Články

Štýlové pánske tenisky 2018: 8 pohode možnosti, 70 + trendy sezóny

V posledných desaťročiach sa postupne zhoršujú dobre zavedené koncepty športovej, obchodnej a formálnej obuvi. Dnes môžete ľahko ísť do kancelárie v bežiacich teniskách, ak to dovoľuje jej oblečený kód. Výrobcovia tenisiek sa snažia vytvoriť univerzálne modely, ktoré vizuálne pripomínajú symbiózu obuvi a pánskej obuvi.

Fashion 2018 je praktický a pohodlný. Ak sa predtým nosili športové tenisky na oblek s kravatou, bolo považované za nemysliteľné, potom v novej sezóne bude táto kombinácia najjasnejším a najpopulárnejším trendom.

Módne pánske tenisky 2018: trendové nápady pre štýlový obraz

Športové tenisky môžu byť schematicky rozdelené do 5 hlavných skupín:

  • pre šport
  • pre futbal
  • pre každodenný vzhľad
  • na spustenie
  • pre hranie basketbalu

Najobľúbenejšími výrobcami tenisiek pre mužov sú také spoločnosti HYIP ako Nike a Adidas. Vans a Converse sú známe svojimi teniskami v neprekonateľnom starom štýle školy, ktoré už dlho patria medzi mužské topánky. Čo ponúkli poprední výrobcovia tenisiek pre mužov v novej sezóne? Navrhujeme zvážiť hlavné trendové modely z roku 2018 pre mužov, ktoré majú všetky dôvody, aby sa na niekoľko ročných období vyhnuli nad preferencie mužov.

Pánske tenisky 2018

Korčuliari sú modely s pružnou a hrubou podošvou, ktoré opakujú pohyb nohy. Jedná sa o veľmi pohodlnú a všestrannú obuv, vyrobenú najčastejšie vo verzii tkaniny. Modely z semišu alebo kože môžu byť nosené s pracovnými oblekmi alebo kancelárskymi šortkami.

V móde 2 úplne opačné smery. Na jednej strane sú to jasné a nasýtené odtiene korčuliarov pre mládež a dospievajúci vzhľad. Na druhej strane - monofónne tenisky obmedzené tóny. Je to pohodlnejšia možnosť, kombinuje nielen šport, ale aj klasické nohavice.

Pánske tenisky na platforme: aktuálne modely 2018

Nike predstavila novú kolekciu tenisiek mužov s masívnymi podrážkami, ktoré opísali ako "dýchaciu silu". Dizajnéri kombinovali klasický dizajn, vyspelé moderné technológie a ponúkol muži štýlovú topánku "Air Force 1 UltraForce Mid". Hlavnou úlohou tenisiek na platforme je priniesť pohodlie a sviežosť pánskej šatníku 2018.

Charakteristickým rysom takejto obuvi je priedušná stielka s jadrami umiestnenými v kľúčových oblastiach podrážky. Dávajú neuveriteľnú ľahkosť a pohodlie pri chôdzi. Podrážka inovatívnych materiálov je celkom trvanlivá a hlavne ľahká.

Pánske tenisky Convers 2018

Vysoké topy sa už dlho vyzývajú na kultové tenisky v mužskej móde. Spočiatku boli "konverzie" výhradne športová obuv, ale rýchlo sa presunuli do šatníka rockerov, rapperov, popových hviezd a iných "rebelov".

Convers sú vyrobené z kože a majú klasické odtiene, čo každému zástupcovi svojej vlastnej subkultúry umožňuje vybrať si jedinečný model. Konverzovať so skrátenou textíliou a plochou podrážkou je nepostrádateľným atribútom módneho mužského obrazu roku 2018.

Pánske tenisky 2018

Hlavným rysom membránových tenisiek je neprekonateľný komfort a jednoduché nosenie. Vďaka mierne nadhodnotenej vrchnej a objemnej podošve sú tieto topánky ideálne pre mimosezónne obdobie.

Tenisky s membránami sú najťažšie kombinovať s klasickými oblekmi. Je to výlučne športový reprezentant tejto topánky, takže by ste ich nemali nosiť pod nohavicami. Ale pre ležérny vzhľad - prechádzky s priateľmi, na piknik, vo filmoch - dvojica membránových tenisiek je jednoducho nepostrádateľná.

Nike 2018 značky pánske tenisky

Nie je potrebné reprezentovať topánky Nike, tieto sú testované časom a niekoľkými generáciami tenisiek, ktoré sa vyznačujú kvalitou, diskrétnym štýlom a širokým výberom modelov.

V novej sezóne je klasický model tenisky Nike - Cortez obľúbený. Návrhári spoločnosti ponúkajú nosiť nielen športovcov, ale aj ľudí, ktorí sú ďaleko od športu. "Cortez" vyzerá harmonicky v obraze pre šport, každodenné nosenie, čo z nich robí všestrannú obuv, ktorá má výraznú výhodu oproti iným športovým modelom.

Nike Cortez modely budú najobľúbenejšie a najvyššie tenisky v roku 2018. Hlavným materiálom pre výrobu modelov - koža, doplnené vložkami z nylonu a semišu. Použitím týchto textílií dizajnéri dosiahli flexibilitu a jedinečnosť dizajnu každého modelu. Aj napriek bohatým odtieňom Contez sa ľahko hodí do neformálneho štýlu, v kombinácii s binos, džínsy a mikiny.

Pánske tenisky na leto roku 2018 s okami

Použitie moderných materiálov umožňuje nosiť uzavreté tenisky aj v letnom období a cítiť sa zároveň celkom pohodlne. Priedušná textília v dizajne obuvi poskytuje vysoko kvalitnú ventiláciu nohy a vytvára optimálnu mikroklímu. V takejto obuvi môžete chodiť celý deň a nie cítiť únavu.

Šnurovacie tenisky sú ideálne pre jarno-letnú sezónu 2018. Populárne značky (Nike, New Balance, Adidas, Reebok) nevyhnutne zahŕňajú letné topánky s okom vo svojich kolekciách.

Pánske sneakerboots tenisky: ideálne pre zimu

Vonkajšie sú tieto topánky podobné bežným topánkam. Sneakerboots - skvelá voľba pre tých, ktorí sa ani v zimnom období nemusia vzdať komfortu a štýlu. Nosenie takýchto modelov v kancelárii je nepohodlné, sú navrhnuté viac na vonkajšie nosenie.

Sneakerboots tenisky vyzerajú skvele s džínsy, tepláky. Nenoste takéto topánky pod klasickým oblekom.

Suede pánske tenisky 2018

Obľúbenosť semišových tenisiek je vysvetlená nielen eleganciou a krásou, ale aj ľahkosťou, spoľahlivosťou a pohodlnosťou modelov. Mnohí odmietajú nakupovať semišové topánky kvôli svojej náročnej starostlivosti.

Pánske tenisky šiť z prírodného a umelého semišu. Prírodná koža z jeleňov, lososov alebo horských kôz nepochybne vyzerá elegantnejšie a vysoko kvalitné. Tieto topánky vám budú slúžiť na niekoľko ročných období. Faux semišové topánky vyzerajú nie menej štýlové, ale s nevhodnou starostlivosťou môžu rýchlo stratiť svoj vzhľad. Preto, ak chcete mať štýlové tenisky, stráviť drahšie a vysoko kvalitné možnosti.

Pánske tenisky 2018 spájajú absolútny komfort a diskrétny štýl. Výber športovej obuvi od popredných výrobcov je taký široký, že každý človek dokáže nájsť presne ten model, ktorý ho poteší s pohodlím a štýlovým vzhľadom.

Loading...