nabité dni: 24. - 31. septembra. Zvyšné neutrálne dni umožňujú aj návštevy salónov a domácu starostlivosť o ruky a nechty.

november

V novembri je tiež veľa priaznivých dní. Patria na čísla 7-22. Počas tohto obdobia je užitočné sledovať zdravie nechtov a procedúry pre mladistvých pre pokožku rúk. V dňoch od 1 do 3 a od 21. do 25. septembra je lepšie, aby sa takéto opatrenia neuskutočnili.

december

V decembri je užitočné postarať sa o seba od 7. do 21. dňa vrátane. Účinok takýchto udalostí v dňoch od 22. septembra do 26. septembra nebude viditeľný. Môžu to byť aj negatívne dôsledky.

Odporúčania pre manikúru podľa dní v týždni

Okrem lunárneho cyklu existujú aj ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú načasovanie hygienických postupov. Pondelok je považovaný za deň zdravia. V tento deň bude mať najpriaznivejší účinok všetky zdravotné ošetrenia nechtov. V pondelok môžete čistiť, robiť masky pre nechty a ruky.

Ak máte pocit neistoty, potom v utorok musíte urobiť manikúru a zlepšiť náladu. Akékoľvek kozmetické ošetrenie v tento deň vás bude premýšľať trochu lepšie ako obvykle.

Pri príprave na dôležité rokovania alebo obchodnú večeru stojí za to urobiť manikúru v stredu. Tento deň je zodpovedný za komunikačné schopnosti človeka. Kozmetické procedúry v stredu podnietia oratorické schopnosti a prinútia vás obhajovať váš pohľad s vyššou vytrvalosťou.

Štvrtok je považovaný za najlepší deň na upgrade. Postupy vymáhania v tento deň budú čo najefektívnejšie. Manikúra bude trvať dlhšie a masky pre nechty a ruky prinesú viditeľné výhody. Okrem fyzickej aktualizácie tohto dňa pomocou manikúry môžete dosiahnuť emočnú rovnováhu.

V piatok je lepšie odložiť manikúru. V tento deň sa funkcie tela spomaľujú. Spomalenie prírodných procesov môže nepriaznivo ovplyvniť kozmetické a hygienické postupy.

Namiesto toho je lepšie postupovať v sobotu v prípade manikúry. V tento deň sa musíte zbaviť všetkých prebytkov. Preto skrátiť nechty a vyčistiť ich od pokožky by mal byť presne v sobotu.

Nedeľa, podľa všetkých zdrojov, je nevhodná pre manikúru. Je lepšie odpočívať a nenakláňať sa fyzicky a mentálne. Manikúra je do určitej miery aj prácou, takže je lepšie ju odložiť.

Podľa týchto jednoduchých odporúčaní môžete maximalizovať vplyv akéhokoľvek procesu súvisiaceho s starostlivosťou o ruky a nechty.

Loading...