Krása

Čo nosiť nohavice s pruhmi?

Módny šatník - to nie je nevyhnutne striktné a elegantné veci, určené výhradne pre špeciálne udalosti. Okrem štýlu, moderná móda ponúka neprekonateľné pohodlie a pohodlie, ktoré väčšina módnych šperkov.

Jasným predstaviteľom takého oblečenia sú nohavice s pruhmi, ktoré by mali byť v skrini každej dievčiny, ktorá chce byť v trende.

Prvé modely nohavíc so zvislými pruhmi kontrastných odtieňov možno vidieť na jednotke armády. Farba pruhov umožnila určiť druh vojakov servisného pracovníka. Vzhľadom na ľahké ruky dizajnérov sa pruhy stali neoddeliteľnou súčasťou športového oblečenia a neskôr sa kalhoty plynule posunuli k šatníkovi pre ženy.

Lampas súčasnej sezóny prešli niektorými zmenami. Vertikálne pruhy sa nachádzajú nielen na vonkajšej strane stehna, ale aj na vnútornej strane stehna. Modely sa líšia aj farbou, šírkou a výškou pruhov, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri vytváraní unikátnych produktov.

Trendové modely nohavíc s pruhmi

Skôr než sa opýtate - čo nosiť pruhy - musíte sa rozhodnúť pre štýl nohavíc, ktorý je pre vás to pravé. Dizajnéri sa starali o takmer všetky ženy módy, ktoré prezentovali širokú škálu modelov - široké, úzke, dlhé, skrátené. Vertikálne pruhy sú vhodné pre takmer všetky modely nohavíc, jedinou výnimkou je rozjasnenie, pri ktorom sa stráca účinok pruhov.

Módni dizajnéri ponúkajú nasledujúce aktuálne modely pruhov:

  • "Na podlahe" - predstavované nohavicami s maximálnou dĺžkou, s takmer t'ahom po obvode. To je dôvod, prečo by ich mali nosiť topánky na podpätkoch.
  • skrátené modely - naopak, prezentované guruom módneho priemyslu. Perfektne dopĺňajú luky v štýle športovo elegantného a neformálneho. Noste športovú obuv alebo klasické topánky pod krátkymi pruhmi.

  • široké pruhy - vhodné pre romantický a obchodný obraz. Modely môžu byť dlhé alebo krátke so šíreným listom z bedier alebo kolena.
  • denim pruhy - pruhy na denim nohavice môžu byť vyrobené z iného materiálu - kože, zamat, semiš a zdobené kamienkami alebo čipkou. Obzvlášť populárne sú zúžené modely a priatelia.

  • legíny a kožené modely sú výberom odvážnych a sebavedomých dievčat, ktoré ocenia štýl týchto nohavíc. Svietidlá sú súčasne rovnaké farby ako hlavný výrobok alebo sa líšia v niekoľkých odtieňoch.

Pri výbere kožených nohavíc alebo legín, starostlivo zvážte obraz, opustenie vecí oslnivým dekorom a jasnými výtlačkami. Vaše oblečenie nebude vyzerať vulgárne a dokonale sa zapadne do každodenného života.

Ako nosiť nohavice s pruhmi

Nohavice s pruhmi sú skľučujúca vec, ktorá môže nielen zmeniť vašu lučičku, ale aj ju pokaziť. Preto je dôležité venovať pozornosť radám stylistov a vyberať len tie oblečenie a topánky, ktoré im vyhovujú harmonicky pod týmto odevom.

S podpätkami

Na prvý pohľad, kombinovať šaty, ktoré sa k nám dostali zo športu, je potrebné iba so športovou obuvou, ale návrhári navrhli nosiť vysoké podpätky pod nohavicami s pruhmi. Obzvlášť štýlové, vyzerajú so širokými a dlhými modelmi nohavíc, ale v športových tréningoch Adidas, topánky s vysokým podpätkom budú úplne vhodné.

S teniskami

Nepochybne sú tenisky presne topánky, ktoré by sa mali nosiť pod pruhmi. Pre mestské a každodenné obrazy sú jednoducho nepostrádateľné. Zároveň je najpôsobivejšia kombinácia nohavíc s bielymi teniskami, ktoré vyvažujú komplexný vzhľad.

