Články

Čo darovať domácnosti? 70+ nápadov na fotografie

Housewarming je vždy jasná a radostná udalosť, ktorá sa často oslavuje vo veľkom meradle. Pred obyvateľmi v tomto prípade je náročná úloha - čo dať novým osadníkom? Koniec koncov, dar musí byť praktický, originálny a spĺňať chute majiteľov. Navrhujeme vám, aby ste sa oboznámili s najlepšími darčekmi pre domácnosť.


Pravidlá výberu

Pri vyhľadávaní vhodného darčeka je dôležité zvážiť niektoré faktory. Po prvé, zhodnotiť veľkosť nového bytu. Ak nový domov nemá veľkú oblasť, potom je jasné, že veľký darček nebude pre ne vhodný. Preto je lepšie odmietnuť veľké podlahové vázy, obrovské hračky alebo kvetinovú miestnosť vo vani. Koniec koncov, tento dar dá majiteľov v nepríjemnej pozícii, pretože tam nebude miesto, kde ich umiestni.

Vek mladých osadníkov a ich rodinný stav zohráva dôležitú úlohu aj pri výbere daru. Koniec koncov, vec, ktorá môže potešiť mladú rodinu, môže byť pre starších ľudí irelevantná. Jediný muž by nemal dávať kuchynské náčinie a osamelá dievčina sa pravdepodobne nebude tešiť z perforátora.

Ak sa rozhodnete darovať domáce príslušenstvo novým osadníkom, potom pri jeho výbere postupujte z celkového štýlu bývania. Ak je oprava v apartmáne vyrobená v klasickom štýle, potom je sklá alebo kovová konštrukcia v high-tech štýle nepravdepodobné, aby sa zmestili tu.

Ak ste oboznámení s koníčkami majiteľov nového bývania, potom pri výbere daru môžete začať od toho. Napríklad žena, ktorá má zbieranie figúr, bude potešená originálnou kópiou.

Praktické darčeky

Ak sú novomanželia, ktorí práve začínajú žiť spoločne, pozvaní na domácu večierku, môžu byť pre nich užitočné rôzne domáce spotrebiče: mikrovlnná rúra, kuchynský robot, mixér, kávovar atď. Môže to byť niečo lacné, napríklad mixér alebo rýchlovarná kanvica. , A ak sa stretnete s priateľmi, môžete si kúpiť niečo veľké (TV, umývačka riadu atď.). Iba v tomto prípade musíte vopred vedieť, či noví prichádzajúci výrobcovia už dokázali samy kúpiť takéto zariadenie alebo či iní hostia nedali to isté.

Víťazstvo sa považuje za jedlo: čaj alebo kávu, sadu pohárov alebo okuliarov na víno, krásne okuliare s menami hostiteľov atď. Nezabudnite sa však poradiť s majiteľmi, je možné, že stále majú rovnaké služby od svadby.

Vintage chlebová krabička, vyrobená vašimi rukami technikou decoupage, sa môže stať obľúbenou kuchyňou novej hostesky.

Praktický darček sa považuje za nábytok. Ale urobiť taký dar môže len príbuzní, ktorí vedia presne chute nových osadníkov a ich plány na situáciu v byte. Prípadne môžete jednoducho dať im osvedčenie o nákupe nábytku v kabíne, ktoré budú používať podľa vlastného uváženia.

Ale textilné predmety môžu byť darčekom "s trikom". A to všetko preto, že chuť hostiteľa a jeho hostia môžu byť odlišné. A to, čo považujete za nevyhnutnú v domácnosti, pre novo prichádzajúceho, môže byť jednoduchým zberačom prachu. Výnimkou sú plavky, uteráky, froté, ktoré vám dlho pripomínajú.

Svietidlá, zvlhčovače alebo filtre na vodu môžu byť užitočné aj v domácnosti. Muž je schopný uspokojiť sadu nástrojov a rôzne kuchynské zariadenia budú užitočné pre mladú ženu v domácnosti.

Všestranné a zároveň užitočné darčeky môžu byť: konferenčný stolík, dekoratívne vankúše na pohovku, svetlé štýlové koberce, krásne plastiky alebo originálne interiérové ​​rastliny. Prirodzene, vybrať si také veci, môžete byť len v novom byte a sústredení sa na chuťové preferencie majiteľov.


Symbolické dary

Ak osadníci dlho žijú spolu a dokázali získať všetko potrebné pre domácnosť, môžete im dať vec, ktorá bude symbolizovať úspech a prilákať veľa šťastia do svojho domova.

Napríklad vo Feng Shui je tento symbol voda. Preto, ak chcete, aby sa vaši priatelia vždy dobre stretli, dajte im akvárium. Ak sú veľmi zaneprázdnení a nemajú čas na starostlivosť o ryby, potom malé akvárium s elektronickými rybami, ktoré nebudú mať problémy.

Ďalším symbolickým darom je podkova, ktorá je zvyčajne visieť nad vstupnými dverami do domu. Zároveň je dôležité, ako ju zavesiť. Ak robíte tento "roh", potom chráni dom pred zlými silami. A ak naopak, dom sa stane plnou misou.

Prilákanie bohatstva pomôže stromu s peniazmi alebo, ako sa to nazýva aj keramika. Ako alternatívu - suvenír s mincami alebo kameňmi, ktoré sú vhodnými majiteľmi.

Krb bude symbolom krbu. Dnes nájdete veľa možností, ktoré prebiehajú na biopalivách alebo elektrickej energii. Dokonca ich môžete umiestniť do mestského bytu. Ďalšou možnosťou, symbolizujúcou oheň - krásne svietniky.

To je veril, že prilákať veľa šťastia do domu a "správny" obraz. Môžu to byť ťahané cesty, ktoré idú hore, pokojné more s loďou alebo len rodinný portrét.

Originálne a lacné zablahoželať domácnosti môže roztomilý postava brownie, ktorý sa stane strážcom bytu.

Symbolické dary

Originálny a zároveň nenákladný darček pre nováčikov budú symbolické darčeky. Budú vhodné aj vtedy, keď je rodina dlho spolu a podarilo sa usporiadať svoj život. Medzi tieto suveníry patria: neobvyklé rámy pre rodinné fotografie, prasiatká, suvenírne domy, vonné sviečky, interiérové ​​rastliny atď.


Zaujímavé darčeky

Ak vaši priatelia majú dobrý zmysel pre humor, potom budú vtipné darčeky vhodné. Napríklad to môže byť budík, ktorý by mal byť hodený tak, aby zastavil zvonenie alebo nie je celkom obvyklý dizajn hodín.

Takéto suveníry obsahujú zvláštne vdolky vyrobené z uterákov alebo koláčov z kotúčov toaletného papiera, panvica na pečenie vtipných palaciniek atď.

Po dlhú dobu si spomeniete na svojich hostí, majitelia, ak ich darujete namontovanému videu, ktoré je na základe fotografií hrdinov tejto príležitosti s duchovnými prianiami priateľov.

Ak sa budete vážne zaoberať otázkou výberu darčeka pre domácnosť, potom všetko nebude tak ťažké. Analyzujte chute a koníčky majiteľov, rovnako ako ich potreby a rozhodnutie príde samo osebe.

A čo dáte prednosť vašej rodine a priateľom pre domácnosť?

Loading...