Články

Nové nápady pre manikúru 2018: najoriginálnejšie a najnovšie umenie nechtov

Profesionálni manikéri a jednoduchí milenci dizajnu nehtov neustále hľadajú nové nápady pre štýlové a očarujúce manikúru, najmä v predvečer významných sviatkov: Nový rok, 8. marca a ďalšie podujatia. V nedávnych ročných obdobiach bolo v oblasti dekorácie nechtov veľa nových produktov: pigmenty, gélové leštidlá, nové techniky, ako je ombre, dizajn rámu. Na ich základe, majstri vymýšľajú stovky originálnych a štýlových nechtových umenia, ktoré ohromujú nádherný a očarujúci vzhľad.

Kovové pigmenty, veľké kamienky, gradientové návrhy, zafarbené gélové leštidlá a iné originálne "triky" na manikúru sa stali najjasnejšími novinkami poslednej sezóny. Ponúkame vám 6 zaujímavých myšlienok módnej a očarujúcej manikúry v roku 2018.

Nové nápady pre manikúru 2018: nápady na fotografie s kužeľovitými kamienkami

Inlay je populárny a moderný motív 2018 nechtový dizajn. Technika sa dá ľahko ovládať, všestrannosť a skvelý vzhľad. Manikúra s kamienkami a bez nej bola veľmi žiadaná od módy a inlay to urobila ešte zaujímavejšou a účinnejšou.

Populárne nápady na manikúru 2018 zvážte dizajn s:

  • bižutérie
  • vyložené výkresy
  • objem dekor drahokamov

Bižutéria zahŕňa ozdoby kamienkov a mikrovlákien. Vyložené výkresy poskytujú jednoduchý dôraz na rôzne vzory rhinestones: motýle, srdce, vianočné gule, kvety.

Volumetrický dekoračný vzor je novinkou moderného nehtového umenia. Na vytvorenie manikúry sa používajú veľké kónické rhinestones, pyramídy, kocky, hviezdy a iné krásne "sklo". Stredom kompozície sú obsadené veľké kamienky, ktoré sú ohraničené plochými štrkovými kamienkami, kryštálmi pixie, bujónmi. Samotný dizajn vyzerá luxusne a slávnostne. Veľké kamienky sú pripevnené k nechtom s priehľadnou hustou konzistenciou gél-pasta. Takže manikúra trvá oveľa dlhšie.

Nové nápady manikúra gélový lak s kosoštvorcami

Zariadenie bude milovať dievčatá, ktoré nemôžu kresliť, ale naozaj chcú vidieť luxusné vzory na svojich nechtoch. Ozdoby na klincovej platni sú rozložené pomocou takýchto dekoratívnych prvkov, ako sú kovové diamanty. Môžu rozložiť celý povrch nechtu alebo vytvoriť originálny vzor v podobe kociek, pyramíd a dokonca aj snehových vločiek.

Kovové kosoštvorce sú kombinované absolútne s akýmkoľvek odtieňom lesku na gél. Dekoračné prvky sú pripevnené k povrchu nechtov s dvoma vrstvami hrubého vrchu, transparentným zafarbeným gélovým leskom alebo lesklým vrcholom.

Nové nápady manikúra 2018: hlboké desing

Na vytvorenie štýlovej manikúry v štýle "hlbokého desingu" sa používajú špeciálne lepiace šablóny. Nail art kombinuje niekoľko módnych trendov naraz - negatívny priestor a šablóny.

Manikúra so šablónou vyzerá jasne a štýlovo. Bude to skvelá alternatíva k znudeným kvetinovým výtlačkom. Design s negatívnym priestorom je najlepšou voľbou pre letnú manikúru.

Vytvoriť manikúru v štýle "hlbokého návrhu" na povrchu šablóny nalepenej nechty. Potom je nechtová platňa pokrytá gélovým lakom zvoleného odtieňa. Po úplnom vysušení laku sa nálepka odstráni. Výsledkom je štýlový dizajn s negatívnym priestorom, ktorý vyzerá oveľa pôsobivejšie a atraktívnejšie než dizajn v rovnakej technike v kombinácii s francúzskou alebo mesačnou manikúrou.

