Krása

Módne legíny 2018. Rozmanitosť modelov a štýlov

Moderná móda miluje univerzálne veci. Jedným z nich je legíny. Posledné štyri sezóny, tento kus odevu pevne drží pozície v hodnotenia populárnych vecí.
Farebná paleta pre legíny

V novej sezóne bude ornament opäť v móde. Môžete si vybrať legíny s pozdĺžnym pásom, ktorý vizuálne predlžuje nohy. Skutočné budú všetky druhy výtlačkov. Kvetinové vzory, výtlačky s detskými kresbami a všetky druhy nápisov, geometrické postavy vyzerajú štýlovo.

Pre každodenné nosenie je lepšie vybrať tmavomodrý, hnedý a čierny. Ak sa chcete zamerať na nohy, môžete si vybrať niečo farebnejšie: burgundský, hlboký diamantový odtieň, fialový alebo fialový.

Samostatne v kategórii je leopard print. Veľa vtipov spojených s týmto sfarbením. Len jedna vec je známa s istotou: bez ohľadu na farbu legí, sú schopní zdobiť len dobre upravenú postavu. Majitelia chýb môžu tiež dostať taký šatník, ale odporúčame ich nosiť v kombinácii s dlhými tunikami, aby ste skryli chyby siluety.

V novej sezóne budú všetky zvieratá obľúbené. Je dôležité len vytvoriť harmonický obraz s ďalšími odevmi. V ideálnom prípade by mali byť pestré iba nohavice. Zostávajúce prvky obrázka by sa mali uchovávať jednotným spôsobom.

Vyzerá to zaujímavé legíny v pastelových farbách. Obraz sa okamžite stáva jemným a jemným. Dokonca aj keď mladá dáma vyberá masívne vojenské topánky pre súbor, trochu ženskosť a elegancia v obraze zostane.

V novej sezóne by ste mali venovať pozornosť svetlým béžovým, tlmeným odtieňom modrej a ružovej, rovnako ako bledomilovej farbe. Takéto modely sú vhodné pre klasický, športový alebo pouličný obrázok.

Ďalším módnym a originálnym tlakom novej sezóny je bunka. Môže to byť ľubovoľná veľkosť. Zároveň stojí za to udržiavať prísne odtiene pásikov vytvárajúcich bunku. Kombinácia červenej, zelenej, modrej, hnedej a čiernej na týchto nohaviciach bude elegantný vzhľad. Kockované legíny vyrobené z jemnej vlny budú pri studenom jesennom počasí vyzerať veľmi organicky. Hrášok je o nič menej originálny a štýlový.Odrody modelov a štýlov

Vysokokvalitné legíny sa prekvapujúco kombinujú s rôznymi blúzkami a tunikami. Módne šaty v novej sezóne budú svietiť v nových farbách v kombinácii s týmito nohavicami. Takáto kombinácia bude navyše dôležitá aj v chladnej sezóne.

Tento model je možné použiť v pároch s vysokými podpätkami alebo športovou obuvou pri nízkej rýchlosti. Kombinácia legíny s mokasínmi alebo espadrilami, nie menej módne v roku 2018, bude ekologická.

Kožené legíny sú vždy v móde.

Kožené legíny vyzerajú perfektne na štíhle nohy. Koža môže byť lesklá, akoby lakovaná alebo matná. Originálne vzhľadové modely, kde sú kombinované oba typy kože alebo koža s iným materiálom.Takéto modely je najlepšie vybrať v jednej farbe: čierna, hnedá, zhnitá čerešňa a dokonca aj biela. Sortiment butikov má nohavice z prírodnej kože alebo ich syntetické syntetické tkaniny, ktoré je jednoduchšie a pohodlnejšie na teplé počasie.

Jeggings: džínsové legíny

Čo jednoducho nešírený denim. Ta legíny sa nestali stranou. Juggins, populárne v novej sezóne, sa stali hybridom džín a legín. Typicky tento model používa mäkké tenké rifle s efektom stretching. Tieto nohavice dokonale zapadajú do postavy a neprinesú majiteľovi nepohodlie.

Prípadne si môžete zakúpiť tesné nohavice vyrobené z tkaniny, len farbené vo farbe "varené" džínsy. Nebude to nič menej pôsobivé.

Vojenský štýl

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť vojenský štýl, je použiť ochrannú farbu alebo khaki. Sokl nad legíny doplní vzhľad. Môžu sa nosiť šaty alebo prekrývajú tričká. Každý z týchto obrázkov bude v novej sezóne relevantný.

Legíny s moduláciou

Mali by sme tiež hovoriť o lesklé legíny. Takéto modely by sa lepšie nemali používať pri každodenných obrázkoch. Ale na party, v nohaviciach, zdobené flitrami, kamienkami alebo vyrobenými z látky Lurex, bude dievča neodolateľné.

Jasné lesklé dno naznačuje pokojný vrchol. Topy by mali byť čisté, staršie v pastelových alebo hlbokých tmavých farbách. Obuv je tiež potrebné vybrať so zreteľom na harmonickú kombináciu odtieňov a štýlov. Treba mať na pamäti, že také veci majú vekovú hranicu. Patria k mládežníckej móde a dospelá dáma v takejto veci bude vyzerať vulgárne.

Športové modely pre každý deň

Nedávno sa športové predmety, ktoré sa nosili mimo posilňovne, alebo piknik v prírode, považovali za známku zlého vkusu. V novej sezóne návrhári ponúkajú športové legíny ako bežné oblečenie. Z iných modelov sa priaznivo vyznačujú prítomnosťou pruhov pozdĺž nohy alebo diagonálne. Takýto ornament visuálne pretiahne nohy a robí postavu viac napnutou.

Samostatnou kategóriou v športovom oblečení sú modely kompresie. To je ďalšia výhoda pre každodenné šatne. Nohavice sú šité tak, že niektoré časti utiahnu problémové oblasti, korigujú líniu stehna a zadku. Vysoko pásové modely zužujú vypuklé brucho.

Triggings - pletené nohavice

Tento model viac pripomína úzke nohavice, pretože sú v klasickom šatníku v ich dekoratívnych prvkoch a farbách. Tu nájdete vložky z kože, vlny alebo saténu. Nohavice sú zdobené kovovými alebo plastovými kovaním, ktoré majú dekoratívny charakter.

Navyše pletené nohavice sú často vybavené pomerne funkčnými vreckami na zadku, ktoré výhodne upravujú tvar v prípadoch, keď na tomto mieste nie je dostatok objemu.

Legíny s push-up efektom

Takéto modely majú ďalšie funkcie. Na spodnom čele hýždia sú šité šnúry zo špeciálnych elastických materiálov. V prípade, že hýpt má trochu chýba v dokonalosti, tieto detaily návrhu zvýši ich a urobiť formuláre viac zvodné.

Takýto užitočný prvok možno nájsť v akýchkoľvek modeloch vyrobených z mäkkých tkanín: pletené odevy, športové syntetiká, tenké stretch a džínsy.

Každý z týchto modelov môže vyzerať módne a štýlovo. Zároveň môže každý z nich zničiť celkový dojem obrazu. Legíny sú veľmi náladový kus oblečenia, takže musíte starostlivo vybrať veľkosť a jasne pochopiť, za akú príležitosť bude tento štýl týchto úžasných nohavíc zapadajúc.

Loading...