Články

Svadobné pedikúra: nápady na fotografie pre perfektnú oslavu

Dievčatá začínajú premýšľať nad svojim svadobným obrazom dlho pred touto významnou a šťastnou udalosťou To je správne, pretože v taký deň by malo byť všetko "na vrchole" a dokonca aj tie najmenšie detaily podliehajú prísnemu hodnoteniu.

Okrem bielej šaty a závoja, make-upu a vlasov, krásnej kytice a ďalších atribútov oslavy, treba venovať náležitú pozornosť svadobnej pedikúre, ktorá by mala byť harmonickou časťou celého obrazu, vyzerala elegantne a jemne.

Klasická verzia, ktorá vyzerá atraktívne a jemná - je to manikúra a pedikúra, vyrobené v jedinom dizajne. Niektoré nevesty nepripisujú veľkú dôležitosť nohám na nohách, pretože za uzavreté topánky a pančuchy nebudú viditeľné pre ostatných. Počas slávnosti však často prebiehajú súťaže, pri ktorých bude nevesta musieť vziať si topánky, takže je dôležité, aby pedikúra vyzerala perfektne.

Svadobné pedikúra: rozdiely a vlastnosti

Napriek bežnej múdrosti sa svadobná pedikúra výrazne líši od každodenného umenia. Hlavnou črtou slávnostného dizajnu pri použití prirodzených odtieňov laku a tematických vzorov.

Skúsení majstri nechtov odporúčajú výber odtieňov laku na základe svadobných šiat a jeho prvkov. Najčastejšie to sú pastelové farby, ktoré sa vyznačujú maximálnou prirodzenosťou - ružová, broskyňová, béžová.

Pokiaľ ide o výkresy, prakticky neexistujú žiadne obmedzenia. Mnohé nevesty znázorňujú zvieratá, vtáky, kvetinové, geometrické výtlačky, abstrakcie, monogramy alebo krajky na nechtoch.

Priaznivci klasických techník nechtového umenia budú vyhovovať francúzskej manikúre, kde hlavnou farbou budú pastevné odtiene laku a okraj nechtu je zvýraznený tenkou bielou čiarou.

Je potrebné pripraviť nohy nevesty na svadobnú pedikúru vopred, aspoň jeden deň pred oslavou. Na vykonanie tohto kozmetického postupu si veľa dievčat vyberá hardvérovú pedikúru, ktorá je vhodná ako pre každodennú starostlivosť, tak pre špeciálne príležitosti.

Zariadenie pedikúra je nielen univerzálny postup, ale aj veľmi pohodlné. Nevesta nebude musieť stráviť veľa času na napaľovanie nohy a spracovanie nožov čepeľou, brúska to urobí všetko.

Predtým, ako pôjdete na pedikúru, musíte premýšľať o všetkých detailoch budúceho dizajnu nechtov. Mali by sa zvážiť nasledujúce odporúčania:

  • farebný rozsah. Hlavnou črtou svadobnej pedikúry je neha, krása a prirodzenosť, takže klasická francúzska bunda by bola najlepšou voľbou. Mnohé nevesty však používajú odtiene, ktoré nie sú pre túto príležitosť tradičné pre ich umenie nechtov. Stále viac na ich nechtoch vidíte svetlé nasýtené farby s množstvom šperkov a výtlačkov.
  • dekor - v svadobnej pedikúre je povolené používanie žiaroviek a aplikácií. Kamene by si mali vybrať malú veľkosť, aby nezasahovali do chôdze v uzavretej obuvi.

  • lak výber. Ak by pred jedinou možnosťou pre nevesty bolo používať obyčajný dekoratívny lak, teraz môžete použiť odolnejší gélový lak a biogel. Líšia sa v nasytenejšom farebnom meradle a udržiavajú na nechty až 20 dní.

