Krása

Módne šaty: sezónne trendy

Je ťažké si predstaviť svet módy bez ženských šiat. Každú sezónu pozorujeme nové trendy, ktoré sú niekedy tak nepredvídateľné, že ani každý módny nie je pripravený experimentovať a kúpiť si kreatívnu vec. Ale často odsudzujeme odvážne rozhodnutia o dizajne, snažíme sa nejako vyskúšať nový obraz. Koniec koncov, to je posledný pištoľ! Zaujímalo by ma, aké prekvapenia v dizajne šiat, ktoré sme pripravili tento rok?

Originálna elegancia

V elegantnom elegantnom oblečení v tomto roku si ctižiadostiví šatníci nenechali ujsť príležitosť pre luxusný štýl, jemne zdôrazňujúc ženskú postavu a pridať výrazný jasný prízvuk.

Paleta farieb monofónnych modelov je vybavená ušľachtilými tlmenými odtieňmi zelenej, lila, modrej, šedej, ružovej.

Skvelé zdobenie bez ozdôb veľmi jemné zdôrazňuje najlepšie stránky nádherných ženských foriem a kvalitné textílie vyzerajú drahé a vkusné.

Kreatívna návrhárka

Zvláštna pozornosť sa venuje úplne nekonvenčnému, ohromujúcemu a niekedy kontroverznému obrazu dievčat, ktorých oblečenie prekvapuje výstredný výsledok tvorivej tvorby.

Úmyselný maximalizmus dizajnérov je v rozpore s prevládajúcimi stereotypmi krásy. Menej časté formy a siluety šiat, pôvodné detaily a štylistické kombinácie - ešte jeden dôvod na špekuláciu o budúcnosti módy, ktorá presahuje túžbu a jednoduchosť žien. Ale je to bod - prejaviť významný emocionálny kontrast medzi opakujúcimi sa z roka na rok štýly a úplne nekonvenčné - nový pohľad na veci.

Flounces a volánky - luxusné zvlnenie

Čo môže robiť šaty ešte nádhernejšie, zaujímavejšie a ženskosti? Nepochybne, flounces, volánky, volánky. Tento prvok je skvelým doplnkom k modelom jar-leto a jeseň-zima. Hravá obruba na rukávoch, golieroch a sukni šiat poskytuje očarujúcu jemnosť, ľahkosť a trochu entuziasmu obrazu. Vlnitá volánka je vhodná aj v kancelárskom štýle, jemne zmierňuje ich striktné tvary.Trendy mestské príležitostné

Príležitostné - obľúbený štýl žien pre každodenný život. V šatníku každej módnej ženy je určite zbierka roztomilých šiat z voľného strihu alebo iného zaujímavého formátu, v ktorom sa cíti nielen pohodlne, ale aj neuveriteľne štýlová. Koniec koncov, móda už dávno zrušila stereotyp "pod šaty iba na päte", ktorý sa môže len páčiť na prekrásnu polovicu ľudstva.

Moderné kočiarky preukázali, že ich modely sú celkom ekologicky a dokonca veľmi príjemne kombinované s sandálmi, nízkou rýchlosťou, baletnými plochami, bridlicou a v poslednej dobe s lakonickými mokasínmi alebo teniskami. A je to ďalší dôkaz toho, že elegantný ženský luk môže byť praktický aj domácký.

Viac pompou v tejto sezóne! Luxusné rozžiarené slnko

Pruhová a geometrická tlač naopak

Geometrické výtlačky a pruhy z roka na rok cestujú na módnych prehliadkach mladých návrhárov. A to nie je prekvapujúce, pretože takéto vzory vytvárajú jasný expresívny kontrast s farbou pozadia šiat, čo robí obraz oveľa zaujímavejší a jasnejší.

Okrem toho, pozdĺžne alebo priečne pruhy - mazaný a dobre známy spôsob, ako vizuálne opraviť obrázok.


Model "zvonček"

Pletené šaty

Elegantné šaty pre večernú alebo dovolenku

Problém výberu večerných šiat je možno oboznámený s každou dievčaťou, ktorá sa za ňu chce v tento významný deň osobitne oboznámiť. Často sa stretávame s modelmi, ktoré sú príliš "chytré", presýtené s úchvatnými detailmi. A skutočnosť, že sa tešíme na slávnostný večer, je nepravdepodobné. Koniec koncov, chcete elegantnú harmóniu štýlu, jedinečných prvkov, miernu zdržanlivosť a zároveň expresivitu vášho "ja".

A tento rok talentovaní dizajnéri urobili to najlepšie!


Rozšírený model na obrázku

Klasický štýl pretiahnutého oblečenia sa tento rok výrazne zmenil. Neočakávané prvky vo forme lákavých rezov a rezov, priesvitné vložky, roztomilé a niekedy ironické výtlačky na pomerne konzervatívnych formách šiat sú veľmi oživené bežným modelom.

Očarujúce "mini"

Mini trapezium

Farebný etnický štýl

Čipka a vyrezávané vzory

A v tejto sezóne sme nezanechali trend pre vzorované rezy a čipky. Mnohé dámy, ktoré chcú zdôrazniť ich zvod, smyslnosť a sexualitu, preferujú šaty, v ktorých je aspoň malý náznak nahoty.


Vlnité šaty

Šaty na šaty alebo župan

Polovica športu

Aerial Beach oblečenie

"Vintage" modernosť

Nostalgické poznámky zo 70. rokov až do 90. rokov možno vysledovať v šatách, ktoré budú tiež relevantné v novom roku. Zdá sa, že sú vytvorené dizajnérmi pre taký romantický a tých, ktorí vedia, ako šikovne kombinovať vinobranie a modernosť.

Vintage trend už dlho prestáva byť staromódny a žije v minulosti. Tvorcovia kreatívnych návrhárov radikálne menia situáciu: skutočné výtlačky, farby, štylizované prevedenie robia svoju prácu!

Moderný dizajn "maxi"

Je nemožné sa pozerať ľahostajne k nádhernej lady v oblečení maxi. Takýto model sám osebe robí obraz obzvlášť tajomný, úplný a úplný.

Šaty na podlahu zahŕňajú veľa experimentov s dizajnom. Tkaniny a textúry, povrchové úpravy a tvary, farby a vzory obdivujú ich rozmanitosť a myšlienky kombinácií. Množstvo možností rezu poskytuje mladým dámam so širokou voľbou pre každý vkus.

Kancelárska móda - striktná silueta


Unikátny minimalizmus: chic žiadne ozdoby

Ako môžete vidieť, módne trendy pre šaty väčšinou opakujú motívy predchádzajúcich ročných období. Ale moderný dizajn luxusných dámských odevov má stále ešte jasný nádych. A aby nebol úplne zapletený do šialeného množstva rôznych nápadov, dievča musí presne reprezentovať svoje najlepšie štýlové šaty, ktoré budú vyzerať perfektne na postave a zodpovedajú jej charakteru.

Loading...