Články

Lunárny kalendár na manikúru pre rok 2017

Vďaka radu mesiaca, každý človek môže nepriamo zabrániť ťažkostiam, ktoré sa často vo svojom živote stávajú neočakávane. A ak plánujete niečo dôležité, potom sa môžete pripraviť vopred na túto udalosť. Vyberte napríklad najvhodnejší dátum. Pomocou lunárneho kalendára môžete jednoducho vybrať ten správny deň v týždni, aby ste sa mohli vydat, vydat sa na cestu alebo zaregistrovať spoločnosť. Môže tiež pomôcť pri výbere dátumu návštevy kaderníka alebo manikérky. V poslednej dobe sa zastavíme podrobnejšie.

Manikúrny kalendár pre rok 2017

Manikúra je už dlho dôležitou súčasťou každého obrazu. Koniec koncov, ľudia často venujú pozornosť svojim rukám počas dôležitého stretnutia alebo pracovného obeda. Preto môžeme povedať, že krásna manikúra je nevyhnutnosťou pre tých, ktorí sú zvyknutí sledovať ich vzhľad a zdravie. Podľa astrológov môže správne vybraný mesiac na manikúru výrazne zlepšiť váš život a zdravie.

Január 2017

Ak máte v pláne mierne zmeniť tvar alebo dĺžku nechtov, zvýšiť ich alebo urobiť manikúru, najlepšie je to urobiť v prvých troch dňoch mesiaca. A pre rôzne postupy starostlivosti o rukoväte a nechty, zaregistrujte sa od 14. do 26. januára. Uistite sa, že to zlepší vaše pohodlie a náladu a zlepší sa vzťah s opačným pohlavím.

Ak plánujete urobiť manikúru od 7. do 13. januára alebo v posledných dňoch mesiaca, odporúčame vám zrušiť vstup do majsterky nechtov. V tejto dobe sa pravdepodobnosť nárastu malých rán počas procedúry zvyšuje. Môže tiež ovplyvniť atmosféru doma iv práci v negatívnom zmysle.

Február 2017

Najpriaznivejšia doba nielen v práci, ale aj v súkromnom živote bude od 14. do 24. februára. Tieto dátumy sú tiež vynikajúce pre salónikovú manikúru a lekárske procedúry na rukách.

Na udržanie dobrého vzťahu so svojimi blízkymi sa zdržujte manikúry od 5. februára do 8. februára, od 25. februára do 28. februára. Tieto dni sa považujú za nepriaznivé nielen pre dizajn nechtov, ale aj pre návštevu kaderníka.

Marec 2017

Jar je skvelý čas, aby sa manikúra trochu jemnejšie a elegantnejšie. Navrhujeme preto navštíviť majsterov nechtov 9. a 10. marca, rovnako ako od 15. do 26. dňa. Astrológovia na druhej strane odporúčajú robiť nielen manikúru, ale aj krásny dizajn. Koniec koncov, to ovplyvní váš osobný život a dokonca pomôže posilniť vašu finančnú situáciu.

Nie je správne zvolený deň pre manikúru môže mať zlý vplyv na vaše zdravie, a to na nervový a tráviaci systém. Preto neodporúčame kontaktovať majstrov nehtovej služby od 5. do 8. marca, rovnako ako od 11. do 14. marca.

Apríl 2017

Neváhajte robiť svetlý dizajn nechtov od 5. do 8. apríla a tiež od 12. apríla do 22. apríla. Pridaním jasných farieb môžete ľahko pritiahnuť do vášho života silný pozitívny náboj, rovnako ako nájsť harmóniu vo všetkých oblastiach života. Tento čas je skvelý pre kariérny rast a cestovanie.

Pokiaľ ide o nepriaznivé dni, prvé tri dni tohto mesiaca sú absolútne nevhodné na manikúru. A v období od 10. apríla do 12. apríla a od 28. apríla do 30. apríla sa neodporúča robiť manikúru tak, aby neovplyvňovala vzťahy s príbuznými. Ale v tejto dobe môžete urobiť ľahkú masáž rúk, čo z nich bude mäkké a vyživované.

Máj 2017

Posledný mesiac jari je skvelý na prípravu na letnú sezónu. Na výlet na majstra budú najúspešnejšie prvé päť dní v mesiaci, rovnako ako obdobie od mája 27 do 31. mája. Tento mesiac je najlepšie vybrať krásne a nezvyčajné kresby, ktoré budú slúžiť ako talizman.

