Krása

Módne sukne Fall-Winter 2018-2019: TOP-10 hlavné trendy sezóny

Moderné trendy zamerané na komfortné a pohodlné obrázky naplnili šatníky žien s nohavičkami a džínsy. To je bezpochyby oblečenie, v ktorom každá dáma cíti istý, keď ide do kancelárie, ísť na prechádzku s priateľmi alebo nakupovanie. No bez ohľadu na to, aké sú pohodlné tieto veci, luky sa ukážu ako naozaj elegantné a ženské, kde hlavnými prvkami sú sukne.

Neustála konkurencia s mužmi, nielen v právach, ale aj v oblečení, sa postupne stáva vecou minulosti a dáva priestor ženským a očarujúcim obrazom, ktoré premieňajú každú dámu na krehkú a rafinovanú "kvetinu", ktorá potrebuje starostlivosť a starostlivosť.

Táto sezóna sukne sú opäť populárne v rôznych variantoch: rozšírená, trapézová, ceruzka, s volánkom a flautou. Ponúkame vám TOP-10 populárne štýly sukní, ktoré dodajú vášmu vzhľadu neuveriteľnú eleganciu a pohodlie, ktoré sa tak ťažko vzdajú.

Trend 1. Vlnité sukne: ženské modely jeseň-zima 2018-2019

Po krátkej zabudnutí sa pletené a skladané sukne opäť vrátia do svetovej módy. Skladané modely naplnia obraz s hĺbkou a dynamikou 3D, obnovujú a menia každodenné oblečenie.

V trendových modeloch s malými a stredne veľkými záhybmi. Hodvábne a šifónové sukne s vlnkami vyzerajú skvele. Takéto modely v chladnej sezóne budú musieť byť nosené len vo výnimočných prípadoch, ale vlnené, pletené a kožené sukne s plisovanou suknou sú presne tou možnosťou, ktorá vám pomôže pri chladnom počasí.

Trend 2. Sukne s kovovým efektom: "kozmický" štýl jeseň-zima 2018-2019

Kovový - najobľúbenejší trend v roku 2019. V porovnaní s inými obdobiami sa kovové sukne stali ešte originálnejšími a chytľavými. Na rovnakej úrovni ako skladané "kovové" modely v tejto sezóne, môžeme vidieť sukne rovný a chudý rez, tesne zdobené flitre s imitáciou rybieho váhy.

Trend 3. Candid transparentné sukne: jeseň-zima 2018-2019

Nebojte sa, príliš úprimné a príliš sexuálne obrázky nebudú. Minulé obdobia jasne ukázali, že vo svetovej móde a každodenných obrazoch takéto modely nie sú vôbec vítané. Dizajnéri začali vymýšľať ďalšie tajomné a očarujúce obrazy, ktoré spájajú transparentnú textúru s hustými materiálmi.

V trende modelu svetlej organzy, čipky a šifónovej čipky. V rovnakom čase sa dosahuje transparentnosť nielen pomocou jemných textúr, ale aj pomocou perforovanej kože. Takéto modely musia byť kombinované s pevnými pančuchami alebo legíny.

Priehľadná sukňa jeseň-zima 2018-2019 musí byť čierna. Je to ten, kto je schopný vytvoriť potrebný uhol tajomstva a obmedzenú sexualitu.

Trend 4. Kožené sukne: najlepšie nápady pre jesenný obrázok roku 2018

Kožené sukne 2018-2019 sú modely s jemnou štruktúrou, ktoré nerozkladajú a nevážia obraz. Jesenné-zimné modely kožených sukní sú plné čistoty a závažnosti. Medzi rôznymi štýlmi stojí za zmienku kožená sukňa ceruziek, ktorá je nevyhnutná pre kancelársky obraz, a modely s množstvom gotických a skalných prvkov vo forme nitov.

Trend 5. Štýlové sukne používajúce patchwork: útulný trend jeseň-zima 2018-2019

Patchwork technika zostáva obľúbenou metódou pre dizajnérov, a to nielen vo výzdobe sukní, ale aj v dizajne oblečenia a doplnkov. Ak dávate prednosť neobvyklým a chytľavým obrazom, pozrite sa na modely v štýle patchwork. V týchto jasných farbách nie je vítaná hojnosť textúr a výtlačkov tejto sezóny.

