Krása

Trendy a nové tetovanie 2017

Moderné tetovanie sa líšia v špeciálnej odrode a farebnej škále. Preto každý rok čoraz viac dievčat chcú robiť pre seba kresbu so zvláštnym významom. Niekto považuje tetovanie za osobný maskot, zatiaľ čo iní to robia, aby vynikli z davu. V každom prípade odporúčame zvážiť tetovanie, ktoré sú najrelevantnejšie v roku 2017 a možno medzi nimi nájdete perfektnú voľbu pre seba.

vtáctvo

Hlavným trendom v tetovanom svete v roku 2017 možno nazvať obrázky vtákov. Odporúčame pozrieť sa nielen na malé siluety lastovičiek, ale aj na väčších zástupcov. Najpopulárnejšie sú vlaštovky, miniatúrne kolibríky a tiež sovy. Priťahujú pozornosť dievčat nielen svojim vzhľadom, ale aj ich hodnotou.

Napríklad tetovanie kolibrík je najčastejšie vybrané pre svoju krásu. Pokiaľ ide o hodnotu, hlavné je považované za citlivosť, chvenie a ľahkosť. Navyše tento vták vždy stelesňoval obratnosť a veľkú rýchlosť, takže je symbolom lásky k životu. Ak tetovanie ukazuje nektár na kolibrík, znamená to opojné pocity a lásku. Podľa iných zdrojov je kolibrík personifikáciou mieru, starostlivosti a šťastia.

Na druhej strane, sova je už dlho považovaná za symbol tmy a zlovestnej moci. Navyše to bolo spojené s čiernou mágou, smrťou a čarodejníctvom. Ale časom sa hodnota tohto vtáka trochu zmenila. Dnes sa verí, že takýto obraz zosobňuje múdrosť, vyššiu inteligenciu, ale zároveň strach a osamelosť.

zver

Nemenej dôležité pre tetovanie tetovanie v roku 2017 sú rôzne zvieratá. Medzi nimi je osobitná popularita slonov. Predpokladalo sa, že ide o ťažkopádne a ťažké zviera, ktoré bolo periodicky spojené s korytnačkou. Ale v modernom svete sa zmenili postoje k nemu, pretože teraz je symbolom pokoja a priateľnosti, rovnako ako múdrosti, vnútornej sily a dlhovekosti.

V afrických krajinách sa považuje za najsilnejšiu a v Číne symbolizuje najvyššiu moc. Ako vidíte, slon je dobrý, ale zároveň aj vážny znak. Preto vám odporúčame, aby ste pred registráciou postupom premýšľali o všetkom starostlivo.

Veľmi často dievčatá vyberajú vzor vlkov. Bývalo to, že je výlučne mužským symbolom. Čo sa týka hodnôt, neexistuje žiadna možnosť. Ale stále najčastejšie - mazaný, krutosť, odvaha a vernosť. Najčastejšie takýto vzor zvolia vedúci predstavitelia, pretože im to vyhovuje v duchu.

Slová a frázy

Zaujímavé frázy boli vždy obľúbené u dievčat. Ale aby bolo tetovanie zaujímavejšie, niektorí preložia túto alebo túto vetu do cudzieho jazyka. Najčastejšie to je angličtina, francúzština alebo latinčina. Ale nie je vôbec potrebné robiť to isté. Pokúste sa vybrať presne to, čo vás charakterizuje ako osoba alebo má osobitný význam.

Pokiaľ ide o miesto použitia takéhoto vzoru, je najlepšie pozrieť sa na zápästie, krk, pod prsia alebo na chrbát.

snehová vločka

Netradičné tetovanie snehové vločky nie je tak bežné ako predchádzajúce verzie. A to všetko, pretože takýto symbol si vybrali tí, ktorí sa nepáčia, je v centre pozornosti.

Ale zároveň majú takýto ľud bohatý vnútorný svet, v sebe žijú živé emócie. Toto správanie sa často zamieňa s chladom a druhom odlúčenia. V skutočnosti tomu tak nie je a snehová vločka je indikátorom citlivosti, krehkosti a jedinečnosti.

motýľ

Slávny motýľ motýľ symbol vždy rezonuje s dievčatami. Okrem základného významu je symbolom jemnosti, ľahkosti, elegancie. Musíte pripustiť, že tieto vlastnosti sú charakteristické pre skutočnú pani. Avšak, existuje názor, že len frivolné dievčatá robia tetovanie motýľa. Preto dôkladne premýšľajte predtým, než sa s pánom dohodnete na schôdzku.

perie

V modernej tetovanie je veľmi časté perie. Môže byť klasický alebo v kombinácii s inými prvkami. Čo sa týka jeho hodnoty, to všetko závisí od tvaru a štýlu obrazu. Treba poznamenať, že prvýkrát sa takéto tetovanie objavilo medzi indickými kmeňmi. Takže teraz existuje tetovanie s klasickým indickým perím alebo s perím vtáka.

Vo všeobecnosti sa verí, že pero je symbolom ľahkosti, duchovnosti, tvorivosti, slobody a dôvery.

očné

Úžasne krásne, štýlové tetovanie oka má hlboký zmysel. Niektoré zdroje tvrdia, že takýto obrázok môže byť tretím okom pre osobu. To znamená, že vďaka tomuto talismanovi budete chránení pred chrbtom a zrakom. Existuje tiež názor, že takéto tetovanie chráni pred závistom a nešťastím.

Mesiac

Jedným z najviac všestranných tetovanie pre ženy aj pre mužov je mesiac. Faktom je, že to znamená nepokojnosť sveta a zároveň sa považuje za majstra emócií alebo myšlienok. Často sa zobrazuje v kombinácii s hviezdami alebo kvetmi. Samozrejme, v závislosti od dostupnosti prvku sa môže hodnota tetovania líšiť.

Srdce

Zásluhou romantiky, lásky a vášne je samozrejme srdce. Takéto tetovanie je obzvlášť dôležité v roku 2017 nielen medzi dievčatami, ale aj medzi chlapcami. Okrem základného významu sa verí, že srdce je symbolom odvahy, úprimného priateľstva, plnosti života. Treba však mať na pamäti, že v závislosti od ďalších prvkov sa môže hodnota tetovania líšiť.

Kvetinové motívy

Nehovoriac o relevantnosti tetovania s kvetinovým obrazom pre dievčatá. Koniec koncov, sú symbolom ženské, ako aj krehkosť, neha a láska. Ak sa vám páči len takýto obraz, mali by ste ho určite podrobnejšie študovať. Koniec koncov, každý druh kvetu má svoj vlastný význam.

Tetovanie 2017: štýlové nápady

Výber aktuálnych výkresov pre tetovanie je dosť veľký. Preto odporúčame vybrať nielen ten, ktorý sa vám páči, ale tiež podrobne preskúmať jeho význam. Iba týmto spôsobom si budete môcť vybrať možnosť, ktorá bude relevantná už mnoho rokov.

Loading...