Crop top alebo tričko

Horná - tak všestranná vec, ktorá sa nosí takmer všetko, s pruhmi - hlavne. Na obraze s modelmi s vysokým pásom by mal byť vrchol prezentovaný s vrcholom plodín v bielom alebo inom svetelnom odtieni.

Svetre alebo mikina

V tejto kombinácii nie sú žiadne obmedzenia. Vyberte si športové alebo obchodné modely pruhov a kombinujte ich s pletenými svetre veľkých alebo hustých pletacích, pletených alebo angorových možností.

Bunda alebo bez rukávov

Možnosť pre tých módnych návrhárov, ktorí práve začali experimentovať s pruhmi. Spočiatku je tak ťažké vybrať harmonický vrchol obrazu, takže to najlepšie, ktoré si môžete vybrať z celej škály oblečenia, je bunda, bunda alebo klasická monochromatická bez rukávov. Je to výhodná možnosť, ktorá vždy vyzerá elegantne a veľmi žensky.

Pajamský štýl

Pyžama v štýle celkom luk je trend tejto sezóny. V takýchto šatách sa budete cítiť dobre v každej situácii, akoby ste boli stále doma v útulnej a známej atmosfére. Pajamský štýl je predstavený klasickým bielizňovým setom s pruhmi teplých upokojujúcich odtieňov.

Športové klasiky

Sada s pruhmi nielen na nohaviciach, ale aj na bunde vyzerá ako klasická verzia teplákovej súpravy. Jasným predstaviteľom tohto štýlu sú kostýmy značky Adidas, ktorých symbolizácia presne zodpovedá duchu a náladám módnych návrhárov.

Zmiešajte a vytvorte

Kombinujte rôzne šatne s nohavičkami a nepoužívajte odporúčania dizajnérov. Kombinácia pruhov s čiapkou, bomberovou bundou, džínsovou bundou, flitrami, striebornými alebo zlatými škvrnami vyzerá štýlovo a moderne.

Štýlový vzhľad s nohavičkami s pruhmi

Svietidlá sa líšia nielen rôznymi štýlmi, ale aj farebnými riešeniami, ktoré môžu byť najviac extravagantné a neočakávané.

Pre všetky bezhraničnú predstavivosť dizajnérov existuje niekoľko základných farebných možností pre nohavice s pruhmi.

Neutrálne odtiene

Čierne nohavice s bielymi pruhmi alebo naopak, biele modely s čiernymi pruhmi sú vhodné pre akýkoľvek obrázok. Budú dokonale zapadať do príliš prísneho oblečenia, kombinovaného s čerpadlami a pastelovou blúzkou.

Venujte zvláštnu pozornosť šírke pruhov na nohaviciach. Ak chcete oživiť svoj obrázok s jasnými detailami, potom vyberte modely so širokými pruhmi a pre klasický obchodný súbor zastavte výber na tenkom bielym takmer nepostrehnuteľnom pruhu.

Nasýtené farby

Pre odvážnych a ambicióznych módnych návrhárov ponúkajú dizajnéri jasné farby nohavíc s pruhmi. Sú vhodné v letnom vzhľade, v kombinácii s kontrastným jasným vrcholom. Červené, takmer šarlátové, modré a žlté nohavice sú zdôraznené výraznými bielymi alebo čiernymi pruhmi.

Dávajte pozor na modely s viacfarebnými pruhmi, kde sú pásiky zastúpené v 2 alebo 3 odtieňoch naraz. Táto kombinácia vyzerá nádherne na nohaviciach v čiernej alebo modrej farbe.

Nohavice s pruhmi - to je nová masívna kombinácia, ktorá sa predtým nestretla, pre módy, pripravené na štýlové experimenty. Vyžadujú dôkladné premýšľanie o imidžu a harmonickú kombináciu nielen štýlov, ale aj odtieňov šiat.

Pozrite si video: Odstrániť sneh z auta like a boss? (Október 2019).

Loading...