Články

Špeciálna manikúra s geometrickým vzorom

Manikúra s geometrickými vzormi je pomerne špecifickou oblasťou dizajnu nechtov, ale má vlastných znalcov pripravených zdobiť prsty s prísnymi, rovnými líniami a tvarmi.

Geometrické vzory sú pomerne komplikované pre výkon začínajúcich majstrov nechtov. Ale s pomocou našich rád, budeme môcť zvládnuť tento nový spôsob zdobenia nechtíkov a naučiť sa vykonávať veľkolepé geometrické umenie za pár minút.

Geometrické výkresy na nechtoch

Ako naznačuje názov, táto technika zahŕňa použitie geometrických tvarov na nechty. Ak chcete vytvoriť takéto vzory, môžete použiť špeciálne nástroje alebo nakresliť ich na rozmar, spoliehajúc sa na vlastné umelecké schopnosti.

Najjednoduchší spôsob zobrazovania geometrických vzorov je bežná kefa. Jeho hrúbka by mala byť čo najtenšia, takže váš vzor bude presnejší a rovnomernejší. Niektoré dievčatá používajú špáradlo, pretože je odolnejšie ako mäkká kefa. V každom prípade, aby ste vytvorili geometrické nechty z Vac, potrebujete nejaké kresliace schopnosti.

"Pevná ruka" a dôvera vo výsledok je možné získať iba trvalou praxou. Vykonajte svoje zručnosti tak často, ako je to len možné, aby sa vaše geometrické výtlačky pokaždé lepšie a lepšie.

Na vytvorenie geometrického vzoru s kefkou sú potrebné laky s viacerými odtieňmi, fixačný prostriedok a skutočný nástroj na kreslenie. Po prvé, nechty sú pokryté 1-2 vrstvami laku a vzorky sú nanesené na vysušenom povrchu.

"Pomocníci" pri vytváraní geometrickej manikúry

Kreslenie "ručne" nevyžaduje veľa času, navyše každá dievčina bude schopná zobraziť abstraktnú geometriu na nechtoch. Ale ak chcete dosiahnuť nádherný a atraktívny výsledok, potrebujete špeciálne manikúrne pomôcky.

pásy

Ak chcete vytvoriť hladké čiary, pruhy sú jednoducho nenahraditeľné. Manikúra s nimi môže byť vykonaná nezávisle as čo najkratším časom. Ak chcete vytvoriť geometrickú manikúru, je potrebné nechty zakryť ľahkým lakom, počkajte, kým je úplne suchá.

Potom nalepte pásky na nechty vo forme kosoštvorcov, štvorcov alebo iných vzorov. Natierajte nechty iným odtieňom laku a vysušte ho UV lampou, ak ide o gélový lak, alebo počkajte, kým ho nepoužívate, ak použijete dekoratívny lak.

Akonáhle sa lak vysuší, odstráňte pásy. Výsledkom je manikúra s jasnými líniami a kontrastnou základňou.

Škótske pásky

Dievčatá sú tak kreatívne, že používajú všetko, čo je na dosah, aby vytvorili nezvyčajné nechtové umenie bez nadsádzania. Takže s geometrickými manikúrami našli cestu pomocou obyčajnej pásky.

Vytvorenie takého dizajnu trvá trochu dlhšie ako napríklad obvyklé kreslenie s kefou, ale výsledok je oveľa pôsobivejší.

Použitím kúskov lepiacej pásky na nechty môžete oddeliť miesto, kde bude ďalšia vrstva laku. Použite niekoľko kontrastných odtieňov laku, takže váš dizajn bude objemnejší. Pozrite si príklad vytvorenia geometrickej manikúry pomocou scotchovej pásky uvedenej nižšie a pochopíte, ako jednoduchá táto adaptácia uľahčuje dievčatám vytvárať krásne vzory.

bodky

Bodky sú kefa, ktorej hrot je vytvorený ako kovová guľa. Používa sa na kreslenie bodov a kruhov na nechty. Je veľmi jednoduché pracovať s bodkami, stačí len namočiť kefku do nádoby s lakom a stlačiť špičku na povrch nechtu.