Nápady na manikúru na Nový rok 2019: matný dizajn s trojrozmernými vzormi

Manikúra s objemnými vzormi sa vyrába v duchu minimalizmu a vyzerá nádherne na dlhých tmavých nechtoch. Konštrukcia s matným lakom alebo vrcholom už nie je novinkou v dizajne nechtov, ale v novom období sa osvedčila novým spôsobom v kombinácii s iskrami a objemným dekorom.

Populárne vianočné ozdoby 2018 sú okuliare, šperky, vianočné stromčeky, snehové gule a iné jednoduché kresby.

Nápady na manikúru s aeropuffingom 2018

Aeropuffing - nástroj na manikúru, ktorý pripomína bodky, s okrúhlymi a mäkkými špongiami na koncoch. Pomocou takejto palice môžete vytvoriť úžasne krásny gradient alebo diverzifikovať jednoduchý dizajn so zaujímavými moduláciami.

Ak chcete vytvoriť manikúru s aeropuffing, samolepky-šablóny sú tiež používané, ktoré zvyčajne prichádzajú s nástrojom.

Proces vytvárania manikúry s aeropuffingom obsahuje 3 jednoduché kroky:

  • na šablónu na nechty je pripevnená šablóna
  • gélové farbivo sa zhromažďuje na aeropuffing a prenesie sa na paletu, aby sa odstránil nadbytočný materiál
  • na povrch nechtov sa aplikujú jemné pokožkové pohyby gélové leštidlo a vysušia sa vo svetle. Ak chcete vytvoriť intenzívnejšiu farbu, opakujte postup niekoľkokrát.

Aero náradie, rovnako ako bodky, môže mať rôzny priemer. Máte k dispozícii niekoľkých z týchto "pomocníkov" a môžete jednoducho vytvoriť zaujímavý a veľmi neobvyklý dizajn aj doma.

Nové nápady na manikúru: jasné a šťavnaté nechtové umenie 2018

Moderné nechtové umenie sa stalo skutočným umením, ktoré s každou novou sezónou ponúka čoraz viac zaujímavých a originálnych nápadov na zdobenie nechtov. Na jar av lete sú obzvlášť obľúbené návrhy s tematickými výkresmi a výtlačkami, ale to nie je umenie, ktoré si každý človek už dlho zvykol. Ide o úplne nové kolo vývoja technológie nechtov, kde nechtíkové nechty slúžia ako vynikajúca platforma na vytvorenie úžasnej krásy kresieb.

Ak sa pred nechtami používa iba diverzifikácia masívnej manikúry, teraz sú to skutočné umelecké diela, ktoré majú ukázať charakter, náladu a preferencie svojho majiteľa.

Poverenie na vytvorenie takéhoto umeleckého umenia môže byť len profesionálny majster, ktorý vie, ako nakresliť. Iba týmto spôsobom získate nádherné vzory nechtov, ktoré sú porovnateľné s tlačenými verziami.

Často tematické výkresy sú navrhnuté tak, aby boli okamžite umiestnené na všetkých prstoch. Tak sa získa tuhá kompozícia, ktorá prekvapuje svojim vzhľadom a jasnosťou detailov. Pozrite sa na fotografické nápady uvedené nižšie a pochopíte, ako by mal vyzerať perfektná manikúra s obrázkom.

Nová sezóna môže byť považovaná za obrat v dizajne nechtov. Nudné a známe vzory vyblednú do pozadia a dávajú priestor pôvodným a očarujúcim nechtovým kartám. Hlavnou úlohou manikúry 2018 je zapôsobiť na originálny, ale nie chytľavý a alyapistický druh. Vyskúšajte myšlienky prezentované v našom prehľade a vaše nechty vždy vyzerajú módne a atraktívne.