Svadobné pedikúra 2018: módne trendy a trendy

Počas svadby je nevesta vždy v centre pozornosti, takže každý detail jej obrazu by mal byť overený na základe celkového oblečenia a zvolenej farby svadby. Manikúra a pedikúra sa vyberá nielen vzhľadom na osobné preferencie dievčaťa, ale aj v súlade s populárnymi trendmi vo svete dizajnu nechtov.

Väčšina svadieb dáva prednosť klasickému dizajnu nechtov na rukách a nohách, avšak tie najodvážnejšie a odvážnejšie ženy z módy robia jasne bohatú pedikúru s mimoriadnym dizajnom.

Klasické svadobné francúzske

Ak nechcete experimentovať v taký dôležitý deň, potom sa rozhodnite pre francúzsku manikúru. Francúzsky elegantne zdôrazňuje nehybnosť a krásu nevesty. Skúsení majstri nechtov odporúčajú doplniť prirodzené pastelové odtiene laku s jasnými prvkami. Pre tieto klasické biele pruhy sú nahradené modré a červené.

Svadobná manikúra v zlatej farbe

Kovové odtiene "zlata" a "striebra" sa stali nesmierne populárnymi nielen v každodennej manikúre, ale aj na svadbe. Takýto dizajn sa perfektne hodí do obrazu nevesty, ktorých šaty a doplnky majú brilantný odtieň.

Nemali by ste vykonávať objemné nechtové umenie s "zlatým" krytom, pretože pedikúra bude rozmaznaná pod uzavretými topánkami nevesty. Vytvorte monofónnu pedikúru s "zlatom" a "striebrom" v niekoľkých vrstvách alebo použite magnetické leštidlá na gél, ktoré sú známe svojou bohatosťou a farebnou hĺbkou.

Svadobné pedikúra s čipkou

Žiadna svadba nie je kompletná bez jemnej čipky. Je prítomná nielen v šatách a závojoch nevesty, ale aj na rukách a nohách. Niektoré nevesty používajú kúsky krajky na zdobenie nechtov, tento dizajn vyzerá veľmi harmonicky a jemne.

Otvorená pedikúra sa vykonáva pomocou gélového laku, ktorý vám umožňuje vytvoriť takmer akýkoľvek výkres alebo vzor. Čipka z akrylového prášku je neuveriteľne jemná a krásna. Tiež populárny dizajn akvária s dekoráciou kameňov a kamienkov.

Svadobné pedikúra: nápady na dizajn fotografií

Medzi obrovským počtom možností registrácie nechtov zaujíma zvláštne miesto volumetrický dekor, ktorý sa aplikuje na predĺžené nechty. Tento dizajn vyzerá viac ako elegantne, ale stojí za to pripomenúť, že použitie akrylu kazí prírodné nechty. Navyše, nosiť taký dizajn dlhú dobu, ktorú nemôžete, bude neustále narúšať. Všetky nedostatky sa rozpadávajú pred nádherným pohľadom na tento dizajn svadobnej nechty nasýtený šumivými kamienkami, veľkými kvetmi a vzormi.

Dnes je veľa svadieb držaných podľa konkrétnej farby. Najčastejšie používajú modré, červené, žlté farby, ktoré sú prítomné v prvkoch obrazu nevesty a ženícha. Pre takéto oslavy je vhodné mimoriadne nechtové umenie s farebnými farbami a dekoráciou.

Ak chcete urobiť nezmazateľný dojem na hostí dovolenky, potom vyberte nový smer v dizajne nechtov nazvaný pedikúra nechtového umenia. Ide o dizajn s umeleckým obrazom s farbami a strapcami. Vzor je vybraný v súlade so štýlom svadby. Často na nechty nevesty môžete vidieť snubné prstene, holuby, pôvodné nápisy alebo iniciály novomanželov.

V tento dôležitý deň pre každú dievča by ste nemali experimentovať a spoliehať sa na vlastnú silu. Od nevesty je potrebná len idea o ideálnej pedikúre a je lepšie ju zveriť skúseným majiteľom nechtov, aby si uvedomil svoj život.

Loading...