Krása

Jesenná móda 2018: extravagancia, zdokonaľovanie, originálnosť pri vytváraní obrázkov

Jeseň 2018 prináša do ženské šatne viac ženskosti, sofistikovanosti a aristokracie. Dizajnéri naliehajú na to, aby pridali extravaganciu k lukom s jasnými akcentmi. Môžu to byť červené odtiene, ktoré sa nosia ako pre oslavy, tak aj pre kanceláriu. Alebo výber môže spadať na sametové a velúrové tkaniny, ktoré samy osebe priťahujú pozornosť.

Hlavné smery jesennej módy 2018

Nová studená sezóna ponúka možnosť výberu vintage módy. Dôraz sa kladie na 70. rokov. Jedná sa o širokú radu ramien, obrovské klobúky vyrobené z kožušiny nejakej jasnej farby, klasickej kocky z tartanu a ďalšie. Tiež v móde pomocou lesku. Platí to najmä pre topánky, kde je sortiment zastúpený modelmi postriekanými striebornými, hladkými zrkadlovými povrchmi alebo topánkami na zlato s pretečeninami. Pozornosť si zaslúžia výrobky vo viktoriánskom štýle. V šatníku by sa mala objaviť halenka s vysokým golierom.

Kvetinový výtlačok v tejto sezóne nezostane. Nájdete ju na sametových kabátoch, nádherných hodvábnych šatách, sukní a blúzkach. Jesenné šaty s podobnou potlačou majú obvykle dlhý rukáv a bohatú sukňu na podlahu. Takéto modely sú vyrobené na nosenie s trendom 2018 sieťoviny. Tento obrázok je ženský a elegantný.

Tiež v trende sú mnohé veci z módy v uliciach. Tu sa väčšina lukov skladá z mládežníckeho a demokratického oblečenia: nylonové trenčové plášte vyrobené z jasných textílií, nadmerných mikín, riasených rifliek a polo-športovej obuvi. Ľudové motívy sa taktiež vrátili do módy - mnohé módne práce sa stanú módnym doplnkom pre novú sezónu.

kabát

Saká a parky dlho nahrádzajú elegantný kabát z hlavnej šatne módnych šiat. To nie je prekvapujúce, pretože bundy sú oveľa praktickejšie a všestrannejšie ako prísne srsť, čo si vyžaduje sofistikovanejšiu starostlivosť. Napriek tomu, vytvoriť elegantný obraz kabátu je jednoducho nenahraditeľný. Na jeseň roku 2018 ponúka dizajnéri širokú škálu tohto typu odevov v rôznych variantoch.

Na jeseň roku 2018 sa na vrchole opäť klasika. V súčasnosti odporúčajú módni guru odporúčania výberu modelov v klietke zdobených objemnými kožušinovými goliermi. Pozrite sa na módne možnosti, ktoré sú k dispozícii na výstavách Nina Ricci, Jasper Conran, Fendi, Agnona, Albino Teodoro.

Aj v trende je originálny prešívaný kabát, ktorý pokryje počasie z daždivého jesene. Moderní dizajnéri robia tieto modely čoraz viac ako deka. Tiež relevantné budú hybridy Cape a klasického plášťa.

Cape a capes získajú nové kolo svojej popularity. V takom oblečení sa môžete cítiť ako ušľachtilá dáma, princezná a dokonca aj kráľovná. Napriek zdanlivej jednostrannosti modelu sa takáto vec môže vybrať takmer pre akýkoľvek obraz. Najaktuálnejšie klíčenky ukázali na Fashion Week Alexis Mabille, Altuzarra, Chloe.

Tí, ktorí sú bližšie k športovému štýlu, sa môžu odporučiť obrátiť svoju pozornosť na mini bundy. Obvykle sú to jednoduché priame výrobky, ktoré sú skrátené pozdĺž pása. Živé príklady takýchto vecí predstavujú Alexander McQueen, JW Anderson, Redemption, Off White.

