Články

Najlepšie možnosti pre pedikúru v roku 2018

Žena by mala byť dokonalá vo všetkom. Ak sú neustále viditeľné dobre upravené nechty, mnohí sú verní pedikúre, vzhľadom na to, že prsty na nohách môžu byť jednoducho pokryté monochromatickým lakom a môžete na ne zabudnúť. Štýlové trendy pedikúra 2018 sa bude nielen starať o nechty na nohách, ale aj bude krásne a elegantné.

Nepochybne, jarno-letné obdobie je najlepší čas na vytvorenie širokej škály dizajnov pedikúru, pretože práve vtedy módne ženy nosili nohy čo najviac, obliekla otvorené sandále, sandále, bridlice, mule atď. Ponúkame Vám podrobný prehľad populárnych trendov v pedikúre 2018, ktoré sa určite stanú základom pre vaše jedinečné umenie nechtov.

Štýlová pedikúra 2018: Myšlienky, trendy, novinky

Po vynikajúcej pedikúre si otvoríte príležitosť nosiť také topánky, ako si prajete.

Monochromatická pedikúra 2018

Monofónna pedikúra je všestranná a klasická dekorácia vašich nechtíkov. Toto je najoptimálnejšie riešenie pre dokonalé zdobenie nechtov na nechtoch.

Je ťažké nesúhlasiť s tým, že každá dievčina si môže urobiť monochromatickú pedikúru. Okrem toho si môžete vybrať úplne akúkoľvek farbu, ktorá sa nemusí zhodovať s odtieňom manikúry.

Pre monotónnu manikúru si vyberte nielen tradičné farby - čierne, biele, modré, ale aj jasnejšie - oranžové, zlaté, víno, modré, koralové, zelené.

Nebojte sa pozerať s takou pedikúrou, ktorá je príliš vzdorná. Vyzerá to osobitne štýlovo, ak je doplnený vaším štýlom oblečenia.

Pedikúra s jednoduchými kresbami

Skutočne módna pedikúra je nepredstaviteľná bez rôznych vzorov, ktoré dokážu premeniť aj najjednoduchší a lakonický monochromatický dizajn.

V novej sezóne sa zložité a zdobené vzory uvoľňujú do nenápadných a premyslených kompozícií. Populárne návrhy s farbami, geometrickými tvarmi, zábavnými kresbami vo forme zvieracích náhubov, abstraktnými kombináciami.

Čoraz viac módnych žien kombinuje niekoľko základných techník v pedikúre. Napríklad 1-2 prsty sú zvýraznené kvetinovými výtlačkami a zvyšok je potiahnutý hladkým lakom.

Všeobecne platí, že odborníci odporúčajú, aby sa držali na konštrukcii nechtíkov na nohách hlavných jarno-letných motívov. A to nie sú len kvety, listy a ďalšie kvetinové témy. Vytvorte pedikúru so vzorom hrášku, romantických kudrliniek, čipiek.

Luxusná pedikúra s kamienkami 2018

Je ťažšie vykonať takúto pedikúru, ako napríklad monochromatické, takže móda bude musieť premýšľať o akciách a plne dodržiavať myšlienku dizajnu.

Pedikúra s kamienkami by nemala obsahovať ďalšie prvky - výkresy, výtlačky a iné jasné akcenty. Spolu s kamienkami tento dizajn bude vyzerať príliš "ťažko".

Najlepšou možnosťou pre pedikúru s kamienkami je ozdobiť jeden prst s kamienkami (zvyčajne veľkou špičkou), zvyšok je pokrytý obyčajným lakom.

Módny mesačný pedikúra 2018

Táto populárna technika bola vypožičaná z manikúry, kde je zastúpený obrovský počet nechtov s pôvodnou dierou v koreňovej zóne.

Pri vytváraní mesačného pedikúru sa držte rovnakých nápadov ako v manikúre. Dnes, okrem klasickej ovál, trend trojuholníkové, dvojité, offset otvor. Pozrite sa tiež na krásne nechtové umenie s reverzným mesiacom dizajn, takzvaný "úsmev".

