Krása

Módne svadobné trendy

Každé dievča pred svadbou sníva o najkrajších šatách. Niekto má bujné výrobky s hlbokým výstrihom, iné ako skromnejšie šaty, ale vlak. Napriek tomu pri výbere odporúčame venovať pozornosť trendom, ktoré budú v tomto roku relevantné. Na mólach boli predstavené rôzne modely šiat. Napriek významným rozdielom však každá z nich zdôrazňuje ženskosť a romantiku obrazu.

Orámované svadobné šaty

Bez ohľadu na trendy, každý rok v módnych zbierkach môžete vidieť niekoľko možností pre krátke šaty. Môžu mať rôzne štýly: nafukované alebo vybavené. To isté platí pre výrezy, rukávy. Takto dizajnéri dávajú prednosť predstavivosti modernej nevesty, čo im umožňuje vybrať si najvhodnejšie šaty pre seba.

Dĺžka midi zdôrazňuje nehybnosť a eleganciu nevesty a vytvára obraz krásnej dámy.

Otvorte späť

Krásne šaty s otvoreným chrbtom sú naďalej medzi najvyhľadávanejšie v svadobnej móde. Avšak v tomto roku sa dizajnéri rozhodli zaviesť nejaké odrody s pridaním zaujímavých detailov. Dekor v podobe lesklých flitrov, jemných perál a čipiek nájdete na mnohých šatách. Výrobky boli prezentované s oveľa obmedzenejším dekorom.

Svadobné šaty s perím

Najviac neočakávaným trendom svadobnej módy v tomto roku je perie. Dizajnéri predstavení vo svojich zbierkach sú pomerne odvážne modely so sukňou peria.

Avšak nie všetko je tak kategorické, šaty s malým dekorom vyzerajú nie menej štýlové. Napríklad perie na rukávoch alebo ramenách im dávajú hravosť. Tento obraz nevesty vo všeobecnosti bude vyzerať slávnostne a vzdušne. Odporúčame však vybrať šaty s perím iba pre sebavedomé dievčatá, ktoré sa nebojí experimentovať, a to ani na vlastnej svadbe.

Hlboké štiepenie

Otvorené šaty sú už dlhšie populárne. Ale tento rok, okrem tejto možnosti, návrhári navrhli dokonca odvážnejší trend, ktorý by nie každá dievčina chcela. Šaty s hlbokým výstrihom sú veľmi prekvapené výstavami svadobnej módy. Stojí však za zmienku, že už existuje veľa fanúšikov tohto štýlu. Mimochodom, šaty s výstrihom môže byť absolútne akýkoľvek rez, od pufru a končia na zdržanlivé, krajky.

Kombinácia hlbokého výstrihu s krásnou čipkou a tylom v pastelových farbách robí šaty skutočne luxusné.

Šaty na šaty

Zvláštna kapuca sa stala jednou z najzaujímavejších a nezvyčajných noviniek svadobnej módy. Tento detail zdôrazňuje hladkú pozíciu nevesty a vyzerá skvele na fotografovanie.

Ale stále šaty s čiapkou nie sú vhodné pre každú sezónu. Napríklad v lete to bude len zasahovať, a v zime nebude môcť správne zohriať. Preto odporúčame tento štýl zakúpiť len vtedy, ak plánujete svadbu v jarnej alebo jesennej sezóne.


Šaty s dlhým rukávom

Jemné a elegantné šaty s dlhými rukávmi v móde už niekoľko rokov. Predpokladá sa, že slávna Kate Middleton z nich znova priniesla význam, zvolila si tento štýl pre vlastnú svadbu. Avšak návrhári v tomto roku predstavili viacero možností.

Napríklad kombinácia dlhých rukávov a hlboký výstrih, alebo otvorené späť, vyšívané sukne. Každá z nich je zaujímavá vlastným spôsobom, preto si vyberte vhodnú možnosť na základe vlastných preferencií. A tiež nezabudnite zohľadniť sezónnosť.

Dlhý vlak

Šaty s luxusným dlhým vlakom vyzerajú ako kráľ. Takéto modely sedia perfektne na postave, dokonale zdôrazňujúc všetky svoje výhody. Navyše šaty s vlakom na fotografiách vyzerajú drahé a elegantné. To je dôvod, prečo návrhári nedokázali predstaviť takéto modely v tohtoročných módnych kolekciách.

Napriek tomu mnohé kritizujú tento štýl, pretože obmedzujú pohyb a sťažujú pocit pohodlia. V obrane môžeme povedať, že moderné výrobky majú dodatočné príchytky pre slučku, takže nezasahujú do užívania dovolenky.

Surround výzdoba

Pred niekoľkými rokmi si môžete prezrieť zaujímavé výrobky s volumetrickým dekorom. Ale len teraz návrhári ju použili na svadobné šaty. Tento trend rýchlo prišiel ochutnať nevesty. A to všetko, pretože volumetrické kvety a motýle na šatách vyzerajú úžasne. Vďaka tomu je obraz veľmi svetlý, vzdušný a romantický. Koniec koncov, to je presne to, čo dievčatá chcú vyzerať na taký krásny a slávnostný deň.

Pastelové odtiene

Na rozdiel od presvedčeného názoru, že svadobné šaty majú byť výhradne biele alebo krémové, dizajnéri ponúkajú alternatívne možnosti. Tento rok budú relevantné veľmi jemné a ženské šaty svetlo ružovej a prachovej farby. Vyzerajú veľmi jemne a dokonca aj romantické.

Pozrite sa na elegantný model s jemným gradientovým efektom. Tieto šaty budú vyhovovať skutočným princeznám, ktoré sa nebojí robiť svoje detské sny.

Off ramienok

Ďalším trendom v tomto roku - šaty s otvorenými ramenami. Tento štýl zdôrazňuje ženskosť a dáva obraz milosti. To je dôvod, prečo ramenná čačka najčastejšie má dekor vo forme jemnej čipky alebo výšivky, ktorá zdôrazňuje výstrih a ramená ramena.

Český štýl

Jednoduché, diskrétne šaty s minimálnym dekorom budú tiež v móde. Vyzerajú lakonicky, takže budú vyhovovať dievčatám s jasným vzhľadom. Ak chcete obraz poskytnúť väčšiu slávnosť, môžete ho doplniť svetlým príslušenstvom. Napríklad krásne šperky a originálne svadobné kytice.

Rôzne štýly umožňujú každej dievčine vybrať si pre seba vhodnú možnosť. Venujte pozornosť rezu šiat, rovnako ako dekoratívne predmety. Koniec koncov, každý z nich hrá inú úlohu pri vytváraní elegantného obrazu nevesty.

A aký štýl chcete mať svadobné šaty: klasické alebo s neobvyklým prízvukom vo forme otvoreného chrbta, hlbokého výstrihu?

Loading...