Pokúste sa nezmeniť tvar a dĺžku nechtov 12., 23. a 29. mája. Tieto zmeny môžu do vášho života priniesť zopár menších problémov.

Jún 2017

Prvý letný mesiac bude priaznivý pre rôzne zmeny v živote. Preto, ak budete robiť dôležité rozhodnutie, potom je jún ideálny na to. Pokiaľ ide o manikúru, odporúčame vám, aby ste sa zaregistrovali od majstra od prvého do siedmeho dňa alebo posledného týždňa v mesiaci. V týchto termínoch si môžete bezpečne dovoliť plnohodnotnú starostlivosť o ruky, ako aj zmenu tvaru nechtov.

Je nežiaduce robiť manikúru od 8. do 10. júna a od 22. do 24. júna. To môže viesť k rôznym zdravotným problémom alebo k hádkam. Ak robíte neopracovanú manikúru, potom sa nemôžete báť.

Júl 2017

V júli bude najlepší čas na vytvorenie jasného, ​​štýlového dizajnu nechtov posledný týždeň v mesiaci. A tým, že posilníte nechtový talíř, vytvoríte silnejšie vzťahy so svojimi blízkymi. Ak sa nezhody v rodine stávajú pomerne často, všetko sa vyrieši pomerne pokojne.

Od 14. júla do 16. júla je lepšie sa nezúčastňovať na majstrovke nechtov. Tieto dátumy sú zlé pre rodinné vzťahy. Preto namiesto manikúry je lepšie robiť rôzne postupy starostlivosti o nechty a pokožku rúk.

August 2017

August je najvhodnejší mesiac pre zmeny vo všetkých sférach života. Nasledujúce obdobia sú vynikajúce: 1 - 5, rovnako ako od 23. do 31. augusta. Manikúra vyrobená v tomto čase je najlepšie vykonaná nie príliš jasná as minimálnou dekoráciou.

Od 8. do 18. augusta sa zdržujte od manikúry, ako aj pri zmene tvaru nechtov. Najlepšie je vybrať toto obdobie, aby ste posilnili štruktúru nechtov a hydratovali pokožku.

September 2017

Jeseň poteší všetky dievčatá s pomerne veľkým počtom vhodných dní na manikúru. Počnúc prvým dňom až do polovice mesiaca môžete bezpečne zmeniť tvar nechtov, vybrať rôznorodý dizajn. To všetko vám prinesie optimizmus a pozitívny náboj.

Je lepšie venovať druhú polovicu septembra starostlivosti nielen o pokožku rúk, ale aj o celé telo. Aplikujte rôzne masky, výživné krémy a oleje. Prenos manikúry do nasledujúceho mesiaca.


Október 2017

V októbri sa snažte počúvať názory odborníkov častejšie. A to platí pre absolútne všetky oblasti života. Táto prax rozširuje vaše obzory a určite uplatníte nové vedomosti v každodennom živote. Pokiaľ ide o manikúru, podľa lunárneho kalendára, to lepšie 1 - 3, 12 - 17, 28 - 31 októbra.

Aby ste sa vyhli vynechaniu rodinných a finančných problémov, nevykonávajte manikúru 6. októbra a od 22. do konca mesiaca.

November 2017

Prvá polovica novembra sa považuje za neutrálnu. Toto obdobie sa najlepšie hodí na dobrú starostlivosť o nechty, ako aj na zmenu ich tvaru. Najlepšie je experimentovať s dizajnom od 20. novembra do konca mesiaca.

Ale od 16. do 19. novembra je lepšie, aby ste nehýbali nechty a nezmenili ich tvar. Takéto manipulácie negatívne ovplyvnia vaše zdravie a vzťahy s vašim blízkym.

December 2017

V predvečer novoročných sviatkov chce každá dievčina vyzerať obzvlášť pekne, preto odporúčame, aby ste v prvej polovici mesiaca venovali starostlivosť o vaše ruky. Vykonajte parafínovú terapiu, hydratačné masky a nezabudnite použiť kutikulový olej. Je lepšie sa zaregistrovať na manikúru v nasledujúcich termínoch: 7. - 15. decembra, rovnako ako 30. decembra. Od 17. do 24. decembra by ste nemali robiť manikúru, aby ste nepoškodili zdravie nechtov.

Lunárny kalendár manikúra pomôže stať sa krásne a zdravé absolútne každej dievčine. Ak chcete to urobiť, skúste príslušné dátumy v konkrétnom mesiaci a až potom sa zaregistrujte u svojho pána.

Používate mesačný kalendár?

Loading...