Svet

Mesačný kalendár pre mesiac október 2019

Mesačný kalendár je skvelý spôsob, ako kompetentne pripraviť svoj plán na nasledujúci mesiac. Ak vopred študujete energetický postoj každého dňa, môžete využiť tieto znalosti na optimálne rozdelenie svojich síl podľa úloh a plánovanie dovolenky.

1. október (3-4 mesiac v mesiaci)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Deň vám umožní vychutnať si každú minútu. Na dosiahnutie úspechu stačí sústrediť sa na hlavnú úlohu a výsledok bude vynikajúci. Bude inšpirovať nové úspechy.

2. október (4-5 lunárny deň)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Vo finančnom sektore je dnes deň rozdelenia dlhu. Ak to robíte dnes, môžete bez budúcich úverov robiť. Práca by sa mala venovať dobre plánovaným prípadom. Tento deň je vhodný pre wellness procedúry.

3. október (5-6 mesiac mesiac)

Rastúci Mesiac v Strelec

Dnes je lepšie sa vzdať odpočinku a zábavy. Práca sa odporúča odložiť na ďalší deň, pretože sa naň ešte nemôže sústrediť. V dnešnej strave by sme mali byť obzvlášť opatrní.

4. október (6-7 mesačný deň)

Rastúci Mesiac v Strelec

Dnes je dobré začať dlhé projekty. Cestovné a služobné cesty budú úspešné. Tento deň je vhodný na asimiláciu nových informácií, takže si ich nenechajte ujsť. Odporúča sa počúvať každé slovo skúsenejších ľudí.

5. október (7-8 lunárny deň)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Energia týchto mesiacov uprednostňuje tých, ktorí sú sami. Oni otvoria múdrosť a silu. Deň je vhodný na sebapoznanie, úsporu a meditáciu. Priaznivé bude očistenie fyzických aj duchovných. Vyhnite sa rozrušeniu.

6. október (8 - 9 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Deň bude poznačený obozretnosťou a racionálnym prístupom k akýmkoľvek problémom. Pokora a úspornosť vám umožní duchovne očistiť a prekonať realitu. Nestrácajte svoju energiu ani nevymazávajte niekoho iného.

7. október (9-10 lunárny deň)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Dnes sa môže zdať, že robíte príliš veľa dobrých pre ostatných. Márnosť a hrdosť sú zlozvyky, ktoré sa dnes stanú vašimi spojencami. Neodporúča sa ísť o nich. V štipke strávte deň sám. Relaxácia a odpočinok pomôže prežiť ťažkosti tohto obdobia.

8. október (10-11 lunárny deň)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Deň bude vyžadovať zdravotnú starostlivosť. Najlepším prejavom bude starostlivo upravená strava. Nie je vylúčené, že nielen zhoršenie starých chorôb, ale aj vznik nových. Mierne cvičenie sa tiež odporúča.

9. október (11-12 lunárny deň)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Tento deň nie je vhodný pre nové projekty. Je lepšie splácať dlhy, ukončiť staré záležitosti, splniť predchádzajúce sľuby. Nechcem navštíviť preplnené miesta.

10. október (12 - lunárny deň)

Rastúci mesiac v Rybách

Od dnešného dňa začína nový cyklus v živote, takže musíte ukončiť starý na pozitívnej vlne. Plánovanie na budúci mesiac bude vynikajúcim vypustením a uvoľnením z deštruktívnych emócií. Je lepšie použiť túto vizualizáciu. Čím jasnejšie si predstavujete budúce úspechy, tým väčšia je pravdepodobnosť, že majú pokročiť.

11. október (13-14 mesiac v mesiaci)

Rastúci mesiac v Rybách

Skvelý čas na efektívnu prácu na sebe. Mali by ste sa vyhnúť rozrušeniu a klebiti, ako aj každej negativite v skutkoch a slovách. Je potrebné nasmerovať všetko úsilie na dosiahnutie tohto cieľa, bez rozptýlenia sa na drobné ťažkosti.

12. október (14-15 mesiac mesiac)

Pestovanie Mesiaca v Barane

Dnešné bolesti a stres môžu mať nepríjemné vedľajšie účinky. Lepšie je relaxovať v prírode, plne ponorené do svojej energie. Sám môžete ďalej plánovať a omladiť.

13. október (15-16 mesačný deň)

Plná Mesiac v Aries

Dnes nie je možné preukázať podráždenie a hnev. Je lepšie vydržať ešte raz, aj keď je pravda na vašej strane. Je lepšie dať všetku silu svojej milovanej práci a nie plytvať energiou na hádky a hádky.

14. október (16-17 mesačný deň)

Plná Mesiac v Aries

Dnes bude ťažké pokročiť v podnikaní. To je jeden z tých neúspešných dní, keď sa všetka moc strávila márne. Nie je potrebné zamerať sa na túto pozornosť, je lepšie len prijať a prejsť obdobie pozitívne.

15. október (17-18 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Deň je vhodný na prácu s potešením. Drobné snahy prinesú nečakane vynikajúce výsledky. Okrem toho si môžete vybrať z mnohých možností tohto dňa.

