Krása

Módne sukne: jeseň-zima 2017-2018 rok

Pre každú ženu je rafinovaná a unikátna sukňa nielen znakom milosti a milosti, ale aj predmetom sexuality a magnetizmu pre mužov. To je dôvod, prečo v budúcej jesennej a zimnej sezóne 2017 - 2018 štýlové a očarujúce sukne pre krásne polovičky určite vyhrá srdce mnohých.

Všetky najnovšie módne romány sú pozoruhodné v atraktívnosti, originalite a štýle. Významní dizajnéri módnych domčekov sa vážne pokúsili vytvoriť dámske sukne, ktoré by vytvorili neprekonané a jasné obrazy.

Sukne 2018: módne trendy

V nadchádzajúcej zimnej sezóne sú ponúkané moderné modely a štýly dámskej sukne z ľahkého, priesvitného materiálu a najodvážnejších farieb. Couturiers sa postaral o teplo a pohodlie. Kožušina, pravá koža a semiš sú najpopulárnejšie materiály pre krásne sukne.

Neočakávajú sa inovácie v zdobení sukní pre ženy. Plachty, vlky, ozdoby, okraje, všetky druhy aplikácií stále vytvárajú šarm a zvodné ženské siluety.

Módne farby sukne jeseň-zima 2017-2018.

Paleta farieb je plná rozmanitosti. Doslova povedané - výbuch farby. Pre farby módnych dámských sukní bolo miesto pre žltohnedú, bronzovo-olivovú, fialovo-purpurovú a červenú farbu, rovnako ako ich rôzne odtiene. Sukne farebne žltých, oranžových a azúrových odtieňov sú obzvlášť obľúbené v ľadovej zime.

Ale kráľ zimnej zbierky sa stal bohatou modrou farbou. Takéto modely vyzerajú originálne, čerstvé a relevantné.

Čierne a biele dámske sukne zostávajú v klasickom štýle. Tieto farby nie sú staršie, ale vrcholom roku 2018 budú nové štýly mestského štýlu, ktoré dávajú ženskosť a sexualitu.

Najobvyklejšími obrazmi mládeže na módnych sukniach v roku 2018 budú flóra a fauna, veľké a malé bunky, abstrakcia a široký pás.

Každý, kto miluje sukne: 12 hitov v roku 2018

Ohromujúca sametová a sametová sukňa

Táto sezóna bude módnou kolekciou sukní, vyrobenej zo zamatov a mäkkej vlny v odvážnych farbách. Takéto produkty nezanechajú ľahostajný ani praktizujúci, ani romantici. Keď si kúpite módnu sukňu z zamatov alebo zamatov, budete vyzerať štýlovo a zároveň pohodlne.

Štýlové semišové sukne

Kreativita v každodennom pracovnom šatníku bude určite dosiahnutá nákupom semišovej sukne nadchádzajúcej sezóny jeseň - zima 2017-2018. z úžasnej zbierky kolekcie Alejandry Alonso.

Vyčinené kožené sukne

Mega populárne sa stávajú ženskými sukňami vyrobenými z vyčinenej kože. Sú perfektne kombinované s kabátom a pletenými šatami. Najlepší model zimných večerných prechádzok s druhou polovicou sa nenašiel.

Trendy kožené sukne 2017-2018

Nádherné kožené modely sukne dnes zapadajú do akéhokoľvek tvaru a pri všetkých príležitostiach. Už dlho vymazali stereotypy, že kože veci - to je "biker" štýl. Kožená sukňa pokrývajúca kolená sa stáva klasickým štýlom pre obchodnú ženu.

Pletená sukňa

Zdôrazniť tvar, a niekedy skryť chyby pod silou len skládané ženy sukne. Každá žena módy, taká sukňa je jednoducho povinná byť v štýlovom šatníku. S dobre zvoleným vrcholom, pletená sukňa dodá vášmu vzhľadu román a drsnosť.

Maxi sukňa

Ženská sukňa "na podlahu" je vhodná nielen na pracovné stretnutia, ale aj na romantické obdobie. V prípade kombinácie maxi sukne s veľkým teplým sveterom a topánkami budete neodolateľní, odvážni a štýloví. Sukne s maximálnou dĺžkou dokonale dopĺňajú akýkoľvek obrázok, ktorý vytvoríte.

minisukne

Sukňa mini ďalšiu sezónu dáva palmu sukne maxi, ale stále zostáva v dopyte. Slávni kreslitelia ukázali nezvyčajné zbierky mini-sukní s úžasnými ozdobami a šikovnou paletou farieb. Po zakúpení módnej mini-sukne ste 100% garantovaný vzhľad muža a nových známych.

Vlnené sukne pre ženy

Kašmír, dres, vlna a tvíd - skvelá voľba pre teplú ženskú sukňu v chladnej sezóne. Trendom sú aj pletené výrobky. Pre sukne na vlnu neexistuje obmedzenie dĺžky. Sú v dokonalom súlade s jamkami, bundami a teplými rolákmi.

Romantické sukne

Fenoménom nadchádzajúcej sezóny budú modely sukní pre ženy, zdobené romantickými atribútmi. Flounces, volánky, vlny, perie, výšivka, okraj vyzerať zvodne. Na prvý pohľad je to nemysliteľné, ale v skutočnosti také sukne poskytujú ženskú siluetu a originálnosť štýlu. V módnej sukni s goliermi sa každá rozprávka splní.

Bezšvíkové sukne

Ľahkosť, sloboda pohybu a elegancia prinesú obal. Módni návrhári Rám Denim a Krizia vydali mimoriadnu zbierku takých sametových a saténových sukní. V nich budete neodolateľní.

Trend jeseň-zima 2017-2018: sukňa ceruzky

Vysoké dievčatá vždy upútajú pozornosť, a to najmä v oblekoch s pevným fitom. Preto si zasluhuje špeciálnu pozornosť model sukne ceruzky s módnymi akcentmi najnovšej kolekcie slávnych značiek v módnom priemysle Elisabetta Franchi a Johan Lindeberg. V chladnej sezóne veľa žien uprednostňuje pletené sukne, ale výrobky zo saténu a čipky by sa nemali znižovať.

Prekvapenie sezóny: asymetrické dámske sukne

Pre neslušné dámy v uplynulých týždňoch módy ponúka štylistickí šľachtici asymetrické a viacvrstvové modely sukní. V extravagantnej sukni vám otvoríte výnimočné a krásne vyhliadky!

V štýlovej sukni získa žena sebavedomie a prekvitá v jej očiach. Malé pokušenie nikomu neublíži. Samozrejme, krása má svoju cenu. V našom prípade, pri výbere módnej sukne, by mali byť vedené predovšetkým kvalitu, nie náklady na výrobok. Niekedy to vyzerá draho ... ale sme naozaj lacní?

Nebojte sa diverzifikovať šatník a pridať niečo nové k obrazu. Zdieľajte názory, štýlové nápady a módne aktualizácie v komentároch.

Loading...