Krása

Hummingbird Tattoo: význam, nákresy, 70+ fotografií hotových prác

Tetovanie je skvelý spôsob, ako vyjadriť vašu originalitu a individualitu, aby ste vaše telo boli atraktívnejšie a sexy. Pri výbere skíc väčšina nerozmýšľa nad skrytým významom jedného alebo druhého symbolu, ale márne, pretože môže priniesť veľa šťastia, slúžiť ako talizman alebo naopak mať negatívny sakrálny význam. Tetovanie živočíšneho sveta sú obzvlášť populárne medzi dievčatami a chlapcami, ale nie každý chce použiť klasické a už otravné tetovanie zobrazujúce vlka, sokol alebo jastrab. Pôvodným a atraktívnym riešením bude výber skíc s obrazom kolibrík.

Kolibrík je malý vták z Ameriky, s farebným a jasným perím, elegantným vzhľadom. Z tohto dôvodu prináša vždy radosť a úsmev, je veľkým dopytom medzi dievčatami, ktoré chcú vyjadriť svoju ženskosť a nehu v tetovaní, ktoré znázorňujú niečo krásne a originálne. Ako viete, kolibrík nie je len najmenší, ale aj najkrajší vták.

Kolibřík tetovanie: Všeobecne

Kolibríky sú zosobnenie krásy a ľahkosti, jemnosti a chvenia, pretože vták ľahko stúpa, môže sa zastaviť na jednom mieste, čím pritiahne pozornosť druhých a prekvapí každého svojou krásou. Mnohé kultúry pripisujú kolibríkov mnohým duchovným bytostiam, spájajú sa s jej magickými a nadprirodzenými schopnosťami, ktoré v skutočnosti nemá.

Kolibrové perie symbolizujú lásku, kúzlo tohto jasného a radostného pocitu, schopné nielen dať krídla, ale aj ich odrezať. Aj tento malý vták symbolizuje rýchlosť a agilitu, pretože je takmer nemožné ju chytiť. Kolibřík tetovanie v klasickom zmysle je symbolom lásky k životu a znakom radosti. Súčasne zjednocuje energiu, silu, ktorá dokáže realizovať aj tie fantastické plány.

Ďalší význam má oveľa dôvernejší podtext, pretože sa verí, že vták dokáže odhaliť sexuálnu energiu človeka a poslať ho správnym smerom. Originálna skica je kolibrík, ktorý sa pohybuje nad kvetinou a pije jej nektár. V tomto prípade bude tetovanie symbolom opojného nektáru neobmedzenej a veľmi silnej lásky.

Ak sa dotknete príbehu, vták bol medzi Aztékmi populárny, prirovnal ho k božskej bytosti, ale na karibských ostrovoch boli kolibríky považované za symbol rozmanitosti a bohatstva prírody. Všeobecne platí, že tetovanie kolibrík má iba pozitívny význam, vyzařuje optimizmus a pozitívne, pričom dokazuje úprimnosť a otvorenosť svojho majiteľa.

Tattoo kolibrík je veľmi žiadaný medzi dievčatami, pretože je symbolom milosti a ľahkosti. Aj vták môže symbolizovať starostlivosť, šťastie alebo pokoj. Tetovanie kolibrík zároveň ukazuje originálnosť svojho majiteľa, jeho skutočnú radosť a život plný šťastia. Podľa presvedčení indiánov lietajúce páry kolibrík sú duše milovníkov, ktorí zostali spolu aj po smrti. To je dôvod, prečo bude kolibrík považovaný za symbol nekonečnej lásky a lojality.

Kolibřík tetovanie: Význam pre dievčatá a chlapci

Obraz tela kolibra je mimoriadne obľúbený medzi dievčatami, pretože je svieži a originálny, v rovnakom čase je vták nielen krásny vzhľad, ale aj vyžaruje optimizmus a veselosť. Dievčatá často spájajú vták s exotickými kvetmi, čím zdôrazňujú svoju milosť. Hodnotou kolibrík pre dievčatá je jedinečnosť, originalita a originalita, schopnosť prekonať akékoľvek ťažkosti a ťažkosti. Taktiež tetovanie symbolizuje mier, harmóniu a pokoj, takže to bude dobré riešenie pre mladé ženy aj pre vyspelé ženy.

Vo všeobecnosti bude hodnota tetovania závisieť od dostupnosti ďalších prvkov. Ako už bolo spomenuté, dievčatá prírody sú kreatívne, citlivé a zraniteľné, a preto chcú demonštrovať svoju zmyselnosť pomocou kvety. Exotické kvety budú symbolizovať túžbu dievčaťa získať maximálne potešenie zo všetkého, čo sa stane v ich živote, ale ruža bude symbolizovať vášňu, pocit lásky. Tiež veria, že dievčatá môžu klásť kolibríky na svoje telo, ak ich milovaný zomrel, čím symbolizuje lojalitu a oddanosť milovanému.

Muži prakticky nepoužívajú tetovanie s kolibrík, pretože to nie je vhodné z dôvodu jeho krásy a citlivosti. Avšak pre silnejší sex tetovanie kolibrík znamená pozitívny postoj, rýchlosť, vytrvalosť, silu a vytrvalosť. Predtým sa tento vták považoval za symbol bohatstva, takže človek, ktorý chce dosiahnuť materiálnu pohodu, môže na svojom tele používať obraz kolibrík.

Tetovanie kolibrík: náčrty a fotografie hotových prác

Rôzne farby a štýly môžu byť použité na vytvorenie tetovanie kolibrík. Čierny a biely obraz vtáka bude originálny a atraktívny, ale je to krásny tropický vták, ktorý vyzerá nádhernejším farbou a láka s jeho jasom.

Perfektný štýl pre tetovanie vtákov je samozrejme akvarel. Z názvu môžete hádať, že sa vytvára napodobenina práce s farbami, vďaka čomu sú viditeľné kvapky farby, čo dodáva realite tetovaniu. Zdá sa, že to nie je tetovanie, ale pravidelný obraz kreslený štetcom. Štýly, ktoré sú tiež vhodné pre tetovanie kolibrík:

  • Realismus - je dôležité presne zobraziť vták, takže sa zdá, že ide o fotografiu.
  • Traka polka.
  • Minimalizmus.
  • Stará škola
  • Tradičné.
  • Dotvork.

Vo všeobecnosti odborníci odporúčajú používať farebné náčrty tetovania v štýle realizmu pre dievčatá. Vytvorenie takejto náčrty nie je tak jednoduché, ako sa môže zdať, takže pri použití tetovania potrebujete nájsť skutočného profesionála vo svojom odbore. Tetovanie bude možné naplniť 2-3 reláciami, pretože potrebujeme presný výkres každého detailu, ktorý má iné farebné riešenie. Pri výbere skíc by ste nemali voliť obrovské kompozície, pretože kolibríky sú zvyčajne zobrazené ako nezávislý vták, v niektorých prípadoch priznávajú prítomnosť kvetov alebo niekoľko ďalších vtákov.