Články

Módne vlasy zvýrazňujúce 2017

Zvýraznenie každoročne získava čoraz väčšiu popularitu vzhľadom na vznik nových sfarbovacích techník. Teraz je mimoriadne zriedkavé vidieť dievča s dokonca bielymi vláknami vlasov, ako to urobili majstri predtým. Moderné metódy farbenia umožňujú vytvárať jemnú a plynulú hru, natiahnuté farby alebo naopak kontrastné vlákna - to znamená, že všetko sa robí, aby vlasy mali krásny a prirodzený vzhľad. Ale predtým, ako sa zaregistrujete do salónu, odporúčame preskúmať základné možnosti zvýraznenia a vybrať perfektnú možnosť.

Fashion highlights 2017

V roku 2017 budú mimoriadne relevantné rôzne typy zvýrazňovania a každý majster to s potešením potvrdí. Musíme však mať na pamäti, že výsledok farbenia vlasov by mal vyzerať čo najprirodzenejší a najprirodzenejší. A to zase závisí vo veľkej miere na vašej súčasnej farbe vlasov.

Preto odporúčame vopred diskutovať s majstrom, čo chcete prijať ako výsledok. Iba tak bude môcť vybrať vhodnú techniku ​​pre vás, vďaka ktorej budú vaše vlasy vyzerať, akoby trochu vyhoreli na slnku.

Zvýraznenie vlasov 2017: módna farba

Ak chcete získať luxusný účes po zvýraznení, je veľmi dôležité vybrať ten správny odtieň, ktorý môže byť v kontraste s vaším prirodzeným vzhľadom alebo podobným. Najlepšie zo všetkých týchto farieb padá na blond vlasy. Navyše, odtiene si môžu vybrať tie najrôznejšie, od svetlo hnedého, tmavého kontrastu a končiaceho sa svetlými neobvyklými farbami.

Najvýhodnejší vzhľad sú tie odtiene, ktoré odrážajú prirodzenú farbu vlasov. Mimochodom, pri výbere farby nezabudnite zohľadniť teplo tónu. To znamená, že tí, ktorí majú chladný tón, je lepšie zostať v chladných svetelných odtieňoch.

Pri farbení tmavých vlasov sú tóny mierne svetlejšie alebo tmavšie ako základná farba. Ideálnou voľbou by bol odtieň gaštanu, čokolády a palety orechov.

Nemenej výhodná je kontrastná farba svetla. S ňou sa na vlasoch objavujú zaujímavé odrazy, ktoré vytvárajú ilúziu trochu prehltnutých vlasov. Každý z týchto odtieňov je krásny svojou vlastnou cestou, ale po farbení je dôležité nezabudnúť na opatrnú, pravidelnú starostlivosť o vlasy.

Zvýraznenie: aktuálne techniky 2017

Medzi mnohými rôznymi farbiacimi technikami je veľmi ťažké nájsť ten, ktorý vytvorí požadovaný účinok na vlasy. Preto sa budeme pozerať na tie hlavné a porozprávať sa o ich vlastnostiach.

Ombre a Sombre

V roku 2017 budú tieto zvýrazňovacie techniky najpopulárnejšie. Mnohé ich zamieňajú z dôvodu podobnosti v názve alebo z dôvodu nedostatočnej znalosti správnosti implementácie.

Farbenie sombre je hladký prechod farby pozdĺž celej dĺžky vlasov. Tento efekt sa dosiahne použitím niekoľkých odtieňov z rovnakej palety farieb. A ako výsledok farbenie vlasov vyzerá veľmi prirodzene. Mimochodom, korekcia farieb je zriedka potrebné, nie viac ako raz za dva mesiace.

Ombre dáva účinok ostrejšieho prechodu z tmy na korene vlasov na jasné konce. Navyše je dôležité, aby sa farba aplikovala z priemernej dĺžky, pretože tým zostane hranica medzi vašou prirodzenou farbou a farebnými prameňmi.

Táto technika má podobné vlastnosti ako Shatush, ale na rozdiel od neho prechod farieb a vrcholov vyzerá oveľa jasnejšie. Z tohto dôvodu je takéto sfarbenie vhodné robiť brunetky alebo hnedovlasé ženy.

shatush

Farbenie pomocou technológie shatush jemne rozjasní vlasy a zdá sa, že trochu vyhoreli na slnku. Na vytvorenie takéhoto efektu sa používajú iba dva odtiene farby z rovnakej palety farieb. Je to preto, že sa dosiahne také prirodzené osvetlenie, o ktoré sa usilujú mnohé dievčatá.

Návšteva majstra pre korekciu farieb bude veľmi zriedkavá, zvyčajne raz za niekoľko mesiacov. Ale nebojte sa, pretože vlasy budú rásť normálnym tempom, ale budú vyzerať prirodzene. Pre ženy, ktoré majú viac ako 30% sivých vlasov, je lepšie vyzdvihnúť ďalšiu techniku, pretože šatúš nebude úplne maľovať.

Balayazh

Ďalšou technikou, ktorú často používajú skúsení majstri, je balayazh. Je to dosť špecifické, pretože zahŕňa neobvyklý spôsob nanášania farby. Kaderník-stylista musí strihať strihy striktne vertikálne, a tak pracovať iba cez hornú vrstvu. Vďaka tomu je vytvorený módny efekt vlasov, ktorý mierne spálil na slnku.

Táto farba vyzerá veľmi krásne, jemná a prirodzená. Odporúčame to robiť iba v kabíne kvalifikovaného majstra, pretože to nemožno opakovať doma.

Zvýraznenie v Kalifornii

Tento typ farbenia sa považuje za najpriaznivejšie zo všetkých techník, ktoré dnes existujú. Pri použití zvýraznenia v Kalifornii sa používa špeciálna atramentová fólia a termopapier sa nepoužíva.

Pokiaľ ide o odtiene, často majster mieša niekoľko tónov, ktoré sa v dôsledku toho hladko transformujú do seba. Vyzerá veľmi krásne, jemné a prirodzené. Koniec koncov, toto by sme sa mali usilovať v roku 2017.

"Bebilayts"

Zariadenie "bebilayts" alebo "solárne zajace" sa považuje za úplne nové, ale v roku 2017 sa používa veľmi často. Skladá sa v čiastočnom osvetlení niekoľkých prameňov, ktoré sú umiestnené bližšie ku koncu vlasov. Z tohto dôvodu sa zdá, že vlasy sú na slnku veľmi mierne vyhorené. Veľmi krásny, tento efekt vyzerá na svetle, blond a svetlohnedých vlasoch.

Módne zvýrazňuje 2017 fotografií

Pri výbere farbiacej techniky vždy zvážte, že použitie každého z nich bude mať na vlasoch iný výsledok. Preto sa nepočúvajte, aby ste sa rozhodli a premýšľajte o tom, aké zvýraznenie je pre vás vhodnejšie.

Ako sa cítite o zvýraznení a robíte to sami?

Loading...