Články

Najlacnejšie autá na svete

V čase krízy pre mnohých z nich automobil prestal byť luxusom, ktorý sa presťahoval do kategórie potrebných dopravných prostriedkov. Pre niektorých je auto nútený nákup za prácou, pre ostatné auto musí zodpovedať stavu a bezpečnosti majiteľa. V každom prípade, keď si myslíte, že si kupujete auto, kupujúci majú tendenciu minúť čo najmenšie peniaze, prípadne získať kvalitné auto.

Ponúkame vám, drahí čitatelia, TOP 10 najlacnejších vozidiel vo svete a možnosti rozpočtu TOP-5 v Rusku.

Najlacnejšie autá na svete

Lacné autá sú východiskom pre tých kupujúcich, ktorí nemajú dostatok peňazí na nákup luxusných áut. Nepochybne, lacné kópie sa nebudú líšiť v špeciálnej šik a funkčnosti, ale ospravedlňujú svoje peniaze.

Fiat palio

Navrhnutý talianskymi inžiniermi, Fiat Palio je zameraný na uspokojenie zákazníkov cenovo dostupných vozidiel a kvality. Vývojári sa pokúsili investovať do auta najnovší moderný vývoj vzhľadom na obmedzený rozpočet budúcich vlastníkov.

V dôsledku toho sa objavil kompaktný a docela pohodlný automobil pre študentov a dôchodcov. Fiat Palio sa cíti voľne v uliciach úzkého mesta a ľahko nájde miesto v podmienkach neustáleho nedostatku parkoviska. Cena auta závisí od konfigurácie, priemerná cena Fiatu Palio - 300 tisíc rubľov.

Hyundai i10

Prijateľná cena a atraktívny vzhľad "vyhrali" srdcia žien, ktoré si najčastejšie vyberajú toto auto. Kórejskí vývojári pracovali na technickej zložke auta, čo má za následok, že máme malé a inteligentné vozidlo, ktoré je nevyhnutné pre cestovanie po meste a nielen. Napriek svojej malej veľkosti sa i10 ľahko hodí pre 5 ľudí. Vozidlo je nenáročné a ekonomicky udržateľné. Priemerná cena vozidla Hyundai i10 je 350 tisíc rubľov.

Chery A-1

Čínsky vyrobené autá sú veľmi populárne nielen vo svojej vlasti, ale aj v zahraničí. Konkurencia medzi výrobcami automobilov v Číne ich tlačí k tomu, aby vytvorili lacnejšie a nákladovo efektívnejšie možnosti.

Automobil je zameraný na krajiny s rozvíjajúcou sa ekonomikou, kde si obyvatelia nemôžu dovoliť kúpiť vozidlá prémiovej triedy. Napriek tomu má Chery A-1 moderný dizajn a prijateľné spracovanie. Cena auta závisí od roka výroby, v priemere - 299 tisíc rubľov.

Daewoo matiz

Matiz je už dlho domovom v mnohých krajinách SNŠ. Od samého začiatku predaja sa auto zamilovalo do zákazníkov kvôli jeho kompaktnosti a hospodárnosti. Vozidlo je častejšie používané autoškolami na výcvik budúcich vodičov. Matiz je ľahko ovládateľný, čo umožňuje krehkým a neskúseným dievčatám, aby sa s ním vyrovnali.

Auto má pekný vzhľad, vyrobený v najneobvyklejších farbách, napríklad Sahara, španielska červená, Pearl. Napriek skromnému rozpočtu je zariadenie Matiz vybavené klimatizáciou a airbagmi. Maximálna konfigurácia auta stojí 264 tisíc rubľov.

Geely HQ SRV

Čínsky vyrobené auto vyvinuté na základe populárneho Daihatsu Charade v 80. rokoch. Obmedzený rozpočet neovplyvnil kvalitu auta. Ukázalo sa to celkom pevné a ekonomické.

Dokončenie auta je vyrobené z najlacnejších materiálov, interiér nemá vysoký komfort. Vývojári strávili hlavný rozpočet na technických jednotkách automobilu, pretože verili, že funkčnosť vozidla bola pre kupujúcich hlavne dôležitá. Cena auta - až 300 tisíc rubľov.

Chery QQ

Cena auta je 3.900 dolárov. Za tieto peniaze získa kupujúci kvalitné auto s nízkou spotrebou paliva a nízkymi nákladmi na náhradné diely. Veľkosť auta je celkom kompaktná, takže veľkí ľudia, ktorí riadia Chery QQ, budú nepríjemní.

Tata nano

Automobil bol určený pre indický trh, ale získal neočakávanú popularitu na celom svete. Vysoký dopyt po automobiloch kvôli extrémne nízkym nákladom.

Zariadenie je úspešné zo všetkých hľadísk. Vývojári dodali Nano s motorom s výkonom 33 koní, zatiaľ čo auto spotrebuje nie viac ako 4 litre benzínu na 100 kilometrov. Tata Nano sa môže právom považovať za najlepší rozpočet. Cena zariadenia s minimálnou konfiguráciou je 2 500 USD.

citovať

Cena značky tohto auta prekvapila mnohých kupujúcich - o niečo viac ako 2 tisíce dolárov. Vývoj automobilu sa zapojil do málo známej automobilky zameranej na domácom trhu.

Vlastnosti vozidla zodpovedajú jeho hodnote. Citácia je vybavená motorom s nízkym výkonom 13 koňských síl, ktorý umožňuje maximálnu rýchlosť 70 km za hodinu. Spotreba paliva je 2,5 litra na 100 kilometrov, hmotnosť vozidla je iba 400 kg.

