Krása

Estetika pohybu a pohodlia: módne nohavice na jar - leto 2018

Moderné dievča nútené neustále sa pohybovať. Preto sa ľahko dostali nohavice do ženskej šatne. Návrhári demonštrujú vo svojich zbierkach výrobky vyrobené mužským typom, rovnako ako skutočne ženské modely.

Univerzálnosť nohavíc priťahuje pozornosť vedúcich osobností z módneho priemyslu. Výsledkom je, že ženy módy sú vybavené veľkým množstvom štýlov, farieb a textúr.

Hlavnou myšlienkou sezóny 2018 bola elegancia a ženská milosť. Pomocou módneho výrobku môžete zdôrazniť výhody čísla a spoľahlivo skryť chyby.

Hlavné módne trendy 2018

Zbierky novej sezóny sú už aktívne demonštrované na svetových mólach. Podľa nich možno posúdiť, aké budú dámske nohavice v roku 2018. Skrátené modely sú už dlho prítomné v šatníku moderných módnych návrhárov. V novej sezóne, módni návrhári v širokej škále demonštrovali rôzne culottes, Capri nohavice, lýtkové.

Orezané nohavice sa ťažko nazývajú univerzálne. V zimných zbierkach sa zriedka vyskytujú. Navyše sa neodporúča nosiť dievčatá s nízkym vzrastom. Výnimkou sú komplety s otvorenou obuvou s vysokými podpätkami.

Vyšívané nohavice v novej sezóne

Flare v novej sezóne spôsobuje nesmelé pokusy vrátiť sa do prúdu. Je ťažké ich nazývať trendom, ale niektorí módni gurusi zahrnuli také nohavice do svojich pravítok. Vzplanutie z bedra vyzerá veľmi elegantne a už patrí klasike. Je dôležité vybrať dostatočne dlhé modely: mali by sa dostať do stredu päty od chrbta a pokryť špičku topánky vpredu.

Správna farebná schéma môže pomôcť takým nohavicam urobiť krok vpred na ceste k vrcholu popularity. Ak chcete vyhnúť sa irelevantnosti, mali by ste si vybrať odtieň ružovej, béžovej, krémovej a iných pastelových farieb. Vyzerá to zaujímavá kombinácia bielej, šedej a čiernej v jednom výrobku. V letnej sezóne je prípustné použiť tkaninu v červenej, oranžovej, tyrkysovej a svetlozelenej farbe.

Culottes na vrchole popularity

Rozmanitosť odtieňov a tkanín na výrobu sukne umožní každému dámovi nájsť si vlastnú verziu. Je dôležité dosiahnuť dokonalé kombinácie, inak môžete vyzerat len ​​smiešne.

Treba mať na pamäti, že takýto štýl vizuálne skracuje nohy a ukradne výšku centimetrov. Iba vysoké a štíhlé dievčatá môžu nosiť topánky bez podpätkov s kopytami.

Veľkorysé orezané nohavice sú perfektne kombinované s klasickou topánkou: bundy, bundy, roláky, topánky, blúzky. Súbor môže byť doplnený voľným kabátom alebo dlhým svetrekom. Je dôležité vydržať farebnú harmóniu. V závislosti od sezóny môžete nosiť nohavice takmer akejkoľvek farby. Pre jarno-letnú sezónu je lepšie zvoliť čerstvé pastelové odtiene. Mali by zodpovedať tejto príležitosti a mali by sa zhodovať so zvyškom šatníka. Veľkolepý prírastok do súboru s kopytami bude masívnymi šperkami zodpovedajúcimi nohavičkám.

Pajamský štýl

Pajamské nohavice sa v porovnaní s predchádzajúcou verziou veľmi nelíšia. Pre tieto nohavice používajte mäkší materiál a nerobte na ne šípky. Je zaujímavé pozrieť sa na výrobky vyrobené z tenkej usne, taftou, hodvábom, žakárom alebo saténom.

Elegantné pyžamá alebo topy z tenkých transparentných látok elegantne vyzerajú s pyžamovými nohavicami. Dizajnéri trvajú na tom, že také nohavice sa nosia v súprave s topánkami bez podpätkov.

