Články

Top 10 najkrajších hotelov na svete

Na planéte existuje mnoho rôznych hotelov. Jednotky sa však môžu pochváliť svojou architektúrou, rozsahom a krásou. Musíte sa zoznámiť s najkrajšími hotelmi, ktoré nezanechajú ani jedného návštevníka bez prekvapenia a obdivu.

Atlantis The Palm

Prvé miesto v rebríčku najkrajších hotelov je "Atlantis The Palm". Nachádza sa v Dubaji na ostrove Palma a je obrovským letoviskom, nielen päťhviezdičkovým hotelom. Dve budovy sú prepojené mostom. Celkový počet izieb tohto hotela je viac ako tisíc. Všetky izby sú individuálne a vyzdobené v špecifickom štýle.

Bez opustenia hotela môžete navštíviť delfinárium, vodný park, telocvičňu, kúpele, detský klub, obrovské akvárium. K dispozícii je tiež 12 barov a 11 reštaurácií. Hotelové okná majú výhľad na Perzský záliv.

Oberoi amarvilas

Tento hotel je skutočne najkrajšie a najznámejšie hotel v Indii, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti Taj Mahal. Tu sú spojené mongolská a maurská architektúra.

Hotel má mnoho teras s fontánami. Izby sú moderne zariadené a veľmi pekné. V 4 reštauráciách hotela sa návštevníkom ponúka možnosť ochutnať rôzne lahodné pokrmy z rôznych kuchýň sveta. Tu v hoteli môžete navštíviť telocvičňu, kúpele.

Burj Al Arab

Uzatvorí prvé tri pre krásu hotela, ktorý sa tiež nachádza v Dubaji - Burj Al Arab. Hotel bol postavený vo forme 321-metrovej veže. Preto je názov hotela, ktorý má preklad - "Arab Tower". Jedná sa o najluxusnejší hotel - na dekoráciu, ktorá bola strávila viac ako 8000 metrov štvorcových. m zlatý list. Hotelová hala má 2 poschodia, v strede je fontána s osvetlením, mozaika na podlahe a akvária v stenách.

Okná izieb, ako v hoteli Atlantis The Palm, majú výhľad na Perzský záliv. Sú panoramatické - od podlahy až po strop. Každá izba má dve poschodia a je majstrovským dielom dizajnu.

Emirates Palace

V Abú Zabí je hotel Emirates Palace. Jedná sa o veľmi krásny rozprávkový palác. Všetko je vyzdobené sklom, striebrom a zlatom. Kúpeľne v izbách sú zdobené mramorom a izby sú zariadené podľa najnovších požiadaviek. Hotelové okná majú výhľad na krásnu prírodnú zátoku. Hotelový servis je vo výške - každý rezident môže využívať služby komorníka 24 hodín denne. Hotel má detský klub, fitnes centrum, 14 barov a reštaurácií, kúpele a dva bazény.

Mardanský palác

Turecko predstavuje svojho nominovaného na najkrajšie hotel - luxusný Mardanský palác. Dekorácia tejto budovy trvala 23 000 metrov štvorcových. Taliansky mramor, 500 000 kryštálových ozdôb, 10 000 metrov štvorcových. zlatenie. Budova je rozdelená na tri časti - európske krídlo, anatólske krídlo a krídlo Dolmabahce. 9 000 ton piesku sa prinieslo z Egypta, aby skrášlil Mardanský palác. V hoteli je zoologická záhrada, spevácke fontány, tenisové kurty, veľa reštaurácií.

Chateau frontenac

V kanadskom meste Quebec je najkrajšie zámocký hotel, ktorý bol postavený v roku 1893. Nachádza sa na Cape Diamond, na pobreží rieky, ktorá sa nazýva Saint Lawrence. V priebehu rokov bol hrad niekoľkokrát rekonštruovaný a dokončený, nakoniec získal taký majestátny a neobvyklý vzhľad. Špeciálny elegantný hotel dáva mramor, ktorý urobil interiérovú výzdobu. Hotel má veľa nezvyčajných svetiel, elegantné závesy, otvorené schody, masívne krby.

V roku 2011 sa uskutočnilo posledné obnovenie, za ktoré bolo vynaložených viac ako 75 miliónov dolárov.

Marina bay piesky

Tento hotel, ktorý sa nachádza v Singapure, sa stal jedným z najkrajších a najdrahších na svete. Bol postavený na objednávku známej spoločnosti Las Vegas Sands. Pri výstavbe a usporiadaní hotelovej budovy strávil zákazník takmer 5,5 miliardy dolárov. Hotel je navrhnutý ako tri sto dvoma metrovými vežami po 55 poschodiach. Všetky sú prepojené veľkou, elegantnou terasou, ktorá vyzerá veľmi podobne ako gondola, a je vybavená obrovským bazénom a zelenou záhradou. Okrem toho na území komplexu môžete navštíviť výstavné centrum, múzeum, reštaurácie, z ktorých je 20, veľké množstvo rôznych obchodov, 250 banketní sály, kasíno, niekoľko divadiel a ľadová aréna. Každá z izieb a ich 2561 je vybavená štýlovým a moderným nábytkom z drahého dreva. A z okien izieb ponúka neuveriteľný výhľad na celé mesto.

Sheraton Huzhou Hot Spring Resort

Jedná sa o jeden z najkrajších na svete. Hotel sa nachádza na jazere Taihu v Číne. Hotel je vyrobený vo forme oválneho. Celková budova má 27 poschodí, 2 z nich sú pod vodou.

Všetky izby sú vybavené všetkými modernými technológiami, podlahy sú vyrobené z afganského nefritu, vo výzdobe sa používajú kryštály Swarovski a polodrahokamy. S nástupom súmraku okolo hotela svieti 19 000 svetiel, zatiaľ čo na povrchu nádrže sa objaví odraz, ktorý sa podobá mesiacu. Preto sa nazýva aj lunárny hotel.

Palazzo Resort Hotel & Casino

Na predposlednom mieste je táto úžasná budova, ktorá sa nachádza v centrálnej oblasti Las Vegas. Jedná sa o relatívne novú 53-poschodovú budovu postavenú v roku 2007. Takmer 2 miliardy dolárov boli vynaložené na jeho výstavbu.

V tomto hoteli sa všetko deje tak, aby sa hostia ponorili do atmosféry šikovnosti a luxusu. Každá izba má jedinečný dizajn, kúpeľne sú vyrobené z mramoru, je tu oddelená obývacia izba.

Monastero santa rosa

Tento neuveriteľne krásny hotel sa stal obľúbenou turistickou destináciou z celého sveta. Nachádza sa v zálive Solerno, takže výhľad z okien je úžasný. Hotel je plnohodnotné kúpele.

V 17. storočí to bol kláštor, ale v priebehu rokov bola táto budova niekoľkokrát obnovená. Vďaka inžinierom, projektantom a architektom sa zachovala primárna štruktúra budovy - klenuté okná, klenuté stropy. Moderný taliansky dizajn sa úspešne hodí so starožitnosťami. Pohodlie a sofistikovanosť dávajú fotky starého kláštora, ktoré zdobia múry.

Loading...