16. október (18-19 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Sebavedomie vám umožňuje rýchlo robiť dôležité rozhodnutia. Energia tohto dňa pomôže zabezpečiť správnosť týchto rozhodnutí. Musíte využiť skúsenosti staršej generácie a počúvať rady. Dnes budú obzvlášť cenné.

17. október (19-20 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Táto heterogénna energia tohto dňa neumožní robiť všetko potrebné hladko. Keď to viete vopred, musíte niečo pripraviť a zmeniť v sebe. Externé okolnosti sa pravdepodobne nezmenia.

18. október (20-21 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v gemini

To je najlepší deň v mesiaci na odpočinok. Umožní vám maximalizovať akumuláciu dobrej energie a dlhodobo ju skladovať. Môžete tiež vychovávať z rodiny a blízkych priateľov - táto energia bude určite dobrá.

19. október (20-21 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Dnes je cieľom budovať vzťahy s ľuďmi, novými známymi a komunikáciou. Najlepšie je ukázať dobrú povahu a milosrdenstvo. V takom prípade môže komunikácia dosiahnuť najväčšiu radosť a prospech.

20. október (22-23 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v rakovine

Tento deň nie je vhodný na začatie nových záležitostí a akýchkoľvek aktívnych aktivít. Môžete vrátiť peňažné dlhy a riešiť ďalšie povinnosti. Komunikácia s ľuďmi by mala byť obmedzená.

21. október (23-24 mesačný mesiac)

Ubúdajúci mesiac v rakovine

Dnes nestojí za to cestovať. Tento deň je vhodnejší pre komunikáciu s ľuďmi a novými známymi. Všetky druhy transakcií s nehnuteľnosťami pravdepodobne zlyhajú. V správny čas sa postarať o seba a navštíviť kozmetické salóny.

22. október (24-25 mesačný deň)

Waning Moon v Leo

Deň sa vyznačuje citovou nestabilitou. Nepôsobte impulzívne. Každé rozhodnutie by malo byť premyslené a plánovaný. Dobrý šport dnes. Navyše zaťaženie môže byť maximálne.

23. október (25 dní v mesiaci)

Waning Moon v Leo

Deň by mal byť označený začiatkom prípravy na jar. Uistite sa, že ste rozvinuli kurz cvičení a začali ho implementovať. Počas zostávajúceho času bude telo najlepšie zvyknúť na nový spôsob života a bude reagovať krásnou letnou formou.

24. október (25-26 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Panne

Deň je plná romantických vibrácií. Opačným pohlavím sa bude aktívne venovať pozornosť, ale nestratíte hlavu. To všetko je dočasné, ale pre tieto pocity je stále potrebné loviť.

25. október (26-27 mesačný deň)

Ubúdajúci mesiac v Panne

Ríši romantizmu zostane v týchto mesiacoch. Môžete to použiť pre relaxačné malé flirtovanie. Ale nemali by ste sa ponoriť do hlbokých zážitkov - môžete skoro sklamať svojho partnera.

26. október (27-28 mesiac mesiac)

Ubúdajúci Mesiac vo Váh

Tento deň je vhodný na uzavretie manželského zväzku a iných podobných významných udalostí. Každá jednota tohto dňa bude založená na vzájomnom porozumení a zachová túto vlnu čo najdlhšie.

27. október (28-29 mesiac v mesiaci)

Ubúdajúci Mesiac vo Váh

Teraz môžete konečne preložiť do reality svoje staré obľúbené túžby. Tento deň prinesie inšpiráciu kreatívnym ľuďom a umožní vám preukázať svoj talent v plnej miere. V láske je harmónia a úplný kontakt s partnerom.

28. október (29, 1-2 mesiac v mesiaci)

Nový Mesiac v Škorpióne

Dnes je deň financií. Môžete robiť plány, začať hotovostné projekty, vrátiť dlhy, brať pôžičky. To všetko prinesie očakávaný výsledok a posilní finančnú situáciu.

29. október (2-3 mesiace v mesiaci)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Dnes môžeme očakávať úspech v mnohých oblastiach života. Dobrý deň na analýzu minulých chýb a ich opravu. Možno takáto retrospektívnosť poskytne riešenie aktuálnych problémov oveľa efektívnejším spôsobom.

30. október (3-4 mesiac v mesiaci)

Rastúci Mesiac v Strelec

Tento deň je vhodný na hľadanie nového hobby alebo nezvyčajného povolania. Niektoré nové aktivity môžu v budúcnosti pomôcť získať užitočné zručnosti pre prácu.

31. október (4-5 lunárny deň)

Rastúci Mesiac v Strelec

Ak je stretnutie so zlým duchovným nevyhnutelné, potom netreba vyvolať konfrontáciu. Je lepšie vydržať nepríjemné chvíle a okamžite na ňu zabúdať, bez toho, aby ste sa dostali k argumentu. Najlepšie je obmedziť komunikáciu v tento deň a byť sám.

Loading...