Články

Štýlová manikúra za september: najlepšie nápady pre 1. september a nielen

September je prechodné obdobie medzi horúcim letom a chladným októbrom. Premenlivé počasie tohto mesiaca spôsobuje, že módy vymýšľajú nové snímky každý deň. Okrem toho začína školský rok v septembri a pre mnohých školákov je dôležitá otázka, aký druh manikúry bude počas tohto obdobia dôležitý. Nezostávajte za svojimi obvineniami a učiteľmi, ktorí chcú splniť začiatok školského roka s skvelým dizajnom na nechtoch. Ak nespadáte do týchto dvoch kategórií, nie strašidelné. Pre módy, ktoré chceli v septembri vyzerať štýlovo a atraktívne, pripravili sme aj fotogalériu módneho umenia.

Štýlová manikúra za september: hlavné trendy a techniky sezóny

Nepochybným favoritom pádu je metalická manikúra. Ak je vašou úlohou urobiť dojem a ukázať, že nie ste ďaleko od svetových trendov, stačí doplniť kozmetickú tašku zlatým alebo strieborným lakom.

Okrem tradičných "bradaviek" v móde vínovej a modrej žiarivej hry. Tento efekt sa dosahuje pomocou špeciálnych gélových leštidiel, trenie, fólie a ďalších manikúrnych nástrojov.

Štýlová manikúra na školské dievčatá

Prvý september je radosť pre väčšinu dievčat. Dovolenka za sebou, rovnako ako úchvatné umenie nechtov, je čas na miernu farbu a plnú náladu pre štúdium. Manikúra na 1. september môže byť tematická aj neutrálna, takže po línii nemusíte vziať dizajn a ušetriť ho na vzdelávací každodenný život.


Monochromatická nude manikúra pre 1. september

Svetlé, tlmené odtiene sú absolútne obľúbené škola manikúra. Najmä preto, že nahá manikúra patrí medzi trendy tejto sezóny. Tónovaný lak na základe farby pleti. Lak by mal byť niekoľko tónov ľahší. Dospievajúce dievčatá sú ideálne pre manikúru farby prachovej ruže, kávu s mliekom, modré akvarely.

Módna manikúra so školskou tematikou

Vytvorenie takéhoto dizajnu je veľmi jednoduché. Postačí pokryť nechty monochromatickým lakom, najlepšie svetlom a tenkou štetkou, nakresliť vzorky, čiary, písmená atď. Môžete použiť všetko, čo súvisí so školou. Tento dizajn bude vyhovovať starším dievčatám, študentom 7. až 11. ročníka.

Manikúra na 1. september s nálepkami

Ak vôbec nie sú žiadne umelecké schopnosti, prídu na záchranu samolepky, ktoré sú zastúpené v obrovskom množstve v obchodoch s manikúrou. Samolepky sú jednoducho prilepené na nechty, ktoré sú predbežne potiahnuté lakom a upevnené bezfarebným povlakom alebo povrchom.

Čo manikúru urobiť učiteľ 1. septembra

Prvý september je významnou udalosťou nielen pre študentov, ale aj pre učiteľov. Chcú tiež vyzerať slávnostne a atraktívne. Učitelia, na rozdiel od školákov, si nemôžu dovoliť prvú kresbu. Urobenie nechtov by malo byť vykonané v obmedzených a jednoduchých farbách.

Pri premýšľaní o manikúre za prvý september sa učiteľ musí zamerať na minimalizmus a overené techniky, napríklad francúzsky alebo mesačný dizajn. Akékoľvek experimenty s manikúrou nie sú vítané.

Tematická manikúra 1. septembra pre učiteľa

Ak tematický dizajn pre študentov zahŕňa rôzne vzorce a listy, stačí, aby učiteľ zobrazil na nechty jesenné listy. Tento dizajn je vhodný na dovolenku, vyzerá štýlovo a zdržuje sa.

Štýlová geometrická manikúra 1. septembra

Elegantný a elegantný - to je to, ako vyzerá manikúra s geometriou na nechty učiteľa. Geometrické vzory sú na vrchole popularity v jesennej a zimnej sezóne, takže bez strachu o kreslenie na nechty linky, štvorce, diamanty a iné tvary.

Ak chcete vytvoriť neuveriteľne štýlový dizajn, skombinujte geometriu a kovový dekor. Za týmto účelom zdobia linky lesklými pruhmi, umiestnite dizajn s fóliou na bezzubý okraj alebo použite TOP sklo v tejto sezóne je technika rozbitého skla.

Francúzska a mesačná manikúra 1. septembra

Takéto osvedčené techniky ako francúzska a lunárna manikúra vás nikdy nezlikvidujú. Návrh môže byť použitý ako pravítko pri príležitosti začiatku školského roka a nechať takéto nechtové umenie pre každodennú prácu.

Prísny šifón školského života neumožňuje učiteľom robiť príliš svetlý dizajn, preto pastelová farebná paleta, šedá, modrá bude najlepším odtieňom pre služobnú bundu a mesačnú manikúru. Ak ste unavení z obvyklých odtieňov a chcete pridať trochu osobnosti a šarmu na svoj obraz, použite holografické prúžky na označenie linky úsmevu.

Manikúra na september 2018: trendové nápady pre štýlové umenie nechtov

Do konca leta sa farebná škála postupne stráca a to napriek všetkým snahám štylizátorov dýchať jasné farby na jesenné obrazy. Namiesto neónových a chytľavých tónov horúcej sezóny vznikne obmedzená paleta farieb, naplnená hnedými, sivými, modrými, vínovými tónmi.

Hlavným trendom jesennej sezóny sú červené nechty. A čím viac nasýtený a hlbší je tieň, tým efektívnejšia bude manikúra. Obzvlášť dôležitá je aj monofónna gélová lesklá konštrukcia s miernou výzdobou kamienkov a komplexné umelecké umenie s tematickými jesennými výtlačkami.

V antitankách sezóny boli príliš objemné vzory s veľkými kamienkami. Jedinými výnimkami sú slávnostné nechtové umenie s kužeľovými kameňmi.

Štýlová novinka na jeseň roku 2018 bola manikúra v technike rozbitého skla. Spája niekoľko trendov naraz - brilantnosť vo všetkých jeho prejavoch a obmedzené odtiene nechtového umenia. Ak chcete vytvoriť módny dizajn, použite fialové, modré, ružové tóny.

Žiadna jesenná sezóna nie je kompletná bez tematického nechtového umenia, navrhnutého tak, aby poskytovala špeciálnu atmosféru tepla a pohodlia. Ide o návrhy s jesennými listami a kvetinovými výtlačkami. V takom prípade by ste sa mali vyhnúť tmavým farbám použitím oranžových, modrých, burgundských tónov. Na vytvorenie takého umeleckého umenia používajte akrylový piesok, trojrozmerné samolepky, akvarel na obrázku.

September manikúra je najuniverzálnejšia a najrozsiahlejšia kategória v oblasti nechtového umenia. Počas tohto obdobia je všetko prípustné, od jemných pastelových vzorov až po burgundovú ušľachtilú manikúru s rozptylom malých kameňov. Tematické návrhy pre 1. september, ktoré umožňujú aj trochu viac ako klasické monofónne verzie, sú obzvlášť populárne. Zoznámte sa s jesennou bohatou farebnou paletou, veľa nápadov na umenie nechtov a stelesňuje ich na nechty.

Loading...