Články

Štýlová manikúra s kvetinami 2018: 100 módnych inovácií s floristikou

Pre mnohé dievčatá je kvetinová manikúra spojená s letnou sezónou, no najnovšie módne trendy ukázali, že kvetinové vzory môžu byť prítomné na nechtoch po celý rok. Manikúra s kvetinami je navrhnutá tak, aby vytvorila náladu, aby dala ženskému obrazu poznámky sofistikovanosti a milosti.

Kvetinová manikúra je rozsiahla a nevyčerpateľná téma, ktorá je veľmi obľúbená u žien všetkých vekových kategórií. Každý má rád floristiku, pretože to je ďalšia príležitosť preukázať svoju individualitu a charakter. Napríklad, divoké camomiles vyzerajú skvele na nechty dievčat, ruže dokonale zapadajú do obrazu fatálna krása, chryzantémy a orchidey - výber kreatívneho charakteru. Kvetinové vzory sú navyše najlepším nápadom na svadobnú manikúru. Nič okrem kvetín zdôrazňuje jemný a vzdušný obraz nevesty.

Manikúra s kvetmi 2018: nové techniky vykonávania nechtového umenia

Kvetinový motív je taký dopyt, že majstri nechtového umenia každý rok prichádzajú s najkrajšími, najjemnejšími a najdôležitejšími jednoduchými spôsobmi, ako vytvoriť kvetinové vzory. Hlavné techniky vytvárania kvetinovej manikúry zahŕňajú:

  • hotové samolepky - najjednoduchší a najlepší spôsob, ako zdobiť nechtíky
  • kresba s akrylovými farbami - používa sa na vytváranie zložitých kvetinových kompozícií s kresbou malých častí
  • kresba s akrylovým pieskom - používa sa na vytváranie trojrozmerných a 3D kompozícií
  • použitie suchých kvetov - neuveriteľne elegantný a prirodzený dizajn, ktorý nikomu nenechá ľahostajný
  • kvety 3D gél - používa sa na zdôraznenie kvetinového vzoru na jednom alebo dvoch prstoch

Kvetinová manikúra vyzerá skvele na dlhých a krátkych nechtoch a je rozšírená. Vďaka profesionálnemu držaniu nástrojov a dostupnosti umeleckých schopností môžete vytvoriť nádherný kvetinový šarm na nechto za púhyhodinu.

Štýlová manikúra s kvetinami a kamienkami

Kamienky vždy priťahujú pozornosť, vyzerajú štýlovo a krásne. V kombinácii s kvetinovými vzormi šumivé kamene vyzerajú ešte originálne a čerstvé. Kamienky sú používané na zdôraznenie srdca kvetov, ako napodobeniny rosy atď. Obzvlášť ušľachtilé kamene vyzerajú na matnom povrchu v tmavých farbách.

Vyzerá skvelá kombinácia lesklého a matného laku, kde sú kvety vyrobené v sametovom nátere a zdobené malými kamienkami. Pre kvetinovú manikúru používajte kamene malej veľkosti, pretože by nemali odvádzať pozornosť od hlavného kvetinového vzoru.

Jemná manikúra s kvetmi

Obľúbené kvetinová manikúra - ruže, pivonky, orchidey - sa objavili ako vážni konkurenti vo forme širokej škály kvetov. Dievčatá čoraz viac chcú vidieť na svojich nechtoch roztomilé sotva viditeľné pupienky a kvety, ktoré dopĺňajú monochromatické nechtové umenie.

Ak chcete vytvoriť takýto dekor, stačí vyzdobiť niekoľko marigoldov s tenkými stopkami a sotva otvorenými púčikmi. Takáto manikúra dá ženskému obrazu neuveriteľnú krehkosť a citlivosť. Takéto nechtové umenie je možné nazvať univerzálnym, pretože pokojný rozsah farieb a chýbajúce chytľavé akcenty vám umožňujú vstupovať do akéhokoľvek štýlu a ročného obdobia.

