Krása

Nadrozmerný štýl: sloboda a pohodlie pri vytváraní módnych obrázkov

V priebehu niekoľkých ročných období má zámorský štýl vedúce módne trendy. Objemný odev zosobňuje základné požiadavky módnych šiat na štýlové obrázky - voľný štýl a strih, pohodlie a pohodlie. Prečo sú to tak veľa pytloviny, kabáty, nohavice ako dievčatá? Je to všetko o magickej schopnosti odevov tohto módneho smeru skryť chyby ženskej postavy.

Nadrozmerný štýl vylučuje módne štandardy krásy, ktoré boli dlhodobo prioritou. Prevádzkové a odvážne snímky v nadrozmernom štýle boli ocenené nezávislými módnymi, ktorí sa neboja napadnúť zavedené kánony.

Nadrozmerný štýl: čo to je

Doslovný preklad pojmu "nadrozmer" znamená "príliš veľký", "väčší podľa veľkosti". Hlavné pravidlo štýlu - zámerný výber oblečenia pre niekoľko veľkostí väčších, než si nosíte. Môžete si tiež vybrať veci vo vašej veľkosti, ale s voľným a baggy cut.

Základné veci nadrozmerných štýlov sa považujú za voľné voľné kabáty, svetre a polovicu - akoby si ich vypožičali z šatníka priateľa.

Baggy oblečenie nie sú nové módne trendy. Späť v 20. rokoch 20. storočia módne ženy zmenili otravné korzety a crinolíny s voľnými šifónovými oblečeniami.

V šesťdesiatych rokoch sa nadmerná veľkosť stala kľúčom k obrazu zástupcov subkultúr, ako sú hippies, rockeri, boky. Ľahké monochromatické tkaniny boli nahradené oblečením s množstvom rastlinných, geometrických a abstraktných potlače, tuniky voľného strihu, farebné košele.

Ale skutočným vrcholom popularity nadrozmerného štýlu je 90. rokov, keď hlavnými spotrebiteľmi módy boli predstavitelia hip-hopu, uprednostňujúce bezrozmerné športové obleky, roztrhané priateľské džínsy a jednoramenné tričká.

Nadrozmerný štýl: kto vyhovuje

Existuje názor, že drobné oblečenie je spásou pre dievčatá, ktoré majú problémy s nadváhou. V skutočnosti nadmernosť vo veľkej miere ospravedlňuje ich očakávania a vizuálne zdokonaľuje siluetu.

Moderné nadmerné rozmery sú však zamerané na štíhle dievčatá, na ktorých voľné oblečenie bude vyzerať oveľa atraktívnejšie.

Správna voľba nadmerných šiat

Najskôr sa musíte naučiť rozlišovať štýlové veci v nadrozmernom štýle od jednoduchého oblečenia, ktoré zvládne väčšiu veľkosť.

Vytváranie módneho oblečenia, dizajnéri úmyselne zväčšujú niektoré detaily, premýšľajú cez rez a zachovajú proporcie siluety. Regály, chrbty, klapky, rukávy a vrecká získavajú ďalší objem, čo je v súlade so základnými princípmi nadrozmerných štýlov.

Výsledkom je voľné a dokonca bezrozmerné oblečenie, ktoré nevytvára pocit vecí z niekoho iného ramena.

Obrázky v nadrozmernom štýle vyzerajú skvele na oboch veľkých dievčatách a na miniatúrnych a štíhlych.

Univerzálny strih zámoria umožňuje skryť časti tela, ktoré nie sú spokojné. Napríklad volumetrické stehná sú zakryté voľnými džínsy väčšej veľkosti a chyby postavy v bruchu sú skryté podlhovastými svetre a mikiny.

Vytvorenie štýlového obrázka v nadrozmernom štýle nezabudnite, že súbor by mal pozostávať iba z 1-2 väčších vecí. Monoluk nadrozmer nie je povolený.

Ak použijete objemný kabát alebo sveter, potom spodok obrázka by nemal byť voľný. Kožené džínsy, sukne na ceruzky alebo obliečky pomôžu vyrovnať tento vzhľad.