Známky a šablóny

Pripravené šablóny pomáhajú, keď potrebujete rýchlo vytvoriť pôvodnú geometrickú manikúru. Na nich sú už uvedené vzory. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť šablónu na povrch nechtu a zakryť ju farebným lakom. Takže za pár minút získate sofistikovaný a krásny dizajn.

Geometrický vzor na nechty krok za krokom

Základom krásnej a nádhernej manikúry sú dobre upravené nechty klasickej formy. Ak chcete dosiahnuť tento výsledok, je dôležité neustále venovať pozornosť zdraviu nechtov, kožičky a pokožky na prstoch.

Etapa 1

Pred vytvorením manikúry je potrebné vykonať hygienické ošetrenie rúk, leštiť a odmastiť nechty. Raz týždenne vytvárajte posilňovacie kúpele na nechty s prídavkom esenciálnych olejov a iných kozmetických prípravkov.

Etapa 2

Aplikujte na základňu nechtov pod gélovým leskom, ktorý ochráni a posilní jemnú štruktúru nechtov. Produkt vysušte pod LED alebo UV lampou asi minútu.

Etapa 3

Zakryte si nechty s farebným gélovým leskom. Pre hlbšie farby aplikujte náter v dvoch vrstvách. Vysušte nechty pod lampou.

Štádium 4

Začíname kresliť geometrické vzory. Ak chcete to urobiť, použite lepiace pásky na nechty alebo pásky. Prilepte materiál na úplne vysušenú dosku na nechty v ľubovoľnom poradí a vytvorte hladký geometrický tvar. Obzvlášť populárne sú trojuholníky, kosoštvorce, rohy, abstraktné kompozície.

Etapa 5

Aplikujeme lak s rôznym odtieňom na pásy, sušíme kryt pod lampou. Po úplnom vyschnutí laku odstráňte pásy a vyhodnoťte výsledok. Ak je na niektorých miestach fuzzy obraz, môžete ho nakresliť tenkou kefkou alebo špáradlom.

Nasledujúce pokyny krok za krokom sú základom pre vlastné umenie nechtov. Ak ste práve začali experimentovať s geometrickou manikúrou, opakujte vyššie uvedený spôsob nakreslenia niekoľkokrát a potom postupujte do zložitejších vzorov.

Návrh nechtov s geometrickým vzorom

Geometrická manikúra môže byť nazvaná najkreatívnejšia a najneobvyklejšia. Neexistujú žiadne prísne pravidlá alebo obmedzenia, každá dievčina má právo maľovať najoriginálnejšie vzory a postavy na jej nechty.

Napriek tejto slobode existuje niekoľko trendov, ktoré sú mimoriadne dôležité v tejto sezóne.

Manikúra s pozdĺžnymi pruhmi

Táto manikúra vyzerá svieži a štýlovo a je veľmi jednoduché to vykonať. Pozdĺžny pásik sa na lakovaný klinec nakreslí štetkou alebo stuhou. Niektorí majstri zdôrazňujú to s kamienkami alebo trblietkami.

Trendom tejto sezóny je geometrická manikúra v čiernych a bielych odtieňoch. Toto je skutočná možnosť pre kancelársky a obchodný štýl.

Geometrický gradient manikúra

Kombinácia dvoch mega-populárnych techník manikúry vám umožní vytvoriť štýlové a efektívne nechtové umenie pre každý deň a pre zvláštne príležitosti. Je ťažké vykonať takýto dizajn sami, ale skúsení remeselníci ľahko zvládli túto úlohu.

Obzvlášť krásna je nielen hlavná farba, vyrobená v ombre technike, ale aj pruhy, ktoré trblietajú od jedného okraja nechtu k druhému.

Geometrický ornament na nechty

Tento dizajn tiež kombinuje gradient a geometrické tvary. Hlavnou postavou manikúry sú diamanty, ktoré musíte najprv kresliť na nechty. Každý rad kosoštvorcov je pokrytý samostatným lakom a vytvára pocit plynulého prechodu z tmavých na svetlé odtiene.

Geometrická manikúra je komplikovaná pri vykonávaní a vyžaduje špeciálnu koncentráciu, ale výsledok stojí za to. Váš nechtík bude ozdobený nádhernými tvarmi a vzormi, ktoré sú vhodné pre každodenné, obchodné a mládežnícke obrázky.

Loading...