Jedná sa o kompaktné a úsporné vozidlo pre starších ľudí, ktorí nemajú radi vysoké rýchlosti a zriedkakedy idú na dlhé vzdialenosti. Odborníci upozorňujú na nepríjemnú vlastnosť tohto vozidla - motor s nízkym výkonom nie je schopný vydržať dlhú dobu prevádzky.

Renault Kwid

Kwid je príkladom skutočnosti, že so skromným rozpočtom v ruke si môžete dovoliť kríženie. Vozidlo sa ukázalo byť veľmi atraktívne, tím dizajnérov a inžinierov z Francúzska, Japonska a Južnej Kórei pracoval na vzhľade Kwid.

Automobil je celkom kompaktný, zatiaľ čo telo má veľkú sklenenú plochu. Interiér vozidla Renault Kwid je vyrobený v štýle minimalizmu, zriedený štýlovým digitálnym prístrojom, množstvom oddielov a výklenkov na uloženie drobných predmetov. Začiatkom roka 2018 sa náklady na auto rovnajú 310 tisíc rubľov.

Maruti Suzuki Alto 800

Iný pohon predných kolies HB s trojvalcovým motorom s výkonom 48 koní Vozidlo vyrába indická spoločnosť Maruti Udyog, ktorá vyrába modely založené na Suzuki.

V závode na zníženie výrobných nákladov a konečnej ceny auta spoločnosť inžinieri uvoľnili každý detail Suzuki Alto 800 o 1 gram. Auto je možné zakúpiť za 350 tisíc rubľov.

Najlacnejšie automobily v Rusku

Dnes je mnoho Rusov pripravených vzdať sa komfortu a kúpiť lacné autá, ktorých hlavný rozpočet je investovaný do technickej zložky. Lacné možnosti sa považujú za "pracovné koňčeky", ktoré sa nezmiznú v mrazivom počasí ani na dlhých cestách. Ďalšou výhodou nízkonákladových áut je nízka cena náhradných dielov, čo sa nedá povedať o západných náprotivkoch v rovnakej cenovej kategórii.

Lada granta

Grant je v súčasnosti jedným z najlacnejších automobilov domácej výroby. Cena vozidla je o niečo menej ako 300 tisíc rubľov. Za tieto peniaze kupujúci dostane auto s airbagom vodiča, atraktívny vzhľad a ekonomický servis.

Grant má motor s výkonom 82 koní, čo je dosť pre ľahké auto.

Zaz šanca

Automobil so základným vybavením bude stáť 310 tisíc rubľov. Za tieto peniaze dostane kupujúci úpravu uhla stĺpika riadenia, centrálneho zamykania a klimatizácie. Airbagy sú však zbavené vodiča i cestujúceho.

Pokiaľ ide o technickú zložku, je pravdepodobné, že sa naozaj nemôže pochváliť. Vozidlo je vybavené 1,3 litrovým benzínovým motorom s výkonom 70 koní.

Lada Kalina

Vozidlo, ktorého cena je mierne odlišná od ceny šance, je vybavená airbagmi, centrálnym zamknutím, posilňovačom riadenia, elektricky ovládanými oknami. Veľký plus Kalina v pomerne silnom benzínovom motore 1,6 litra. Výkon vozidla je 87 koňských síl, čo umožňuje dostatočne kompaktné vozidlo dosiahnuť rýchlosť 100 km / h za 12,4 sekundy po štarte. Maximálna konfigurácia auto bude stáť kupujúci 415 tisíc rubľov, minimálne - 290 tisíc rubľov.

Renault Logan

Stovky tisíc automobilových nadšencov v Rusku čakali na začiatok predaja tohto auta. Novinka do veľkej miery splnila očakávania zákazníkov, auto sa stalo lepším ako jeho predchodca takmer vo všetkom. Zároveň sa náklady na Logan zvýšili len o niekoľko tisíc rubľov.

Základné auto zahŕňa klimatizáciu, protiblokovací systém a ďalšie pekné bonusy. Vývoj modelu Renault Logan nebol realizovaný čínskymi dizajnérmi, ktorí majú veľmi neurčitú predstavu o aspektoch vytvárania pohodlného a úsporného vozidla, ale o európskych odborníkov.

Vzhľad Renault Logan je vážnou ponukou na vedenie medzi cenovo dostupnými nízkonákladovými vozidlami v Rusku. Cena auta je 499 tisíc rubľov za minimálnu konfiguráciu a 749 tisíc rubľov. na zber Luxe Privilege.

Lada 4x4

Vzhľadom na nízkonákladové domáce vozidlo nemôžete ignorovať legendárnu Lada 4X4, ktorá dokáže pripraviť cestu tam, kde iní nebudú prechádzať. Za 364 tisíc rubľov získa kupujúci skutočný SUV, ktorý bude veľa rokov slúžiť majiteľovi.

Výkon motora je len 80 koní, ale tento automobil už nie je potrebný. V terénnych podmienkach je táto sila dostatočná pre vozidlo. Lada 4X4 je vybavená pohonom všetkých kolies v podmienkach ruskej zimy. Inými slovami, kupujúci dostane "kôň", na ktorom je ľahké sa pohybovať po meste a nebojte sa ísť húbať v púšti.

Lacné autá sú bohatstvom pre tých kupujúcich, ktorí chcú získať auto pre každodenné používanie bez toho, aby vynaložili peniaze na drahé časti a palivo. Toto je voľba väčšiny ľudí, ktorí chcú získať najlepšiu hodnotu za peniaze.

Loading...