Krása

Prehltnutie tetovania: čo znamená, najlepší výber skíc a dokončených prác

V poslednej dobe sú tetovanie veľkým dopytom, pretože to je pôvodný spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť a urobiť telo sexiernejšie. Medzi mnohými nápadmi a náčrty spravodlivého pohlavia vyberajte rôzne kvety alebo vtáky, čo je nápadným príkladom tetovania s obrazom lastovičky. Lastovička je elegantná, jemná a dojemná bytosť s malými krídlami, ktoré majú atraktívny vzhľad.

Tetovanie s jeho obrazom je univerzálne a môže byť rovnako často používané mužmi aj ženami. Avšak majstri poznamenali, že viac takýchto tetovanie žiada mladé dievčatá, aby si dali do tela, a nemyslia si na význam tetovania.

Swallow tetovanie: historický a všeobecný význam

Pochopenie presného významu tetovania s obrazom lastovičky je možné len vtedy, ak osoba pozná jej skutočný pôvod, ako aj symbolickú úlohu obrazu v kultúrach rôznych krajín sveta. Ako viete, tetovanie vlaštovky si vzal svoje korene hlboko do minulosti, tento obrázok bol po prvýkrát spojený s morom alebo skôr s námorníkmi. Ide o to, že títo vtáci, podobne ako ostatní, žijú iba na pevnine, takže ich námorníci, ktorí videli prvýkrát, priblížili ostrov alebo pevninu. Pri pohľade na lastovičku si námorníci uvedomili, že krajina je veľmi blízko.

V dôsledku toho sa vlaštovka stala symbolom návratu domov, a keď námorníci boli ďaleko od domova, obraz vlaštovky pripomínal rodinu, ktorá zostala vo svojej vlasti. Tetovanie s lastovičkou veľmi rýchlo sa rozširovalo a bol rozpoznateľným symbolom vo všetkých prístavoch, zostalo populárne pre ľudí, ktorí spojili svoje životy s morom dodnes. Existuje aj námorný zákon, podľa ktorého námorník môže prehltnúť lastovičku na tele, ak cestoval viac ako 7 000 míľ, čo dokazuje jeho skúsenosti. Všeobecne platí, že lastovička tetovanie je symbol nádeje, šťastie, ráno, jar, mladosť, pohodlie domova, rýchlosť, šťastie, úsvit a sloboda.

Ak sa dotknete príbehu a ponoríte sa hlbšie, potom je možné poznamenať, že lastovičku opakovane hovorili starí Gréci, boli spájaní s bohyňou Afroditou (bohyňa krásy a lásky), zatiaľ čo vták bol jej posol. V Egypte bola lastovička symbolom materskej bohyne Isis. Vták Krétskeho a starých Sumerovcov bol tiež vtelením "Veľkých Matky". V Číne je vlaštovka spojeným symbolom lojality, ale súčasne aj nebezpečenstvom a rizikom.

Japonskí obyvatelia považovali lastovičku za zosobnenie lojality k domu, neživosť matky. V kresťanstve bola lastovička považovaná za symbol vzkriesenia, začiatok nového života. Tetovanie, ktoré zobrazuje jednu alebo dve lastovičky, symbolizuje slobodu, takže ju často používajú väzni, ktorí opustili väzenie. Mnoho bojových umelcov dal vlaštu na ruky alebo päste a veril, že ich ruky budú rýchlejšie. Aj vlaštovka bola symbolom zločineckých gangov, personifikácia nadradenosti "bielej rasy".

Kombináciou všetkých vyššie uvedených skutočností môžete pochopiť, že lastovička je skvelou voľbou pre tetovanie, nasýtené hádankami, mýty a bohatou históriou. Vo väčšine prípadov je lastovička spojená s takými pojmami ako je láska, blahobyt a citlivosť, a preto je medzi dievčatami taký populárny.


Prehltnutie tetovanie: moderný význam pre dievčatá a chlapcov

Ako už bolo spomenuté, tetovanie lastovičiek je veľmi populárne medzi dievčatami, pretože je to krásny vták s pozitívnym sakrálnym významom. Dievčatá označujú pre dievčatá jar, krásu a mládež. Lastovička s kvetom v zobáku bude originálnou voľbou pre tetovanie. Pre romantické a štýlové predstaviteľky spravodlivého pohlavia sa odporúča, aby sa prehltlo na spodnej časti chrbta, čo prinesie atraktívnosť a koketnosť.

Lastovička, ktorá bude viditeľná na ženskom tele, zistí ostatným, že je príjemné a ľahko komunikovať s jej majiteľom, môžete rýchlo nájsť spoločný jazyk. Rovnako atraktívnym riešením by bolo prehltnutie žalúdka alebo krku, nohy alebo predlaktia. Počet lastovičiek nie je obmedzený, môže byť osamelý alebo naopak.

Pokiaľ ide o mužov, používajú tetovanie na rameno alebo rameno, ako aj trup. Často ďalším prvkom sú rôzne nápisy a samotné prehltnutie bude symbolom úsilia o nové objavy a slobodu. Ak je človek silným športovcom, ktorý sa venuje bojovému umeniu alebo boxu, musí sa prehltnúť na päste. Prehltnite zápästia človeka - krásu, slobodu a mladosť.

Swallow Tattoo: Populárne miesta pre aplikáciu

Jemné odtiene hodnôt tetovania lastovičiek zostávajú takmer nezmenené v závislosti od toho, kde je zobrazený vták. Ak sa prehltne na zápästí, potom bude jeho hodnota - krása, mládež a sloboda. Ak sa toto tetovanie nachádza na krku, potom symbolizuje nádej a vieru v úspech, slúži ako talizman pre jeho majiteľa. V tomto prípade v blízkosti vtáka zobrazuje podkovy alebo quatrefoil. Bedra je oblasť tela, kde len otvorená a romantická povaha si môže dovoliť tetovanie, pretože tento vzor môže byť obaja skryté a flirtovane preukázané.

Tetovanie prehltnúť: náčrty a originálne nápady

Ak sa pozriete na náčrtky alebo hotové práce, možno poznamenať, že lastovičky sú často zobrazované bez ďalších prvkov a tetovanie samotné sú malé a elegantné diela, ktoré vyzerajú dobre na ktorejkoľvek časti tela. Vlaštovka sa zvyčajne zobrazuje vo farbe, pretože má atraktívne a jasne červené prsia. Polievka v štýle realizmu, ktorá sedí na vetve stromu alebo je v lete, bude vyzerať veľmi pekne. Pôvodná verzia je pár vtákov s mláďatami v hniezde, a preto majiteľ preukazuje, že pre neho je rodina prvoradá.

Hľuzovka v štýle akvarelu nevyzerá nie menej krásne, je tu hra s farbami, hladkými prechodmi a pruhmi farieb, akoby zostali stopy krídeliek krídel. Ak sa osamelý lastovička javí nudným, môže byť doplnený o romantické a jemné prvky, napríklad srdce, kvety (červené ruže, chryzantémy alebo tulipány), holubica.

Loading...