Interiér

Country swing: 100 nápadov a možností

Jazda na bicykli, určite každý z nás zažil tento neuveriteľný pocit slobody, pohodlia a letu. Pre dieťa je to zábava a pre rodičov skvelý spôsob odpočinku a relaxu. Hojdačky pre záhradu je možné zakúpiť v špecializovanom obchode a môžete to urobiť sami. Nechajte sa inšpirovať zaujímavými príkladmi z nášho výberu na fotografii, ktorá obsahuje záhradné hojdačky pre deti aj dospelých.

Country swing to urobte sami

Jedna z najjednoduchších možností navrhovania hojdačky s vlastnými rukami je uvedená na fotografii. Sedadlo tu je starostlivo oshkurennaya doska (optimálna dĺžka 45-55 cm). Na upevnenie lana je potrebné v rohoch vyvŕtať 4 otvory vo vzdialenosti asi 20-25 mm od okrajov.
Nasledujúca fotka zobrazuje ďalší rozpočet metódy výstavby krajiny swing. V tomto prípade sa laná skrutkujú cez otvory umiestnené diagonálne, potom pozdĺž dlhej hrany a späť na opačný koniec. Laná sú zviazané tak, aby vznikli symetrické trojuholníky.
Vidíme skutočné silné uchopenie upevnenia na ďalšej fotografii. V tomto prípade sa na hojdačku používa spoľahlivé lano na lezenie.
Spektakulárna a spoľahlivá možnosť pripojenia k reťaze, ale pre dieťa nie je najoptimálnejšia. Držanie sa na takých lanoch nie je príliš pohodlné, pretože môžete rozmaznať jemné detské ruky.
Ak chcete urobiť dvojitý hojdačka, budete potrebovať silnejšiu dosku, silné lano a spoľahlivú vetvu. Táto voľba predpokladá nielen bočné držiaky, ale aj stredu tak, aby bolo zaťaženie rovnomerne rozložené.
Guma bude praktickým a praktickým materiálom na hojdačku. Je pomerne mäkká a opakuje krivky tela, čo je veľmi pohodlné. Zaujímavá forma v podobe listu vyzerá skvele na pozadí okolitej krajiny.
Plánovanie, aby sa dal hojdačka, nezabudnite na okolie. Koniec koncov, oveľa príjemnejšie na hojdačku s výhľadom na krásne kvety a kvetinové záhony.
Usporiadajte hojdačku pod prístreškom, v priestrannom altánku alebo na krytej terase. Takže sa môžete bezpečne švihnúť aj za zlého počasia, snívať a sledovať kúzlo prívalových dažďov.
Podporu pre švih je možné použiť ako altánok: stačí ju pokryť sieťou a spustiť lezenie.
Rack pre zavesené kreslo môže byť vyrobený z kovových rúr. Nie menej spoľahlivé, ale jednoduchšie voľby - stabilná podpora vo forme dreveného "statívu", ako na ďalšej fotografii letného hojdačka.
Skvelým nápadom na otvorenom priestranstve bude usporiadanie priestranného salónika: pre dospelých, ležadlá, deti, hojdačky.
Určite zabráňte nebezpečenstvu pristátia z hojdačky, usporiadajte ho nad pieskovačom.
Ďalšia možnosť pre mäkké pristátie s hojdačkou - dať ich blízko vody. Tento dizajn je však pravdepodobnejší pre dospelých detí a je vhodný len vtedy, keď dieťa pláva dobre, nádrž je plytká a rodičia budú pri jazde blízko.
Fascinujúcou súčasťou športového detského kútika môže byť diskotéka. Dieťa môže nielen jazdiť, ale aj zostúpiť pozdĺž lanovky (zips).
Táto verzia dreveného hojdačka sa používa nielen na zamýšľaný účel. Okrem toho je hojdačka pripevnená na zavesený rebrík vedúci priamo k stromu.
A tento dizajn bude vyhovovať aj tým najmenším, ktorí sa nedávno naučili chodiť. Rám je jednoduchý - laná, lamely a odnímateľné textilné sedadlo.
Pôvodná myšlienka je použiť hračkárske auto ako sedačku na swing. Je len potrebné vytvoriť otvory pre nohy a ovládať výšku - nohy dieťaťa by sa nemali dotýkať zeme pri kývaní.
Hojdačka s loptou si môžete zakúpiť v obchode alebo vyrobiť si vlastnú hrušku na box, fitness loptu a bójku.
Skutočným nálezom pre tých, ktorí chcú navrhnúť swing s vlastnými rukami, je automobilová pneumatika. Z nej môžete nájsť veľa možností: viacmiestne horizontálne, vertikálne, jednoduché hojdačky. A stará pneumatika narezaná na handry je užitočná pre jemný výkyvný trapéz.
Ako sa vám páči myšlienka návrhu obruče? Penová guma a laná, ktoré sú na bicykli, sú vynikajúcim základom pre sedenie.
Ak chcete vytvoriť takúto hojdaciu sieť, pripravte lano asi 200 metrov, palicu na tuhosť a háčik na tkanie.
Alternatívou k hojdačke krajiny môže byť závesná stolička. Tento dizajn je veľmi pohodlný a mobilný. Po kývaní na ulici je možné zakryť konštrukciu v dome z dažďa.
A v tomto švihu sa budete cítiť ako v kukle. Táto stolička je vyrobená z umelého ratanu, ktorý vyzerá veľmi pekne a pevne, je ľahký, odolný, odolný teplotným zmenám a blednutiu na slnku.
Chcete urobiť taký luxus vo svojom vidieckom dome? Skúste to, nie je to tak ťažké. Aby ste získali štruktúry guľatých tyčí (ako na fotografii), musíte ich najprv namočiť, variť niekoľko hodín a potom im dať požadovaný tvar. Posledným krokom je pripojenie reťazí na základňu hojdačky, pre ktoré je lepšie používať silné kmene stromov.
Pripravená záhradná lavica sa ľahko premení na krásny hojdač. Odrežte nohy alebo nechajte tak, ako je. Ale v druhom prípade bude dizajn ťažší a s miernejšou hojivou amplitúdou.
Swing môže byť postavený z rámu postele. Skryť ho lakom a doplniť ho matracom s malými dekoratívnymi vankúšmi.
Ďalšie zaujímavé možnosti pre projekty hojdačky sú uvedené v ďalšom výbere na fotografii.

Hojdačky v krajine môžu byť nielen zábavou pre deti, ale aj luxusnou, romantickou dovolenkovou destináciou pre dospelých. Ak strávite veľa času v lete v krajine, nenechajte si ujsť tento prvok usporiadania vašej stránky. Design môžete zakúpiť v špecializovanom záhradnom obchode a ak si to prajete, môžete to urobiť sami. Vyskúšajte to a nebudete to ľutovať!

Loading...