Články

White Nails 2018: najlepšie dizajnové nápady

Biela manikúra môže byť nazývaná univerzálna. Koniec koncov, vyzerá skvelo kedykoľvek počas roka, stačí ho doplniť vhodným vzorom. Na jar budú jemné kvety vyzerajú skvelo na biele nechty, v lete môžete pridať jasné farby, zamerané na námornú tému. Na jeseň by sa mala takáto manikúra zdôrazniť odtieňmi žltej a červenej. A v zime je biela farba jednoducho nenahraditeľná pre kreslenie snehových vločiek. A to je len malá časť nápadov, ktoré vám umožnia urobiť biele manikúru svetlé a výrazné.

Nuance bielej manikúry

Monotónne biele nechtíky sú vzácne. A absolútne márne dievčatá odmietajú takýto dizajn, pretože na nechtoch, najmä na krátkych, biely lak vyzerá elegantne a štýlovo. Ako experiment môžete kombinovať rôzne textúry.

Avšak pri takomto manikúre musíte dodržiavať niektoré pravidlá:

  1. Je dôležité, aby bol vybraný lak dobrej kvality. Iba týmto spôsobom si môžete byť istí, že monochromatický ľahký náter bude bezchybný.
  2. Akékoľvek chyby na bielom povrchu (odieranie, odtrhnutie atď.) Budú okamžite zrejmé. Preto je potrebné pravidelne aktualizovať alebo používať gélové leštidlo, ktoré je schopné predĺžiť životnosť manikúry.
  3. Každý jasný lak, najmä biely, je schopný zamerať sa na akékoľvek nepravidelnosti nechtov. Aby sa tomu zabránilo, nanáša sa na necht špeciálny základný náter, ktorý dokáže vyrovnať akékoľvek povrchové chyby.
  4. Existujú situácie, keď je náter nerovnomerný. V tomto prípade môžete použiť lesklý lak, ktorý dokáže takúto chybu napraviť.
  5. Ideálna masívna biela manikúra vyzerá na krátkych oválnych alebo štvorcových nechtoch. Ale všetky obrázky, obzvlášť objemné, budú vyzerať lepšie na dlhých.

Trendy farebné kombinácie

Len málo dievčat rozhoduje o bežnej bielej manikúre. Nočný dizajn je spravidla doplnený rôznymi vzormi alebo vzormi. Na zvýraznenie jednotlivých nechtov sa ako alternatíva používa biely lak.

V roku 2018 sa bude za trend považovať nasledovné farebné kombinácie: čierna a biela, biela a červená, rovnako ako biela s ružovou, modrou alebo modrou.

Francúzska a mesačná manikúra

Biela francúzska manikúra je klasická. Tieto perá vždy vyzerajú štýlovo, žensky a elegantne. Základom manikúry bude svetlo ružová, béžová alebo prirodzená farba nechtu. Okraj nechtu je maľovaný biele. Trend 2018 bude francúzskou manikúrou s kamienkami.

Myšlienka mesačnej manikúry je výber dierky na nechty. Ale v roku 2018 navrhujú spojiť manikúru mesiaca s franšízou. V takom prípade bude hlavná plocha klinčeka, hrana a dierka namaľovaná v troch rôznych farbách. Manikúra v pastelových odtieňoch, kde sa odtieň otvoru líši od hlavného povlaku iba o jeden tón, sa považuje za zvlášť elegantný.

Ak sa rozhodnete zdobiť francúzsky alebo lunárny vzor manikúry, musíte byť obzvlášť opatrní, pokiaľ ide o jeho výber. V roku 2018 dievčatá ponúkajú živočíšne alebo geometrické vzory. Nemenej dôležité bude vyzerať na biele nechty jasné kvety. Ak si nie ste istí, že sami môžete urobiť takú kresbu, môžete použiť špeciálne nálepky.