Zámorské trendy ženskej jesennej módy

Mnoho typov oblečenia naznačuje zámorské štýly. Na jeseň roku 2018 v tomto štýle nosia kabáty, mikiny a bundy. Aby sme mohli vyzerat atraktívne v nadmernom oblečení, je potrebné, aby bolo pravidlo použiť len jeden predmet zámerne veľkej veľkosti v luku. Zostávajte obrázok.

Ľanový štýl v jesennom štýle

Ľanový štýl bol v teplej sezóne v móde. Ale jeho popularita sa neznižuje s príchodom chladného počasia. Obdivovatelia tohto štýlu sú vyzvaní, aby nosili také veci na ponožkách, košelech, topánkach s dlhými rukávmi, dokonca aj na bundách. Môžete tiež použiť priehľadné tkaniny. Ako ekologicky zapadnúť do štýlu bielizne v módnej jeseň roku 2018 je možné vidieť v zbierkach oblasti, Cinq a Sept, Red Valentino, Chloe.

Uzavretý výstrih pre chladnú sezónu

Dievčatá sa snažia preukázať svoje kúzlo aj pri ťažkých mrazoch. Jeseň 2018 sa stará o zdravie žien a ponúka ako uzavretý výstrih módny trend. Táto móda nahradila otvorené ramená a krk. Tento trend odovzdáva hold viktoriánskej éry, zachováva elegantný a diskrétny obraz. Stačí, keď pridáte stojanový obojok a ste v trende.

Objem v oblasti rukávov

2018 ponúka nosiť objemné rukávy na každom oblečení na jeseň. Rovnako ako predchádzajúci trend sa vracia k móde 80. rokov minulého storočia. Tu sú relevantné modely vo štýle Biedermeier. Takéto rukávy môžu mať rôzne dĺžky, viazané na niekoľkých miestach pomocou šnúry alebo elastického materiálu. Hlavnou vecou je vytvoriť nádherné lucerny. Vôbec nezáleží na tom, do akej časti ramena spadá objem: v ramene, lakte alebo v celej dĺžke.

Tento trend zahŕňa aj kožušinové rukávy. Vyrobené z podstatne odlišného materiálu v porovnaní so zvyškom výrobku, rukávy získavajú ďalší objem. Tento detail je možné doplniť klasickým kabátom, koženou bundu, koženou bundu, športovou bundou alebo pláštenkou. V tomto prípade môže byť kožušina nejakej farby. V trende jasných odtieňov červenej, ultrafialovej a neónovej farby.

Kožušinový dekor na jesenné oblečenie

Na jeseň bolo pre milovníkov kožušiny ťažké vybrať si svoje vrchné odevy. Moderní dizajnéri predstavili riešenie tohto problému vo svojich nových jesenných zbierkach. Dámy môžu zdobiť svoje jesenné kabáty a bundy prírodnou alebo umelou kožušinou bez rizika prehriatia. Z kožušiny môžu byť rukávy, golier, náplasťové vrecká. Kožušinový šál sa stane univerzálnym a multifunkčným doplnkom. Môže byť vložený do akéhokoľvek luku a vyzerá nádherne.

Pre tých najodvážnejších

Najodvážnejšie ženy módy môžu pridať oblečenie veci z vinylov. Mnohé zbierky známych dizajnérov sú plné rôznych odtieňov "plastových" nohavíc, sukní, bund a bund. Niekto sa dokonca odváži nosiť vinylové šaty a topánky. Toto oblečenie nie je vhodné na každodenné nosenie, ale perfektne zdobí tematické večierky alebo chodí do kina.

Výhodou módy z jesene 2018 je, že medzi trendmi sa ocitnú obaja odvážne trendové krásy a skromné ​​mladé dámy s klasickými oblečenými preferenciami. Je dôležité len počúvať vaše želania a usilovať sa o harmóniu farieb a tvarov.