Módna vínna manikúra s kvetmi 2018

Tento trend umenia nechtov kombinuje 2 trendy súčasnej sezóny naraz - bohaté červené farby a kvetinovú tému. Ak chcete vytvoriť trendovú manikúru, je dovolené použiť celú farebnú paletu červenej farby, od bohatej Bordeaux po jasne červenú s oranžovou podtónovou farbou.

Hnedé a iné bohaté tóny sú dobré, pretože všetky výtlačky, najmä kvetinové, vyzerajú skvele. Tieto odtiene sú perfektne vedľa seba so zlatom, olivou, čiernou, bielou. V takejto manikúre vyhnite sa veľkým jasným farbám, čím obmedzíte neotvorené pupene a stopky.

Štýlová kvetinová manikúra čierna a biela 2018

Čierna a biela - farby nie sú charakteristické pre kvetinovú manikúru, ale to im nebráni v tom, aby vyzerali skvelo a atraktívne na nechty akejkoľvek dĺžky. Pri vytváraní takého umeleckého umenia je dôležité dodržiavať jasné pravidlá:

  • manikúra by mala byť starostlivo premyslená
  • rovnováha medzi čiernou a bielou je dôležitá
  • obraz by mal byť rovnomerne aplikovaný na nechty, čím sa zabezpečí maximálna interakcia odtieňov

Hlavným pravidlom čiernej a bielej manikúry je vyhnúť sa zjavným čiernym alebo bielym škvrnám. Veľmi zreteľné oddelenie farieb je nepríjemné a ostré.


Manikúra v štýle vzduchových kvety gélové leštidlo

Nail art v technike Air kvety vyzerá neuveriteľne fascinujúce a atraktívne. Výkres sa vykonáva s použitím transparentných lakov s hustou konzistenciou. Na nechty sa vytvárajú jemné antény s zelenými, kvetmi a vetvičkami. K tomu použite tenkú kefku a paletu na zmiešanie odtieňov.

Najčastejšie sa na taký dizajn používa monochromatický čierny alebo biely podklad, nad ktorým sa aplikuje volumetrický transparentný kvet. Použite na vytváranie florálnych dizajnov neónových a gélových čírych lakov.

Wet manicure

Technika manikúry je podobná akvarelu, zatiaľ čo kresba nie je zatienená a je distribuovaná na povrchu nechtov na vlastnú päsť. Pre prácu môžete používať bežné laky a špeciálne gélové nátery pre dizajn mokré. Najskôr sa na nechtovú dosku aplikuje svetlo zafarbený substrát, zatiaľ čo posledná vrstva nie je vysušená. Následne sa kresba nechty aplikuje štetcom. Akonáhle sa kresba začne mierne rozširovať, musí byť polymerizovaná v žiarovke. Dokončený lak na pokrytie výkresov alebo jednoducho na vrch.

Kvetinová manikúra v technike farebného skla

Technika z farebného skla sa objavila relatívne nedávno, ale už ukázala tak atraktívny vzhľad v kombinácii s kvetinovými vzormi. Na vytvorenie takého umeleckého umenia je vzor s veľkými kvetmi a pupienkami pokrytý priesvitným gélovým lakom s farebným sklom. Výsledkom je skvelý dizajn, akým je manikúra akvária. Vyskúšajte farebnú manikúru lepšie na tmavom substráte a pridržte sa kontrastu odtieňov. Ako vzor vyberte veľké ruže, pivonky, orchidey.

Kvety a ďalšie floristika sú plodným predmetom pre manikúru doma a nielen. Každá dievčina bude schopná zobraziť pár púčikov a stoniek na nehtoch, čím diverzifikuje plošný dizajn. Okrem toho existuje veľa postupných krokov pri kreslení ruží a iných kvetov, ktoré môžete jednoducho stelesniť na nechtíkach.

Kvetinový dizajn - druhá v zložitosti po geometrickom nail art. Ale ak zvládnete jednoduché spôsoby kreslenia a vytvárania kvetov pomocou hotových šablón, potom vám poskytnú štýlové a očarujúce vzory s floristikou.