Krása

Obchodný štýl a kancelárska móda: trendy 2018

Keď sa vyslovujú slová "obchodná žena", predstavivosť okamžite vytiahne ženu v striktnom kostýme. Je vždy elegantná a inteligentná. Každý prvok jej obrazu od nechtov po účes zdôrazňuje konzistenciu štýlu.
Vytvorte taký sofistikovaný elegantný vzhľad primárne navrhnutý kancelársky odev. Na prvý pohľad nie je monotónnosť štýlu vôbec. Obchodný štýl zahŕňa stovky a tisíce kombinácií štýlov, farieb, vzorov a oblečenia.

Hlavné trendy v obchodnom štýle

Moderné kancelárske módy nemôžu byť nazvané nudné. Módni dizajnéri vyrábajú celú radu takýchto odevov rôznych štýlov, zdobených všetkými druhmi detailov.

Módne kancelárske šaty by mali mať neutrálny odtieň. Na jeseň-zimnú sezónu vyberte sivej, čiernej, hnedej a modrej. V lete môžete prejsť do pastelových farieb.

Ďalším trendom novej sezóny budú veci v klietke. Najobľúbenejšie bude škótsky. Tkanina s takou klietkou umožní, aby kostým vyzeral striktne a nákladovo.
Nová sezóna prinesie originálne riešenia. Kožený oblek môže byť tiež vyrobený v obchodnom štýle. Musí sa kombinovať s textilnými košami, košelemi a blúzkami.

Aby bol obraz v kancelárii originálny, stojí za výber oblečenia z netradičnej textílie pre tento typ oblečenia: sametový, velúrový, čipkový, šifónový, saténový. Z nich môžete šiť sukne, bundy, vesty a nohavice.

To nie je prvá sezóna v šatníku obchodných žien sú pánske obleky. Líšia sa od ženských modelov v závažnosti čiar a výraznej brutality. Paradoxne, v tejto výbave je, že dáma bude vyzerať zvlášť ženská.

Stojí za pozornosť kostýmy s krátkymi nohavičkami a zvýraznenými šípkami. Najlepšie je vybrať modely z vlny a tvíd.

Červená s čiernou farbou: jasná a jemná

Červená farba je určená na zastavenie očí a upútanie pozornosti. Pre ženu v podnikaní bude používanie červených odtieňov v šatníku umožňovať pozornosť partnerov a podriadených, aby sa sústredili na seba a svoje rozhodnutia.

Je dôležité, aby zostávajúce detaily obrázka dodržovali stručnosť. Ak si dáma vybrala červenú sukňu ceruzky, mala by byť doplnená o holú halenku bez dekorácie alebo mikiny, ktorá by zodpovedala farebnej schéme.

Červený oblek by mal byť určite spojený s čiernym dresom alebo tenkým golfom. Topánky by mali byť klasické bez ozdôb. Čierny oblek vyzerá skvele s červenou hladkou blúzkou. Táto kombinácia umožní jasný a zároveň striktný vzhľad.

Štýl kostýmu v tejto farbe by mal byť obmedzený. Dĺžka sukne Midi je perfektná. K plášťu sú menej prísne požiadavky. Môžete si vybrať krátku bundu alebo bundy strednej dĺžky.

Sneh-biely obchodný súbor

Biela farba pracovného šatníka vytvára elegantné línie. Zároveň zdôrazňuje skromnosť a zdržanlivosť. Biele oblečenie zabezpečí bezchybný vzhľad. Výhoda tohto obleku v jeho kompatibilite s inými farbami.


Biela sukňa vyzerá skvele doplnená jasnými monochromatickými blúzkami. Obmedzenie bielej farby vám umožňuje používať všetky druhy dekorácie, ktoré sú povolené v obchodnom šatníku.

Je zaujímavé vyzerať biele so širokým bokom nohavíc s golfom a dlhým kabátom. Obal sa doplní vzhľadom. Tento obrázok je celkom romantický a ženský. Zároveň v kancelárii vyzerá ekologicky.V móde vrstvenie

Multi-trend v trende po mnoho rokov. Bola princípom vytvárania obrázkov v štýle ulíc, športu a príležitostného štýlu. V novom roku sa série komplikované týmto spôsobom premiestnili do kancelárskych odevov.

Na móloch módnych prehliadok nadchádzajúcej sezóny si môžete pozrieť košele, ktoré nosia vestu, sako, kabát a šál zhora. Namiesto košele je vhodná rolák, namiesto šatky - elegantný šál. K vzhľadu je možné pridať dlhé rukavice.


Jumpsuit: tučné a nečakané

Takmer všetko sa dá urobiť v obchodnom štýle. Nohavice nie sú výnimkou. Môže byť šitý z tmavých hlbokých tkanín. Pod takýmto oblečením sa odporúča nosiť svetelnú blúzu alebo rolák.

Doplňte obraz lode s pätou a ľahkým výkopom. V tomto formulári sa môžete účinne objaviť na obchodných rokovaniach a na večeri. Univerzálnosť bude ďalšou výhodou obrazu.

Bunda s objemnými ramenami

Tento trend sa dostal do modernej kancelárskej módy od 80. rokov. Muž lokanichny strih robí túto vec skvelý doplnok k kancelárii súboru. Široké ramená sú symbolom sily a vytrvalosti. Preto musí byť retro bunda v šatníku každého šéfky.


Hrubosť tohto plášťa by mala byť zatienená ženskými prvkami kostýmu. Môže to byť hubená sukňa na ceruzku alebo štíhle fit kancelárske nohavice.

Kancelársky blúzky

Halenka môže byť jedným z hlavných prvkov súboru a doplnkom k kancelárskej sukni alebo nohavíc. V móde jednoduché košele, elegantné priesvitné blúzky a ľahké koleno ponožky.

Hodváb, šifón, satén, bavlna, viskóza a pleteniny budú obľúbené medzi látkami na blúzky. V palete novej sezóny, svetlozelená, svetlo ružová, béžová, bledá a biela. Na vrchole blúzky nosia bez rukávov vestu alebo vestu, aby zodpovedali obleku.

Kresby a tlač v obchodnom oblečení

Móda novej sezóny zostala verná klasickým striktným výtlačkom. Páska a bunka by sa mali uchovávať v čiernobielych farbách. Môžu byť veľké alebo malé. A tiež umiestniť horizontálne alebo vertikálne. Na tkanine môže byť rovnaký typ vzoru s malými prvkami. Najčastejšie používané geometrické tvary.

Malé jednoduché nápisy na ľavej strane hrudníka môžu byť názov výrobcu alebo firemný prvok, ktorý kombinuje uniformy v podniku.

Dĺžka a silueta kancelárskych oblekov

Moderný oblek môže byť úzky a prispôsobený tvaru. Toto platí pre nohavice, sukne, bundy a šaty. Oveľa menej bežné voľné oblečenie.

Dĺžka sukní a šiat je obmedzená len hranicou slušnosti. Ultramini sa nachádza v mnohých obchodných oblekoch. Úzke sukne v podlahe s štrbinou na chrbte alebo strane tiež nemôže prekvapiť muža na ulici. Toto kritérium sa riadi iba kódom oblečenia každého jednotlivého tímu a podniku.

Módni návrhári a dizajnéri prezentovali v novej sezóne módnej obchodnej žene širokú škálu všetkých druhov šiat. Rozmanitý a originálny šatník môže teraz byť v prevádzke s ľubovoľnou obchodnou ženou.

Loading...