Krása

Tatuirvka vo forme hodín: sprisahanie, zloženie, hodnoty ...

Hodiny sú neoddeliteľne spojené s najzákladnejšou koncepciou vesmíru - časom. To nie je podriadené človeku a vzťahovať sa k jeho toku môže len filozoficky, ľahostajne sledovať priebeh rokov.

Tetovanie, kde sú hodiny hlavným prvkom, majú tiež hlboký filozofický význam. Všeobecným významom je osud a pominuteľnosť ľudského života. V starovekom Grécku je obraz chronometrov personifikovaných s bohmi, ktorí riadia osud ľudí: Zeus, Helios a Themis.


Majitelia takýchto kresieb na tele sú najčastejšie sedatívní a rozumní ľudia. Sú obdarení filozofickým smerom mysle a prejavujú racionalitu vo všetkom. Každá minúta ich času je múdro. Pri rozhodovaní je taká osoba premyslená a rozumná. Často sú takí ľudia ponorení do myšlienok o zmysle života. Tieto čísla sú tiež preferované tými, ktorí počítajú čas od nejakej významnej udalosti v živote alebo pred ním.

Hodnota tetovacieho času na zóne

V podsveti si tí, ktorí slúžia čas, zvyčajne napodobňujú tetovanie hodinami. Jej interpretácia je podobná všeobecnosti: človek počíta minúty k požadovanému uvoľneniu. Okrem toho môže tetovanie znamenať deň, kedy bol trestný čin spáchaný. Vedľa obrázka s často pripnutým dátumom.

Tattoo hodinky dievča

Hodinky sú častým výskytom na koži ženy, ktorá má tetovanie. Týmto spôsobom dámy prehlasujú, že nemajú čo skrývať od ostatných. Sú úprimní a otvorení spoločnosti. Okrem toho tetovanie na telo ženy znamená, že oceňuje a správne trávi svoj čas. Pani dáva prednosť poriadku v mysli, v tele a v dome.

Hodiny bez šípok sú nepríjemným signálom pre ľudí okolo vás. Žena stratila zmysel a zmysel existencie. Moment vytvárania tetovania sa zhoduje s ťažkým obdobím života jeho majiteľa. Často je to kvôli strate milovanej osoby.

Hodinky na tetovanie pre mužov

Muži majú tendenciu maľovať svoje telo tetovaním oveľa častejšie ako ženy. Preto sa hodiny na nich môžu pozorovať vo veľkých množstvách. Myšlienky, filozofi, básnici sa zdobia takým znamením. Taktiež tetovanie môže znamenať cestujúcich, ktorí sú charakterizovaní bezbožnosťou a určitou tvrdohlavosťou. Druhá z nich zabraňuje tomu, aby sa zbližovali s ľuďmi, ale nikdy nepúšťajú svojich priateľov bez pomoci.


Hodiny a ruže, pyramídy, zlomené chronometre a iné tetovacie parcely

Pozadia a kombinácie položiek na tetovanie môžu byť veľmi rozmanité. Živý obraz hodín v kombinácii s ružami a motýľmi stelesňuje frázu "happy hours are not observed". Raven posilňuje smutný príbeh s hodinami, ktoré hovoria o slabosti existencie. Múdry vták volá, aby ste to zaobchádzali filozoficky.


Zlomené hodinky majú zlú silu zkázu. Najčastejšie sa vyberajú jednotlivci, ktorí sú v vážnom stave mysle alebo dokonca v depresii.

Presýpacie hodiny majú podobný význam ako ostatné chronometre. Je to symbol fatalizmu. Vlastník tohto príbehu verí v predurčenie existencie. Podľa jeho názoru sú všetky udalosti osudu určené. Človek nemá moc v priebehu času, nie je schopný nič meniť a musí akceptovať nevyhnutnosť konečnosti života. Blízkosť smrti je ďalším významom presýpacích hodín. Neľútostný čas denne nás každým zomrie. Prekvapujúco existujú ľudia, ktorí chcú mať na svojom tele pripomenutie tejto skutočnosti. Tetovanie zdôrazňujú to najzaujímavejšie, keď hodiny ležia v susedstve lebky. Takéto výkresy sa najlepšie stávajú monochromatickými.