Banány sú späť v móde

Bláznovstvo pre retro viedlo k banánovým nohavičkám na pódiu. Drobné vylepšenia zmenili tieto nohavice na moderné štýlové oblečenie pre všetky vekové kategórie. Hlavný rys - rozšírená silueta v bokoch a zúžení na dno. Všestrannosť modelu vám umožňuje nosiť v kancelárii, na firemnej večeri, na prechádzke alebo na večierku.

Originálne vzhľadové modely s vysokým pásom a dĺžkou členku. Banány sú šité z hustých textílií, ktoré vám umožňujú nosiť ich v mimosezóne av chladných letných večerných hodinách.

Tento trend tiež navrhuje Palazzo a jazdecké nohavice. Vyzerajú objemne a štýlovo. Nohavice poskytujú pohodlie a bezpečne maskujú chyby postavy.

Úzke potrubia

Na rozdiel od širokých voľných nohavíc sú úzke potrubia efektívne viditeľné na móloch. Elegantné nohavice dokonale zdôrazňujú eleganciu bokov a dĺžku nohavíc. Dĺžka tohto modelu sa môže líšiť v závislosti od preferencií ich hostiteľov. Všestranný štýl vyzerá skvele v kombinácii so športovou obuvou a klasickými podpätkami.

Sukne hybrid s nohavicami

Módni dizajnéri ponúkli návrat do novej sezóny nohavice sukne. Relevantnosť modelu nezávisí od jeho dizajnu. Môžete si vybrať štýl, kde sú šaty nosené na nohaviciach, môžete nosiť nohavice, za ktorými sa lem šíri a môžete zostať na extrémne širokých nohaviciach.


Populárne tkaniny pre novú jarno-letnú sezónu 2018

Teplá sezóna zahŕňa plynúce plávajúce tkaniny jasných farieb. Lýtka, banány, afghánsky - tieto modely vyzerajú obzvlášť prospešné, ak sú vyrobené z týchto materiálov. V horúcich dňoch v týchto nohaviciach môžete cítiť plné pohodlie.

Hodváb je v móde v každej sezóne. Táto aristokratická a sofistikovaná tkanina je vhodná na výrobu akýchkoľvek častí šatníka. Hedvábné nohavice všetkých štýlov vyzerajú nádherne. Ich jemný lesk vám umožňuje zachrániť ženskosť v každom obraze. Drahé prírodné produkty umožňujú pokožke lepšie dýchať, syntetické analógy sa ľahšie starajú a majú oslnivý lesk.

Koža v roku 2018 dosiahla novú úroveň popularity. Od nej vyrába vrchné oblečenie, topánky, opasky a tašky. Tiež sa koža stáva základom pre sukne, blúzy, nohavice a topy. Zároveň sa oblečenie nemusí pripisovať atribútom subkultúr. Teraz vyrábajú kožené nohavice, ktoré im umožňujú nosiť s klasickým šatníkom a dokonca aj na slávnostné recepcie.

V móde budú nohavice s textúrou na povrchu kože. Môžu to byť výtlačky zvierat alebo kvetinové vzory. Úzke modely vyzerajú skvele s topánkami, vysokými topánkami a topánkami na platforme. Taký súbor bude môcť zdobiť prvé jarné dni, kedy je počasie ešte stále nestabilné.

Rovnako ako mnoho rokov za sebou, denim je v srdci módnych návrhárov a ich zákazníkov. Je ešte viac všestranný ako koža. Džínové nohavice môžu mať akýkoľvek tvar, dĺžku a štýl. Sú tiež zastúpené v najširšom rozsahu odtieňov. Rôzne modely sa vzťahujú na štýly ulíc, neformálne módy, obchodné a kancelárske módy, športové šik a ďalšie.

V najvyšších prirodzených farbách denimu. Varené džínsy sa stále nevzdávajú svojich pozícií a umožňujú diverzifikovať príležitostné oblečenie s novými svetlými bodmi.

Farby teplej sezóny 2018

V novej sezóne dominujú svetové stupne svetových stupňov ružovej, zelenej, ľanovej a modrej. Výhodou sú tie farby, ktoré zdôrazňujú opálenie a priaznivo sa pozerajú na tmavú pleť.

V horúcich dňoch môžete vybrať šťavnaté odtiene červenej, zelenej a oranžovej farby. Poskytnú energiu a dobrú náladu. Čisté farby červenej, čiernej a bielej zostávajú aj v móde. Môžu byť použité ako v kombináciách, tak aj individuálne pre jednoduché nohavice akéhokoľvek štýlu.

Loading...