Články

Módne školské ceruzky: 70 pohodlných a štýlových nápadov pre nový školský rok

Prípad školskej ceruzky je "špajza" študenta, kde si uchováva najdôležitejšie predmety pre vzdelávací proces. Rodičom budúcich vysokoškolákov je ešte pred začiatkom školského roka poskytnutý zoznam odporúčaných balíčkov prípadu školskej ceruzky. V skutočnosti v detstve môžu deti používať nielen bežné modré perá a ceruzky, ale aj zelený, čierny atrament.Ako nájsť kompromis medzi perfektnou tužkou a sadu s nadmernou sadu predmetov? V našom prehľade sa budeme zaoberať témou, ako by mal byť prípad školskej ceruzky a čo by malo byť v nej.


Pohodlný prípad školskej ceruzky: definovanie výberových kritérií

Súbor študentských školských potrieb má až tucet povinných predmetov. Deti musia nosiť objemné učebnice, notebooky, puzdro na ceruzky so všetkým príslušenstvom, odnímateľné topánky a fľašu vody, ak je to potrebné.


Napriek tomu, že výrobcovia batohov sa snažia, aby boli čo najľahšie, batoh stále pôsobí veľmi ťažko. Ak zadáte niekoľko učebníc zlyhajú, potom je celkom možné zľahčiť hmotnosť nádoby tak, že odtiaľ odstráňte úplne nepotrebné predmety.

Rodičia potrebujú poznať 4 hlavné kritériá, podľa ktorých je vybraný prípad ceruzky pre študentov v akomkoľvek veku:

  • tvar
  • materiál
  • farba
  • kompletná sada

Školské kanistre je možné rozdeliť do piatich hlavných skupín:

  • skúmavky
  • kozmetické tašky
  • véčko
  • knihy
  • transformátory


Kozmetika kufríkov je zvyčajne vyrobená z mäkkej tkaniny a vybavená zámok-zips. Takýto prípad s ceruzkou je pre školáka vhodnejší pre teenagerov, pretože pre prvého vertera bude ťažké nájsť potrebnú ceruzku v "hĺbke" takejto kozmetickej tašky. Výhodou tohto balenia je jeho malá veľkosť a kapacita.


Ceruzka trubica - okrúhly model, ktorý priťahuje študentov len zaujímavý a neobvyklý pohľad. Tento model nemá ďalšie výhody. Ceruzky a perá sa rušú do steny puzdra ceruzky a ak náhodou klesnú, môžu pokryť značnú vzdialenosť predtým, ako ich dieťa dokáže chytiť. Puzdro na ceruzky je užitočné pre domácu kreativitu, ale bude to v školských podmienkach nepohodlné.


Skladacie puzdrá - najlepšia voľba pre študentov základných škôl a študentov stredných škôl, ktorí uprednostňujú poriadok a štruktúru. Model je premyslený a overený čo najviac, stačí, aby študent odomkol zips a pred ním sa objaví celý súbor školských potrieb. Skladacia priehradka má priehradky na ceruzky, pravítka, gumu atď.

Na predaj nájdete prípady s 1-2-3 priehradkami. Princíp "tým viac, tým lepšie" je úplne nevhodný pre študenta. Puzdro s 3 priehradkami zaberie veľa batožinového priestoru, pretože polovica tohto "klenby" bude prázdna. Skúsení milenci odporúčajú nákup kufríka pre dieťa s 1 priehradkou, ak je to potrebné, s ďalšími doskami, ako na fotografii. Dve a tri sekčné kanistre je možné zakúpiť pre domácu remeselnú výrobu. V takýchto súpravách bude dieťa schopné umiestniť všetky ceruzky a značky, ktoré má k dispozícii.

Prípady transformátorov predstavujú vážnu konkurenciu pre vély. Z hľadiska ich funkčnosti a pohodlia nie sú voči nim nižšie. Navyše transformátory sú veľmi obľúbené u žiakov základných škôl. Okrem svojej hlavnej úlohy - bezpečnosť školských potrieb - obsahujú oddelenie s ostrím, pravítkom, lupou, kompasom a rôznymi oddeleniami pre drobné predmety. Ak si myslíte, že takéto dodatočné funkcie sú pre dieťa úplne zbytočné a odvedú ich od vzdelávacieho procesu, tak sa mýlite. Študent sa začne prejavovať záujem o indikácie kompasu, zapamätá si tabuľku opatrení, zvykne si na poriadok a presnosť. Transformácia prípadu je najlepší nákup pre študenta, ktorý oceňuje nie krásu, ale funkčnosť školských potrieb.

Prípady - klasická verzia pre deti vo vyššom školskom veku. Ak sa takéto modely nemôžu pochváliť špeciálnou funkčnosťou, môžu ľahko kompenzovať tento nedostatok so širokou paletou farieb a dizajnu. Farba a výzdoba knihy sa vyberá v závislosti od pohlavia a veku študenta, pretože výber modelov je tak rozmanitý, že uspokojí aj tie najnáročnejšie deti.

Štetec na školské ceruzky s náplňou: výnosný nákup pre študenta

Čo by malo byť v študentovi prípadu ceruzky? Táto otázka je mimoriadne zaujímavá pre tých, ktorí ešte nie sú skúsení rodičia prvého stupňa, ktorí chcú, aby ich dieťa na školskom stole nepotrebovalo nič. Zvyčajne sú to prvé zrovnávače, ktoré sú naplnené úplne nepotrebnými predmetmi pre školy, ktoré robia batoh ťažší.

Pouzdro na školské ceruzky s plnením je pripravené a veľmi výhodné riešenie pre študentov všetkých vekových skupín. Obsahuje všetko, čo študent potrebuje počas štúdia. Štíhly rad ceruziek, pier, pravítok, gumy a ostrosť - to všetko je už vybrané v súlade s odporúčaniami učiteľov.

Najčastejšie na predaj sú knižné obaly s náplňou, kde môžete vidieť všetko, čo je v sade. Ak nechcete hádať o tom, ako vyplniť prípad školskej ceruzky a dôverovať výberu výrobcov, bude najlepšou akvizíciou pre školský rok pouzdro na ceruzku s hotovou školskou náplňou.

Školské ceruzky pre dospievajúcich: štýlové a pohodlné modely

Pre študentov stredných škôl sa hodí takmer akýkoľvek modelový prípad tužky. Na konci školy sa prioritou pri výbere prípadu stane presne funkčnosť ako kapacita, takže najlepším riešením pre ne bude kompaktné príslušenstvo, ktoré bude držať pár pera, ceruzky a ďalšie príslušenstvo.

Pre dospievajúce dievčatá sa hodia malá ceruzka, kozmetika v upokojujúcich farbách. Takéto modely sa ľahko zamieňajú s bežnou kabelkou pre dámske doplnky. Chlapci na strednej škole uprednostňujú guľaté tkaniny, plastové modely.

Kovové puzdrá si zaslúžia zvláštnu pozornosť Získali popularitu vďaka svojej sile a trvanlivosti. Okrem toho, kovové modely vyzerajú veľmi štýlové, zdržanlivé a bohaté.

Umožnite svojmu dieťaťu vybrať si vlastný prípad ceruzky pre školu, pretože bude neustále používať počas školy a je veľmi dôležité, ako to bude vyzerať. Len takýto prístup prinesie správny a praktický nákup, ktorý poteší dieťa počas školského roka.

Loading...