Krása

Čo nosiť slnko sukne? Jemný šarm letných obrázkov

"Nový - dobre zabudnutý starý" - ako presne tento výraz odráža módne trendy, ktoré sa každoročne nahrádzajú. Vo svete módy bolo absolútne všetko vynájdené tak, aby ženy z módy mohli nájsť vhodné oblečenie pre každú situáciu, takže jediné, čo zostalo pre dizajnérov, je vykopať do koša štýlových preferencií minulých rokov a opäť popularizovať štýly, ktoré boli relevantné pred niekoľkými desaťročiami.

Slnečná sukňa bola neuveriteľne populárna v polovici minulého storočia. Dokonca aj naše staré mámy ich vychytali a pokúšali sa vyzerať módne a atraktívne. Moderné modely s ľahkou rukou dizajnérov boli premenované jednoducho na "slnko", ale to im nebráni byť moderným oblečením dievčat našej doby.

Slnečná sukňa: aktuálne kombinácie a nápady

Súčasné sukne-slnko si zachovalo klasické zapadanie, čo znamená pevný bezšvový prsteň, ktorého vnútorný priemer sa rovná pásu. Moderné modely si po rokoch nestratili svoj šarm.

Elegantné a zároveň nenáročné sukne vyzerajú skvelo ako na šiškách, tak aj na tenkých dievčatách. Dokonale skrývajú nedokonalosti postavy a zdôrazňujú svoje zásluhy.

Mini sukňa: čo nosiť

Mini sukňa bude hlavným prvkom jarného a letného obrazu. Modely z guipure, saténu, hodvábu a iných ľahkých tkanín dokonale zapadnú do šiat v neformálnom štýle.

Voľba farby a dekorácie je úplne individuálna. Ak dávate prednosť zadržiavaným lukom, dávajte pozor na pastelové farebné sukne, ktoré vyzerajú skvele s ľahko priehľadnými blúzkami alebo svetelnými košami.

Pre jasnejšie a odvážnejšie obrázky vyberte disco sukne alebo nový luk bohatých odtieňov - žltá, oranžová, červená, ružová.

Slnečná sukňa na kolenách: ako si vybrať vrchol

Dĺžka kolena je voľbou väčšiny módnych šiat. Toto je "zlatý priemer" medzi mladým mini a maximálnou uzavretou maxi suknou.

Argumentoval, že sukňa slnka nie je možnosťou vytvoriť obchodný úklon. Predpokladá sa, že klasická sukňa pre kancelárske a pracovné stretnutia by mala byť zbavená dokonca náznaku originality a štýlu. Dá sa to s tým spochybniť. Stačí, ak nosíte slnečné okuliare v čiernej, hnedej alebo béžovej farbe a uvidíte, ako bude vaša fotografia viac ženská a elegantná.

Sukňa kolennej dĺžky môže byť kombinovaná s blúzkami a voľne rezanými košikami, ktoré sú v ňom zastrčené, vybavené tričká, kompletné s teniskami alebo sandálmi, bundou alebo bundou svetlých odtieňov.

Na jesenné luky vyberajte modely z kašmíru, vlny, zamatov, tvíd, žakárov. Nosenie takejto sukne by malo byť vybavené plášťom alebo kabátom.

Midi sukňa: štýlové nápady a kombinácie

Sukne pod kolenom s vysokým pásom - základné veci z každého šatníka. Ak chcete získať diskrétny obraz s nádychom aristokracie, spojte takýto model so snehovo bielymi blúzkami alebo košeľou. Zhromaždiť vlasy vo vysokých vlasoch alebo "konský" chvost a staneš sa štandardom elegancie a šľachty.

Pre letné luky, vyberte sukne z hodvábu, chintz, krepé de chine, ktoré vytvárajú pocit ľahkosti a vzdušnosť. Tieto oblečenie sú vhodnejšie na letné prechádzky alebo výlety na pláž, a nie na obchodné stretnutia a koncerty.

Vyberte hornú časť sukne

Sukňa je sama ozdobou obrazu. Je to zvýraznenie a hlavné zameranie všetkých šiat, takže si ani nemyslite, že zatieniť jej príliš jasný jazdec s množstvom dekorácie alebo veľké ozdoby.

Voľný strih sukne-slnka by mal byť kompenzovaný tesným vrcholom, bez "dámskej výzdoby", ako je plis, jabot alebo ruche.

So slnečnými okrajmi slnka každej dĺžky bude vyzerať rovnako štýlovo:

  • pulóver
  • vrcholy a plodiny
  • Tričká
  • svetre
  • úzke farebné tričká
  • blúzky

Štýl sukne je tak univerzálny, že sa takmer všetky uvedené modely hodia. Ak doplníte oblečenie halenkou s jasným popruhom, bude to vizuálne zdôrazňovať pás a robiť postavu sofistikovanejšou. Výberom nasadeného vrcholu pre objemnú sukňu vizuálne prinášate siluetu do klasického tvaru presýpacích hodín.

Nepochybne existujú výnimky zo všetkých pravidiel, takže môžete nosiť obrovský vrchol pod sukňou, ale len ak budete postupovať podľa štýlu boho alebo etnického smeru. Mierne excentrický, odmietajúc všetky štýlové pokyny, obraz "mestských bláznov" v trende odvážnych a výstredných dievčat. Ak ste jedným z nich, potom odvážne noste sukňu s kapucňou s nafúkanými širokými rukávmi a s lichobežníkovým plášťom z pleteniny.

Aké topánky si vyberte pod sukňou

Spolu s správnou voľbou top sú topánky dôležité, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri vytváraní štýlového a harmonického vzhľadu. Takže s tým, čo topánky kombinovať ženskú sukňu? Prakticky každý. Vrodený zmysel pre meranie a štýl vám povie najúspešnejšiu a vhodnejšiu možnosť.

Existuje niekoľko odporúčaní týkajúcich sa výberu obuvi. Napríklad pre sukňu pod kolenami, zvážte vplyv "dvoch paralelných". Vyskytujú sa medzi spodnou časťou sukne a začiatkom kotníkov alebo kotníkov. Je to voľný priestor, ktorý vizuálne skracuje dlhé nohy. Aby sa to zbavilo, lem sukne by mal zakrývať vrchol topánok. Pokiaľ ide o nízke topánky, môže sa nosiť so sukňami takmer akejkoľvek dĺžky.

Slnečná sukňa ide dobre s vysokými podpätkami, demokratickými topánkami alebo baletnými bytmi. Dokonca aj svetlé gumené topánky s suknou budú vyzerať celkom vhodne.

Pre podnikateľský a kancelársky štýl vyberte praktickejšie topánky - mokasíny, pumpy, topánky s malou pätou alebo iný pár, ktorý je pre vás vhodný.

Slnečná sukňa je neprekonateľnou kombináciou jednoduchých, stručných tvarov a svetelných tokov. Tento výstroj urobí váš obrázok lietajúci a neuveriteľne zadarmo. Kúzlo a atraktívny vzhľad v takej "slnečnej" sukni sú pre vás k dispozícii.

Loading...