Zámorské základné

Teraz viete, aký je nadmerný štýl, ale to nie je dôvod, prečo sa ponáhľať do obchodu a kupovať atraktívny sveter podľa vášho názoru len preto, že je niekoľko veľkostí väčších ako je vaša.

Dizajnové odevy v tomto štýle sú starostlivo navrhnuté a premyslené. Len niektoré oblasti oblečenia sa zvyšujú - rukávy, obojky, kvôli ktorým vyzerá bezrozmerne.

Ponúkame vám najrelevantnejšie veci v zámorskom štýle, ktoré sú v súčasnej sezóne najviac požadované módnymi šampiónmi.

Nadrozmerný kabát

V zimnej sezóne sú obzvlášť relevantné vrstvenie a zatemnenie. Väčšie kabáty rôznych štýlov dokonale dopĺňajú obraz a robia to naozaj štýlový.

Pokiaľ ide o štýly, trendom sú orezané kabáty, dĺžka kolena alebo maxi modely. Dizajnéri "hrali" s dizajnom rukávov, ako hlavným atribútom štýlu, a ponúkli módnym špecialistom rôzne možnosti od skráteného, ​​¾ k zámernému predĺženiu.

Zámorské farby pre niekoľko ročných období sú nezmenené. Stále to sú jemné pastelovité farby (ružová, béžová, káva s mliekom, biela) alebo svetlé nasýtené farby (tyrkysová, tmavo modrá, kaki, grafit, klasická čierna).

Nadrozmerné šaty

Šaty bez šaty - populárny výber dievčat. To môže byť základnou súčasťou módnych obrazov počas celého roka.

V ľahko tečúcom šate sa budete cítiť neuveriteľne voľne a v pohode.

Kašmír, pletené, bavlnené, vlnené šaty v nadštandardnom štýle sú nenahraditeľné prvky dámskej šatníka.

Existuje celá škála modelov šiat v tomto štýle od rovnej siluety s minimom šperkov a dizajnu až po zložitejšie, ako napríklad košeľu.

Takéto štýly neobmedzujú pohyb a v ideálnom prípade skrývajú nedostatky.
Venujte zvláštnu pozornosť príslušenstvu, ktoré vyhladí bezrozmerné plátno šiat a zvýraznite postavu. Široké pásy s prackou, vrstvené korálky a iné jasné dekorácie sú najvhodnejšie v prekrytí.

Nadmerný svetr a sveter

Bez týchto teplých a útulných vecí nemôže urobiť ani jedna ženská šatník. Nadmerný štýl priniesol odrode do tohto pohodlného oblečenia a urobil z nich základné prvky módneho spôsobu.

Svetre a voľné strihané vesty musia byť vyrobené s veľkou viskózou alebo mali malú štíhlu štruktúru.

Je veľmi dôležité vybrať si kvalitný materiál, ktorý po niekoľkých umývaniach nebude stratiť svoj vzhľad. Lacný dres v kombinácii s bezrozmerným štýlom bude vyzerať nedbalým.

Uprednostnite monofónne modely. Knitový volumetrický top je najlepšie kombinovaný s leggings, štíhlymi džínsy, sukňou ceruzky, tregginmi, mini sukňou alebo šitými šortkami.

Zimné džínsy

Baggy džínsy milované módnymi ženami po celom svete. Ikona štýlu Sarah Jessica Parquet najčastejšie používa džínsy vo svojich lukoch o niekoľkých veľkostiach väčších. Najdôležitejšie modely sú 7/8, zastrčené dno, roztrhané džínsy a nízke pásové modely.

Tento štýl je kombinovaný s topánkami s podpätkami, ktoré vizuálne predlžujú postavu.

Ako vrchol obrazu použite tie veci, ktoré sa vám páčia, ale majte na pamäti hlavné pravidlo nadrozmerných vecí - 1 zväzok na jednom obrázku.

Pod voľnými džínmi si vyberte tesnú špičku, zabalenú košeľu, tuniku s V-krkom alebo poloprevádzané jedno rameno.

Nadrozmer je štýl pre odvážne a rozhodné, pre tých, ktorí odmietajú módne kánony a vytvárajú svoje vlastné jedinečné obrazy každý deň. Ak ste takáto osoba, nezabudnite doplniť svoj šatník s vecami v štýle dohľadu.

Loading...