Krása

Dámske módne džínsy: trendy, nové

Šatník modernej módnej ženy si nemožno predstaviť bez džínsy. Koniec koncov, sú brané ako základ pre vytváranie módnych, trendových obrazov. Okrem toho sú v móde viac ako desať rokov a nachádzajú sa na všetkých výstavách bez ohľadu na sezónu. Samozrejme, zmena farby, štýlu a štýlu, ale džínsy budú vždy nevyhnutným prvkom pri vytváraní štýlového vzhľadu.

Aké trendy na nás čakajú tento rok? Pozrime sa bližšie.

Topické džínové farby

Pokiaľ ide o farbu džín, tento rok na vrchole popularity budú modely modrej a modrej. Docela predvídateľný trend. Ale zároveň je veľmi dôležité vybrať model, ktorý dokonale padne na postavu. Iba za týchto podmienok budete vyzerať skvele bez ohľadu na zvolený štýl džínsy. Aj tento rok budú dôležité biele a čierne farby. Mimochodom, v tomto odtieni môžete nosiť džínsy nielen v lete, ale aj v zime v kombinácii s kožušinovým kabátom.

Mamičky a džínsy

Tieto dva typy džín získali vlani neuveriteľnú popularitu. A to tiež zostáva v trende. Ich hlavným rozdielom od ostatných druhov je druh bagginess. V štýle džínsy mamičky sa vyrába v bokoch a džínsy môžu byť pozdĺž celej dĺžky. Najlepšie zo všetkých, tieto modely sú samozrejme vhodné tenké dievčatá, pretože vizuálne vytvárajú ďalší objem. Získali popularitu kvôli ich všestrannosti. Môžu byť bezpečne kombinované s tričkom a teniskami, rovnako ako s vysokými podpätkami a košeľou. A v každej z možností budete vyzerať štýlovo a zároveň úplne iný. Pokiaľ ide o výšku pristátia, môžu byť nízko pásové alebo vysoko. Všetko to závisí úplne od vašich preferencií.

Vzhľadom na kombináciu tričiek a pastelových topánok bol obraz veľmi jemný a dokonca aj romantický.

Výrazný príklad štýlovej kombinácie džínsy, tenisiek a predĺženej bundy.

Jemný, romantický obraz s jasným prízvukom - džínsy Mams.

Tento príklad kombinácie s džínmi Mams je docela odvážny a nie každá dievčina sa bude odvážiť to skúsiť. Ale aj napriek tomu, tento obraz vyzerá veľmi štýlovo.

Kombinácia mámy džínsy a košele je skvelým riešením pre dievčatá, ktoré dávajú prednosť klasickému štýlu šiat. Ale niekedy sa dopúšťajú experimentov.

Skľučené džínsy

Ďalšími najpopulárnejšími sú štíhle džínsy. Sú dosť úzke, zapadajú do postavičky a majú nohavice zúžené na dno. Tento model veľmi krásne zdôrazňuje krásu a štíhlu nohy. Preto, ak ste majiteľom vyrezávanej postavy, potom štíhle džínsy sú pre vás ideálne. Zároveň, ak má číslo chyby, potom je lepšie zdržať sa nákupu tejto možnosti, pretože džínsy zdôraznia všetko, čo by ste chceli skryť. Pokiaľ ide o farbu, tak ako v predchádzajúcej verzii, modrá, modrá a tiež čierna a biela farby budú v móde. Najlepšie je skombinovať ich s viacvrstvovým vrcholom alebo s košami, tričkami a topami. Môžete si vybrať akékoľvek topánky, ako topánky s podpätkom a športové tenisky.

Vynikajúci prejav zmyslu pre štýl. Táto zostava je vhodná aj pre prácu v kancelárii.

Dievčatá stále viac kombinujú džínsy bez ohľadu na štýl a tričko. A je to veľmi cool, pretože tento set vyzerá veľmi žensky a módne.

Rovné džínsy

Ďalší štýl džínsy je ideálny pre dievča s akýmkoľvek typom figúrky - to sú džínsy alebo "rúrky". Stále boli v móde v deväťdesiatych rokoch a sú teraz v móde. Pristátie môže byť vysoké alebo stredné. Táto možnosť je najčastejšie vyberaná milovníkmi klasiky. A tiež dievčatá so širokými bokmi. To je cez štýl, ktorý si môžete urobiť vizuálne. Rovné džínsy sú vhodné na prechádzku alebo na voľný čas, ako aj na prácu. A ísť dobre s košele, tričká a topy. Ale topánky, ktoré sú najvhodnejšie - topánky. Ale ak chcete experimentovať, môžete sa pokúsiť skombinovať ich so športovou obuvou.

Často sú rovné džínsy zmätené mnohými mamičky džínsy. V skutočnosti je vizuálny rozdiel pomerne veľký. A fotografia je dokonalým príkladom modelu priameho rezu.

Šikovné džínsy - trendy roka

Zdá sa, že tento trend už nie je relevantný a mnohí na to úplne zabudli. Ale tento rok ich vráti do módy. A vzplanutie môže byť od bokov a od kolena. Taktiež, na rozdiel od predchádzajúcich rokov, môžu byť tieto džínsy nielen dlhé, ale aj krátke alebo predĺžené. Tento model pomáha skryť nedostatky postavy a zdôrazňuje výhody. Preto, ak chcete upraviť svoj tvar trochu, potom rozžiarené džínsy sú ideálnym štýlom pre to. Môžete si ich nosiť s topánkami v podpätkoch a pri nízkej rýchlosti.

Vypálené džínsy vyzerajú veľmi štýlovo, najmä ak si vyberiete správnu veľkosť flare, ako aj jej dĺžku. Toto všetko treba urobiť s prihliadnutím na vlastné parametre a rast. Možno sa na prvý pohľad zdá byť dosť ťažké, ale v skutočnosti to nie je.

Vyblednuté džínsy s odieranými alebo otvormi nevyzerajú o nič menej štýlové ako iné štýly.

Štýlové roztrhané džínsy

Módne roztrhané džínsy zostávajú tento rok v trende. Zároveň môžu vyzerať úplne inak. Napríklad čisté trenie, malé otvory alebo skôr veľké rozmery s visiacimi okrajmi. Mimochodom, vďaka tomuto prvku výzdoby môžete vizuálne upraviť tvar. Aby ste mali štíhle nohy, najlepšie je vybrať modely s ľahkým odieraním a najlepšie v strednej časti nohy. Niektoré dievčatá, ktoré nemajú radi roztrhané džínsy, robia na týchto miestach špeciálne ozdobné náplaste. A toto je tiež veľmi módne v tejto sezóne. Pokiaľ ide o kombinácie, najlepšie je kombinovať roztrhané džínsy s tričkami, tričkami a svetre. Vyberte si topánky na základe osobných preferencií.

Samozrejme, móda na džínsy je premenlivá, ale napriek tomu sa pokúste vybrať model, ktorý bude ideálne pozerať na vašu postavu a zvýrazniť jej výhody na maximum. A aký štýl džínov preferujete nosiť?