Slávnostná verzia manikúry mesiaca môže byť doplnená brilantným lakom alebo špeciálnou fóliou. Zaujímavé je, že takéto nechty budú vyzerať veľké kamienky, objemné kamene alebo dokonca hroty. Pre fanúšikov akrylového modelovania je tiež skvelá správa - v roku 2018 je tento trend v dizajne nechtov relevantný.

S kamienkami

Kamienky pomôžu zdobiť jednoduchú bielu manikúru, čím ju rafinuje. V závislosti od dĺžky nechtov môžu byť rôzne veľkosti. Ale nezabudnite na zmysel proporcionality. Pre každodennú manikúru je povolená dekorácia šumivými kamienkami niekoľkých nechtov. Ale zdobenie nechtíkov na párty alebo na dovolenku môžete vytvoriť celú fotografiu kamienkov rôznych farieb a veľkostí.

Kreslenie na bielej manikúre

Biela vrstva je najlepšia pre aplikáciu rôznych vzorov a vzorov. Ale mali by ste venovať pozornosť tomu, že to bude najlepšie na nechty strednej dĺžky.

Ktorý obrázok si vyberiete? Všetko závisí od vašej fantázie. Môže ísť o jednoduché geometrické tvary a jednoduché ozdoby a zložité skladby. Návrhári v roku 2018 odporúčajú sústrediť sa na minimalizmus. Dokonale vyzerajú malé čierne kresby na bielom pozadí.

Ak chcete urobiť manikúru viac slávnostné, môžete zdobiť nechty s iskrami. V skutočnosti v roku 2018 budú kvetinové a živočíšne témy, rovnako ako futuristické ozdoby.

Čiernobiela kombinácia

Táto kombinácia je klasická a bude kedykoľvek relevantná. Varianty hmotnosti vzorov. Hádanky alebo šachovnica vyzerajú skvele. Geometrické vzory tiež umožňujú vizuálne zmeniť tvar nechtov. Napríklad trojuholníky na základnej doske nechty budú dlhšie a štvorce naopak budú vizuálne skrátiť.

Odvážne ženy módy môžu zastaviť pozornosť na čiernej a bielej pruhy. Rôzne ozdobné prvky alebo maľba s brilantným lakom sú schopné diverzifikovať paletu. Skúsene pomocou čiernej a bielej kombinácie môže byť prospešné zdôrazniť ich individualitu.

Biela s červenou farbou

Táto kombinácia môže vyjadrovať vašu všestrannosť a odvahu. Neuveriteľne krásne na bielom pozadí bude vyzerať ako kvitnúca maková kvetina. Ak dievča nechce vyniknúť veľa, potom červená môže byť použitá na zdobenie len 1 prstom.

Na dlhých nechtoch sú abstraktné vzory v červenej a bielej farbe ideálne. Nie menej pôsobivé, budú sa pozerať v technike ombre.

Biela so zlatom

Táto kombinácia môže poskytnúť manikúru drahý a sofistikovaný vzhľad. Nepochybne, lesk zlatého ozdoba na nechty pritiahne pozornosť ostatných. Ak sa chystáte na párty, môžete navyše použiť dekoráciu na nechty s kamienkami alebo inými prvkami. Hlavná vec je, že by mali byť v rovnakom štýle a farbe ako hlavná manikúra.

Pásy a škrupiny

Biele nechty s pruhmi budú vyzerať dobre v každom prostredí, či už je to kancelária alebo dátum. Súčasne je možné ich použiť vertikálne i horizontálne. Zaujímavé a vzhľad prepletené čiary. Aplikovať ich na bielom základe môže byť akákoľvek farba (čierna, červená, modrá, zlatá atď.).

Chystáte sa na dovolenku, dávajte pozor na manikúru s mušľami. Môžete si ich vyrobiť s kamienkami, 3D efektom atď. Zostáva dôležitá možnosť zdobenia nechtov miniatúrnych škrupín.

Ako vidíte, biela farba nie je absolútne nudná. Navyše, biely náter bude ideálnou základňou pre najdivokejšie fantazie.

Loading...