Ak chcete vytvoriť mesačnú pedikúru, stačí mať len 2 odtiene laku. Jeden z nich (najčastejšie svetlé odtiene) sa používa na zafarbenie bazálnej dierky a druhý - na zvyšok povrchu nechtov.

Ideálny mesačný pedikúru 2018 je vyrobený v pastelových jemných odtieňoch - mliečne biele, kakao s mliekom, škoricou atď. Tento dizajn vyzerá veľmi žensky a elegantne, je vhodný v každej situácii a pod akoukoľvek obuvou.

Módna francúzska pedikúra 2018

Francúzsky sa už dlho stáva synonymom pre nechtové umenie, takže manikúra a pedikúra v tejto technike sa najčastejšie nachádzajú na nechtovách módy. V novej sezóne francúzska manikúra neztratila len svoju popularitu, stala sa ešte zaujímavejšou a originálnou.

Nápady na pedikúru môžete tiež čerpať z hlavných trendov francúzskej manikúry. Neobvyklé tvary pruhu, jeho poloha a odtiene sú tiež dôležité.

Módna pedikúra ombre 2018

Ombre technika pre niekoľko ročných období sa stala obľúbenou vo všetkých oblastiach krásy. Hladký prechod z jednej farby na druhú sa používa v odevoch, farbách vlasov, manikúre a pedikúre.

Kontrastný gradient na nechty vyzerá veľmi pôsobivo, najmä na jar av lete. Mastieri nechty používajú 2-3 odtiene na vytvorenie ombre pedikúry. Okrem toho môže byť prechod horizontálny aj vertikálny.

Aktuálne farby pre módny pedikúru 2018

Štýlová pedikúra 2018 je plná jasných, pozitívnych odtieňov. Odborníci odporúčajú držať sa kombinácie bohatých a upokojujúcich tónov v jednom dizajne.

Aktuálne v roku 2018 budú farby ako je vápno, červená, všetky odtiene žlté, zelené, fialové, šarlátové, burgundské a iné. Módna pedikúra v oranžovej, tyrkysovej, levanduľovej farbe nezanechá ľahostajný veľa dievčat. Zvlášť je potrebné zdôrazniť dizajn v čiernom prevedení, ktorý bude v priebehu roka v trende.

Nové 2018 - použitie niekoľkých textúr v dizajne nechtov. Ak chcete vytvoriť takú populárnu pedikúru, spojte matné a lesklé laky v jednej farbe, doplňte ju o mikro-perličku alebo trojrozmerný potlač.

Dokonalá farebná pedikúra 2018

Ak chcete, aby nechty na nohách vyzerali skromne a dobre upravené, bez jasných kamienkov a neobvyklých techník, odporúčame vám zoznámiť sa s niekoľkými tipmi pri výbere najvhodnejšej farby pre pedikúru pre každý deň.

Jasná farba pedikúry spôsobuje, že nohy vyzerajú skôr stručne a zhromaždené. Nasýtené odtiene umožňujú vizuálne vytvoriť pocit jasného tvaru nechtíka, ktorý ich robí oveľa elegantnejším.

Odstráňte perle, lesk a iné zložité šperky. Na nohách váš dizajn nebude stále viditeľný a samotný obraz bude vyzerať ako trendy v 80. rokoch.

Pri výbere laku na pedikúru sa pokúste prispôsobiť farbu vašej obuvi. Jedinou výnimkou sú všetky odtiene červenej, ktoré sú vhodné pre takmer všetky sandále, bridlicu a otvorené topánky.

Štýlová pedikúra 2018 je dokonalým doplnkom jedinečného obrazu dievčaťa. Berte na vedomie niekoľko myšlienok uvedených v článku a môžete ľahko vytvoriť vlastné módne nechty vzory na nohách.

Loading...