Kombinácia hodín a sakury vetvy v jednom obraze znamená popol a smútok v nadchádzajúcich dňoch. Jedna postava posilňuje význam druhého, pretože ich interpretácie sa zbiehajú. Ten, kto sa zdobí vzorom podobným hodinám, si je vedomý, že sa nevráti na poslednú chvíľu. Tetovanie spôsobuje smútok a pripomína slabosť existencie. Avšak minulý čas dáva neoceniteľný zážitok, ktorý sa podobá hodinám na koži.

Medzi tými, ktorí chcú takéto tetovanie urobiť, je veľa ľudí, ktorí chcú zdôrazniť svoju neustálu aktivitu, ktorá je v pohybe. Takáto osoba nie je na zemi a správne používa čas. Je dôležité, aby urobil všetko včas.
Tetovacie hodinky na rukách, hlave, krku a iných častiach tela.

Tetovanie s hodinami môže byť umiestnené na ľubovoľnej časti tela:

  • head;
  • krk;
  • ruka a ruka;
  • prsníka;
  • žalúdok;
  • späť (bedra);
  • zadok;
  • chodidla.

Túžba nakrájať tetovanie na určitom mieste je najčastejšie intuitívne zvolená a nesie určitý psychologický popis majiteľa nositeľa. Tetovanie na hlave znamená, že jeho majiteľ sa snaží ovplyvňovať v spoločnosti. Môže tiež symbolizovať túžbu po vnútornom rozvoji, duchovnom a intelektuálnom. Výkresy na krku znamenajú, že človek chce poukázať ostatným okolo seba niečo exkluzívne, to len on má.

Hodinky na ruke a iných častiach rúk znamenajú snahu o sebavyjadrenie. Vlastník takéhoto tetovania je vytrvalý a rozhodujúci. Tetovanie na hrudi je personifikácia výzvy spoločnosti. Vlastník obrazu chce vstúpiť do opozície s normami prijatými v spoločnosti. Ak sú hodiny na žalúdku, potom ich majiteľ je ťažké sa s nimi stretnúť. Milovníci dominujú vzory obuvi na chrbte. Milovníci tetovania na spodnej časti chrbta - mimoriadni ľudia, ktorí chcú dostať všetko naraz.


Pri výbere miesta je potrebné vziať do úvahy tvar a vlastnosti obrazu. Obdĺžnikové obrázky vyzerajú lepšie na rukách alebo nohách. Okrúhle kompozície dobre ležia na ramene, lopatke, stehne a hrudníku.

Hodiny tetovanie: náčrty

Na internete môžete nájsť náčrty rôznych možností tetovania s hodinami. Tiež s rozsahom nájdete v katalógoch priamo v salónoch. Oboznámte sa s hodnotou čísla, musíte sa sústrediť na jej kvalitu. Na to, aby výsledok práce pána vás potešil, musíte vybrať jasné kresby s dôkladným preskúmaním všetkých malých detailov. Ideálna by bola možnosť, kde je obrázok urobený vo forme obtisky, na ktorú sa môžete "pokúsiť" a urobiť konečné rozhodnutie pre seba.

Štýl a zloženie

Ak chcete uvedomiť si túžbu vykresliť malebné tetovanie hodinami, pomôžem vám ďalšie podrobnosti o dizajne. Je dôležité, aby kompozícia nesie integritu sémantického zaťaženia. Najživšie a nezabudnuteľné tetovanie sú vyrobené v rebelnom štýle s ostrými čiarami.

Tetovanie v akvarelovom štýle zdobí telo dievčaťa. Vyzerá skôr ako fotka a bude sa cítiť zasnúbená. Tetovanie bude jemné a stredne svetlé. Môžete tiež vybrať najrealistickejší obraz hodín. Možno dokonca aj v 3D. Je lepšie vybrať temný príbeh v čiernobielom prevedení.

Newschool je ďalší úžasný štýl tetovania. Má jasnú paletu a neuveriteľné farebné kombinácie. Obraz je ohraničený širokými kontúrami. Výsledkom je originálna kresba, ktorá prináša množstvo emócií.

Po preskúmaní vyššie uvedených informácií môžete vytvoriť úžasné scény na tele pomocou symbolu času. Príslušný výber štýlu, zloženia a farieb vám umožní urobiť tetovanie s týmto ornamentom.

Loading...