Vyberte si modely v tichých kombináciách s tkaninami tlmených tónov. Maximálne množstvo, ktoré model štýlu patchwork môže dovoliť, je geometrické a kvetinové výtlačky s použitím 3-4 farebných blokov.

Trend 6. Klasické midi sukne: známe obrazy jeseň-zima 2018-2019

V tejto sezóne sa predvianočné vavríny medzi sukňami rôznych dĺžok dávajú midi modelom. Svetová scéna je plná sukne tesne pod kolenami. V trenčnom modeli lichobežníka, A-silueta, rovný rez, doplnený voľným zápachom alebo malým rezom.

Jednoduchosť strihania midi sukní vyžadovala nové farby od módnych dizajnérov, takže modely s výtlačkami vo forme floristiky, buniek a pruhov budú populárne na jeseň-zima 2018-2019.

Trend 7. Sukne s kvetinovými výtlačkami: jeseň-zima 2018-2019

Moderná móda odmieta akékoľvek rámčeky, jesenné a zimné sukne s kvetinovými výtlačkami sú živým potvrdením toho. Dizajnéri ponúkajú na sebe vlnené, pletené, viskózové sukne s kvetinovou výzdobou, aj keď sú na ulici snehové vločky a mráz.

Preferencie dievčat pre väčšinu farieb sa od letnej sezóny nezmenili. Stále špeciálne milované dievčatá majú karafiáty, ľalie, pivonky, ruže, rôzne kvetinové kvety. Kvetinové výtlačky vytvorené pomocou lakovaných batikových, valcovaných a akvarelových farieb vyzerajú pôsobivo.

Trend 8. Módne asymetrické sukne jeseň-zima 2018-2019

Pri pohľade na asymetrické sukne tejto sezóny dospejete k záveru, že dizajnéri úplne zabudli na geometrické zákony a symetriu. V trende sukne, rezu pozdĺž kosy, modely s klinmi a spony, nerovný lem a ďalšie.

Asymetrické modely vyzerajú tak neobvykle, že tieto sukne sú okamžite milované módnymi šatami. V dôsledku toho máme klasické midi modely z 60-tych rokov, modernizované dizajnérmi s pomocou neobvyklého strihu. Sukne v klietke alebo s ženskou vôňou sú považované za najuniverzálnejšie modely. Toto je najlepšia voľba pre obchodné a každodenné stretnutia.

Trend 9. Velvet sukne: jemné obrazy jeseň-zima 2018-2019

Vznešená a aristokratická sametka nemá žiadnych konkurentov. Velvet výrobky sú vždy diela módneho umenia, ktoré by každá žena chcela vyskúšať. V tejto sezóne sa dizajnéri rozhodli zaviesť sametové a velúrové sukne nielen vo večernom vzhľade, ale tiež ich zriediť príliš lakonickými bežnými obrazmi.

V trende midi-siluety, rovný rez, s flouncemi a asymetriou. Sametové sukne vyzerajú skvele s úzkymi bundami z 80. rokov a útulnými nadsadenými svetre.

Trend 10. Kockované sukne: jeseň-zima 2018-2019

Opäť bunka? Počas niekoľkých ročných období sa podobná potlač môže nudiť, ale tento jeseň a zima sa z novej strany prejaví štýlový kockovaný vzor. Jedná sa o všestrannú a originálnu tlač, ktorú je možné transformovať len zmenou odtieňov a hrúbky čiar na výkrese.

V tejto sezóne sa pozrite na možnosti "škótskeho" tlače "princ z Walesu", vzory vo forme čiernej a bielej šachovnice a križovatky viacfarebných pruhov.

Štýlové sukne na jeseň-zima 2018-2019 sú svetlé, originálne a ženské modely, ktoré premení aj najprísnejšiu a najdôležitejšiu dámu do sladkej a krehkej tvorby. Podľa psychológov počas prvého a nasledujúceho stretnutia sú muži viac umiestnení špeciálne pre dievčatá v sukni ako pre džínsy a nohavice. Nakreslite závery a nezabudnite doplniť svoj šatník módnymi a elegantnými sukňami.

Loading...