Strihy na trendy jesenný vzhľad

K obrazu bol kompletný, je potrebné vziať do úvahy módne trendy v účesoch. V roku 2018 štylisti neobmedzujú krásy pri výbere tvaru účesu:

 • hladký;
 • objem;
 • strict;
 • romantický;
 • výstredné.

V top módnych účesoch sa málo zmenilo. Bob a jeho predĺžené odchýlky sú stále na vrchole. Strihanie ľahko premení ľubovoľný luk a hodí väčšina žien. V trendovej asymetrii a ultra krátkych možnostiach.

Pixie účes tiež nestráca svoju pozíciu. V novej sezóne bude módne nosiť roztrhané rany, ultra krátke pramene na chrámoch a zadnú časť hlavy, prepletené pozdĺžne pramene na korune a iné variácie. Tento účes vyzerá organické v neobvyklých farbách.

Cascade bude potešiť dámy s dlhými a stredne dlhými vlasmi. Vrstvenie dá objem tenkým a vzácnym kudrlinkám. Nová sezóna vyžaduje pridanie vlny k tomuto zníženiu. Na rozdiel od rozšírenej kaskády vyzerajú ultrakrátky účesy originálne. Dĺžka vlasov je udržiavaná len pár centimetrov.V trende novej sezóny sú tu aj rôzne rany, kudrlinky, francúzske rozšírené verzie a štýlové farby, v blízkosti prirodzeného efektu.

Módna obuv na jeseň roku 2018

Módne topánky doplnia luk. V novej sezóne si dizajnéri vybrali cestu mnohých odvážnych experimentov. Móda je stále športová, ale na pódiu v tomto roku sú plné variácií topánok s nezvyčajnými kombináciami klasických prvkov.

Romantika susedí s futurizmom, a to ako vo forme, tak aj vo farbe. Plastové vložky harmonicky dopĺňajú kožené topánky v ľubovoľnom smere. Štýl obliečky je doplnený drsnými objemnými topánkami. Tu môžete použiť hroty, nitovanie, popruhy a spony.

V mnohých zbierkach špičkových značiek sú topánky doplnené jasnými punčochami, golfom alebo ponožkami z čipky. Tento trend migroval z minulého roka do roku 2018 a pevne sa usadil v novom.V trende pokožky plazov. Môže to byť ako prírodný materiál, tak vysokokvalitné náprotivky. Týmto spôsobom môžu vyzerať obe topánky aj topánky. Z neobvyklých materiálov pre topánky je možné rozlišovať denim. V tejto sezóne sú vyrobené topánky.

V ďalšej sezóne módy nechodíte na topánky. V špičkových výrobkoch vyrobených z semišu. Ideálnou kombináciou pre nich by boli skrátené šaty, rovná rezaná sukňa, klasický kabát a kožené bundy.

Tiež od roku 2017 v novom migrovanom štýle a kovovej hre. Topánky neostali stranou. Snehové tenisky, bežecké tenisky, klasické topánky a topánky.

Existujú v roku 2018 a originálne nápady - dokončovacie topánky s kožušinou. Na móla týždňa módne odrody "kožušiny" topánky boli veľa.

V hornej topánke na nízkej úrovni. Teraz nie je len pohodlná, ale aj extrémne štýlová. Plochá podošva je teraz zvláštna pre každý štýl.

Medzi pôvodnými formami kombinácie dlhej ponožky a pätkových okuliarov. Takéto topánky sú pohodlné a stabilné. Jeho vzhľad upúta pozornosť a je kombinovaný s veľkým počtom lukov.

Medzi farby módnej palety 2018 na topánky:

 • všetky druhy kovových;
 • žltá;
 • pastel;
 • oranžová;
 • ružová;
 • red.

Aj v trende rôznych textúr: drevo, kameň, zvieracie kože.

Kombinácia všetkých navrhnutých trendov novej sezóny na jednej strane umožní, aby sa stalo neodolateľným pri slávnostnej udalosti a pri chôdzi s priateľmi.