Články

Návrh kancelárie: najlepšie nové položky

Vytvorenie harmonického dizajnu kancelárskeho interiéru je rovnako dôležité ako doma. Kompetentne navrhnutý úrad má produktívnu prácu a prispieva k dosiahnutiu výsledkov. Správny prístup k dizajnu kancelárie zahŕňa vymedzenie pracovných oblastí. Tradične existuje päť hlavných oblastí:

  • recepčná miestnosť;
  • kancelária manažéra;
  • oddelenia zamestnancov;
  • rokovaní;
  • miestnosť na oddych (zvyčajne kuchyňa).

Recepčná miestnosť

Samozrejme, recepcia je tvárou firmy. Čím zaujímavejšie a reprezentatívnejšie vyzerá, tým viac zákazníkov priťahuje. Kľúčom k úspešnému dizajnu každej recepcie je slušná recepcia.

A krásny odolný stojan môže byť dosť cenovo dostupný. Dnes výrobcovia vyrábajú veľa zaujímavých možností s vynikajúcimi výkonnostnými vlastnosťami, napríklad:

Príjem priblíženia

Štýl recepcie

Rýchly príjem

Pri výbere dávajte pozor na hrúbku stolovej dosky (čím je väčšia, tým je odolnejšia) a kvalita materiálu. Najčastejšie sú tieto stojany vyrobené z laminovanej drevotriesky; Existujú samozrejme drahšie možnosti - z prírodného dreva, ale cena takýchto výrobkov je primeraná. Originálnosť dizajnu zdôrazňuje plastové alebo sklenené vložky.

Zamestnanecké divízie

Najprv by ste mali dodržiavať jeden štýl kancelárie. Veľmi efektívne a súčasne bude rozumné chrániť pracovný priestor každého zamestnanca so špeciálnymi obrazovkami so zvukovou izoláciou.

Uistite sa, že máte na každom pracovisku pohodlnú ergonómiu:

  • obrubník (sú pridané a pohyblivé);
  • špeciálna kancelárska stolička, v ktorej bude osoba pohodlne pracovať bez napätia chrbtice a dodržiavania správneho držania tela;
  • archivácia na uchovávanie všetkých dôležitých dokumentov;
  • potrebné vybavenie (telefón, počítač, tlačiareň atď.)

Kancelársky nábytok Xten je ideálnou voľbou pre akýkoľvek interiér. Táto séria má pôsobivú škálu zaujímavých modelov za rozumné ceny.

Ústredie

Hlavným zameraním interiéru v kancelárii riaditeľa je vysokokvalitný masívny nábytok, najmä stolík a stolička. Je lepšie uprednostniť prírodné drevo, ale vo veľkej miere krásny neobvyklý dizajn výrobkov vyrobených z drevotriesky, MDF, sklo nemôže vyzerať horšie.

Kreslo by malo byť čo najpohodlnejšie, mierne mäkké. Vyberte si model s uzamykacím mechanizmom v pohodlnej polohe. Dobre premyslená ergonómia zabezpečí zdravý chrbát. Nezabudnite na kolesá. Je žiaduce, aby boli pogumované pre tichý pohyb.

Optimálny štýl pre kanceláriu je klasický alebo moderný. Takže obmedzenie a závažnosť klasiky sú krásne vykonané v rade Torr Z. Ide o vynikajúcu voľbu za výhodnú cenu.

Uprednostňuje modernejší a štýlový interiér, potom venujte pozornosť dizajnu z Grandezy.

Zasadacia miestnosť

Najčastejšie stretnutia a rokovacie miestnosti majú stručnú minimalistický dizajn, žiadne ozdoby. Konferenčné tabuľky by mali byť vyrobené z rovnakého materiálu ako ostatné tabuľky. Dnes výrobcovia ponúkajú rôzne možnosti konštrukcie - predĺžené, kompaktné, štvorcové, zaoblené modely v klasickom alebo modernom štýle.

Perfektným riešením pre interiér budú tabuľky pre stretnutia a rokovania zo série nábytku Yalta alebo Swift.

Miestnosť na oddych

Pri práci je rekreačná miestnosť kuchyňa. Pri vytváraní tejto oblasti by ste sa nemali odchýliť od celkového štýlu kancelárie. Samozrejme, interiér kuchyne musí spĺňať potreby zamestnancov. Jedálenský stôl, chladnička, pohodlné stoličky (možno aj pohovka), kuchynské spotrebiče sú minimálne potrebné na oddych a celodennú prestávku na obed.

Moderné technológie zahŕňajú modulárne kuchyne, ktoré zjednodušujú zostavenie jednej alebo inej možnosti, ktorá reaguje na individuálnu požiadavku.

Navrhujte príklady kancelárií z celého sveta

Ponúkame najlepšie príklady kancelárskych interiérov z celého sveta. Kreatívny prístup k dizajnu je pozoruhodný v jeho originalite.

Herzliya (Izrael)

Office realitná kancelária, ktorá sa nachádza v obchodnom centre "Seascape".

Lillehammer (Nórsko)

Pôvodný dizajn kancelárie poskytovateľa internetu s otvorenými priestormi a mnohými súkromnými priestormi.

Manchester (Spojené kráľovstvo)

Trojpodlažná kancelária je najväčšou lokalitou vo Veľkej Británii na predaj automobilov. Kancelárska plocha je 60 tisíc metrov štvorcových. m., kde je veľa týchto strojov, ktoré môžu zamestnanci dokonca využiť na rozhovory.

Guadalajara (Mexiko)

Novootvorená plocha otvoreného priestoru 1600 metrov štvorcových. m vyrobené v firemnej farbe spoločnosti Lenovo.

Oslo (Nórsko)

V tejto konzultačnej spoločnosti priťahujú pozornosť štádia priťahujúce s imitáciou horninových vrstiev.

Los Angeles (Kalifornia, Spojené štáty americké)

Vysoko technologický projekt tejto kancelárie zaujme svojou dynamikou a nezvyčajnou priestorovou geometriou.

Madrid (Španielsko)

Kancelária spoločnosti špecializujúca sa na podporu inovácií (urýchľovač štartu).

Heerlen (Holandsko)

Konferenčná sála kancelárie je širokospektrálna chemická spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába potravinové prísady a zdravé potraviny.

New York (USA)

Nezisková organizácia súkromných osôb.

Istanbul (Turecko)

Úrad tejto farmaceutickej spoločnosti poskytuje jasné izolované bunky pre jednu osobu.

Bangalore (India)

Zaokrúhľovaný amfiteáter je organicky zabudovaný do pracovného priestoru - akýsi druh konferenčnej miestnosti pre brainstorming.

Praha (Česká republika)

Uvoľnená svetlá atmosféra odovzdáva kanceláriu interiérových realitných kancelárií.

Prehliadka fotografií kreatívnych kancelárií

Samozrejme, môžete dizajn interiéru kancelárie sami, ale ak je vám ľúto, že trávite čas na ňom, odporúčame použiť špeciálne služby pre navrhovanie kancelárskych návrhov. Rozdiel v nákladoch bude zanedbateľný, ale v čo najkratšom čase dostanete originálny interiér podľa vašich osobných preferencií a želaní.

Loading...