Krása

Trendy v Taliansku: Módny Milan 2018

Miláno správne považuje svetové mesto za módu a trendový trend, ktorý dodržiava zvyšok sveta. V tomto meste sú najambicióznejšie módne prehliadky.

Všetko, čo sa ukázalo na Milánskom týždni módy, sa stáva ideálom štýlových preferencií vo všetkých mestách a krajinách.

Módny Milan 2018 je neodmysliteľnou kombináciou najnovších trendov a špičkových trendov, mnoho rokov klasického a expresívneho talianskeho temperamentu.

Teplé počasie, ktoré vládne väčšinu roka v móde v Taliansku, ovplyvňuje súčasné trendy, ktoré predstavujú dizajnéri. Ide o neuveriteľnú kombináciu pletených sveterov a svetlých topánok, potlač a jasných farieb.

Módny týždeň v Miláne je významnou udalosťou, kde sa stretávajú skutoční znalci a zákonodarcovia svetových trendov, hviezd, mnohých novinárov, modelov, bloggerov krásy. Často sú kostýmy pozvaných hostí inšpiráciou pre známych dizajnérov.

Ponúkame pohľad na to, aké módne trendy nám predstavili módni milovníci v roku 2018.

Nadmerné svetre

Talianske dandies, zvyknutí na teplé podnebie, akútne vnímajú najmenšie chladenie. Dizajnéri zohľadnili želania verejnosti a prezentovali módne objemné pulóvre klasického strihu.

Okrem toho budú v roku 2018 populárne modely s dlhými rukávmi, ktoré sú veľmi dôležité a relevantné v ruskom kontexte.

Na košeli sa nosí nadmerný svetr. Ak sa jedná o pulóver so širokým výstrihom alebo výstrihom, potom je to docela možné urobiť s tričkom alebo tričko pod ním.

Modely tenkej tkaniny a tesne-pletený často vykonávané pod krkom. Musia byť nosené, zastrčené do nohavíc alebo sukne s objemom v páse.

Pokiaľ ide o rozsah farieb, dizajnéri sa zastavili v odtieňoch za studena: strieborná, šedo-modrá, svetlo ružová atď. Klasické farby sú tiež populárne - čierna, modrá, červená a biela. Ide o tradičné odtiene pre svetre, ktoré budú medzi módnymi značkami dlhodobo dôležité.

Obalový obal

Najjasnejšia a extravagantná novinka roku 2018 je objemné dlhé rukávy, ktoré visia až na špičky vašich prstov.

Mikiny predstavené v Móde v Miláne sú vyrobené so zapálenými rukávmi a dlhými širokými manžetami.

Na jeseň je dlhý rukáv hlavným prvkom v pláštenkách a vestách. Na nosenie takéhoto vrchného ošatenia potrebujete bundy s vybavenými goliermi alebo svetre.

Plošinové topánky

Vysoká pevná platforma sa vrátila na svetovú scénu. Počas týždňa módy v Miláne v roku 2018 sa nezvyčajné sandále na hrubé platforme stali skutočným hitom, keďže prilákali veľké publikum.

Štýl topánok si každá dievčina môže vybrať individuálne. Výška, počet popruhov, päta (otvorená alebo uzavretá) - tie nuansy, ktoré nie sú základom štýlovej obuvi 2018. Dôležitým a hlavným detailom je stále zaoblená plošina.

Čo je táto neobvyklá obuv nosiť? Módni dizajnéri ponúkajú kombináciu plošinových sandálov s orezanými nohavicami, sukne, sukne na ceruzky.

Okrem sandálov môže byť platforma prezentovaná v modeloch tenisiek a uzavretých topánok v štýle športového šikmej.

Ponožky v každom oblečení

Dlhé ponožky a ponožky v roku 2018 sa stanú neoddeliteľným atribútom módneho obrazu. Môžu sa nosiť klasickými topánkami, baletnými plochami alebo teniskami.

A to nie sú jednoduché jednoduché ponožky, ktorých hlavnou úlohou je zahriať nohy, to je štýlový prvok módneho oblečenia. Ponožky z roku 2018 sa vyrábajú v širokej škále farieb a materiálov. Pletené ponožky, krajky a sieťky sú vhodné.

Kožušina je späť v móde

Jesenné a zimné šaty v Milánskom týždni sú bohato zdobené kožušinou z najvybranejších farieb. Jasné kontrastné farby najlepšie vyjadrujú zaujímavú štruktúru kožušinového goliera.

Módnym ženám sú ponúkané modely arctic fox alebo mýval, maľované, aby zodpovedali kabát alebo jasnejšie možnosti s modrou, žltou alebo smaragdovou kožušinou.

Nebeské kožušinové kabáty

Farebné obojky sa vám zdajú triviálne po prvom pohľade na kožušinové kabáty neobvyklých odtieňov, ktoré boli predstavené na týždni módy v Miláne.

Kožušinové kabáty farebnej kožušiny vytvorili skutočný pocit medzi hosťami podujatia. Hlavným trendom z roku 2018 je mäkký modrý kožušinový kabát, ktorý je úplne odlišný od nášho nápadu na kožušinový odev.

Dĺžka a pôvod kože sa volia podľa vášho vkusu: ovčej kože, norky, sable a rôznych možností pre umelú kožušinu.

Aplikácie a výkresy 2018

Výtlačky a aplikácie sú pevne zakorenené v srdciach svetových dizajnérov. Samotná príroda navrhuje nápady na nové obrazy, módy potrebujú len nájsť pre ne najvhodnejší vzor.

Módny týždeň v Miláne predstavil modely šiat a oblekov s množstvom zeleninových výtlačkov a rozsiahlych aplikácií. Tieto modely dokonale odrážajú názor, že akýkoľvek obrázok, ak je to žiaduce, môže byť farebný a zábavný.

Denim bundy

Denim vo všetkých jeho variantách bol populárny už niekoľko sezón. Módne ženy už doplnili svoj šatník so štýlovými nadmernými bundami, kombinézkami a džínsy.

Najaktuálnejšou vecou v denimu v roku 2018 bude džínsová bunda s kožušinou. Je prezentovaný s minimom dekorácie a ďalšie podrobnosti okrem toho, že niekoľko aplikácií na kvetinovú tému alebo pár ikon.

Avšak milovníci extravagantných modelov majú veľa na výber. Módne džínsy s postriekanými farbami, scuffs a nápismi na chrbte alebo rukávoch prídu na chuť mladých módnych žien.

Elegantný oblek

Preferencie mnohých podnikateľských žien, ktoré chcú vyzerajú elegantne aj v každodenných pracovných dňoch, neboli ignorované.

Módny týždeň v Miláne 2018 predstavil obleky s elegantnou bundou a náročnou bundou mužského strihu. Sú módne nosiť s klasickými nohavicami, kalhotami alebo džínsy.

Prísne blazery vyzerajú skvele s ženskými čipkami alebo ľahkými, voľne tvarovanými blúzkami.

Dizajnéri ponúkajú výber šortky nielen pre kancelársku prácu, ale tiež používajú túto kombináciu pre každodenné vzory.

Nohavice môžu byť vyrobené v nadštandardnom štýle alebo v klasickom prevedení so šípkami.

Milan Fashion Week 2018 určil hlavné módne trendy pre milióny fashionistov z celého sveta. Ich preferencie a túžby boli plne brané do úvahy módnymi návrhármi a stelesnené v neuveriteľnej kombinácii ženských talianskych snímok a moderných štýlových trendov.

Loading...