Články

Letné nechtové umenie: Myšlienky na rok 2018

Leto ... Každý z nás má v tomto teplom a jedinečnom období širokú škálu spoločností. Leto nám dáva množstvo rôznych druhov farieb a odtieňov - jasné a náročné, jemné a upokojujúce.To všetko sa odráža v letnom dizajne nechtov, ktoré sú plné jedinečných a módnych odtieňov.

Keď hovoríme o letnej manikúre, môžeme rozoznať dva radikálne opačné smery.

Pre niektoré ženy módy je letná manikúra nemysliteľná bez jasných farieb a nepokojov odtieňov, rôznych výtlačkov a dekoratívnych prvkov. Iní, naopak, sú zvádzaní pastelovými tónmi, ľahkými nekomplikovanými kresbami, ktoré vyvolávajú pocit pokojnosti a slobody.

V našej recenzii budeme odrážať preferencie obidvoch kategórií módnych šiat, takže každá dievčina si môže vybrať správnu manikúru pre ňu.

Francúzska manikúra na leto 2018

V letnej manikúre služba bunda radikálne mení svoj obvyklý tradičný vzhľad. Ak zvyčajná francúzska manikúra kombinuje pokojnú pastelovú kombináciu, potom v letnej bunke sú nahradené jasnými odvážnymi odtieňmi a výtlačkami.

Ak chcete vytvoriť letnú bundu, stačí nahradiť klasický biely prúžok za viacfarebný, inak by mal byť rozlíšený tým, že je širší.

"Smile" vo francúzskej manikúre, najmä v lete, môže podstúpiť rôzne zmeny. Jasné okraje pásu môžu byť rozmazané alebo zvýraznené krištáľmi, bujónmi alebo perličkami jasných farieb.

Pre leto francúzsky vyberte kontrastné odtiene, aby ste zdôraznili "úsmev" a zvyšok priestoru na nechty.

Lunárny letný manikúra

Mesačná manikúra poskytuje veľa príležitostí na vytvorenie originálneho dizajnu nechtíkov. Výber bazálnej dierky vizuálne predlžuje nechty, takže manikúra mesiaca je ideálna pre krátke nechty.

V letnej manikúre na Mesiaci sa osobitná pozornosť venuje radikálnemu otvoru, ktorý je možné namalovať v jasnom kontrastnom odtieni alebo meniť jeho tvar. Klasický tvar otvoru v letnej manikúre možno nahradiť trojuholníkovým alebo srdcovým tvarom.

"Prehrať" s okrajmi otvoru, zvýraznením s korálkami alebo kresbami.

Takzvaná reverzná mesačná manikúra získava popularitu, keď je diera klenutá opačným smerom. Obzvlášť pôsobivé je manikúra reverzného mesiaca s odrazeným otvorom na vrchu nechtu.

Ukázalo sa, že ide o rám, ktorý vizuálne zaberá nechty a urobí dizajn prísnejší.

Letná manikúra 2018 s kvetinami

Kvetinová téma bola prejednávaná v módnych kruhoch počas niekoľkých ročných období. Módne kvetinové výtlačky v odevoch sa hladko prenášajú na nechtíky módnych návrhárov, ktoré harmonicky dopĺňajú letný vzhľad.

Kvetinová letná manikúra môže byť vykonaná v rôznych variantoch. Ruže, pivonky, zabudnutia, gerbery, vlčie maky, orchidey, ak sa to vyžaduje, dievčatá sa môžu chváliť na všetkých nechtoch a na 1-2 zvýrazňovacie prsty.

Môžete vytvoriť vzor kvetu na nechty sami pomocou hotových výkresov. Jednoducho lepte módne kvetinové výtlačky na jednotlivé nechty a namaľte ostatné prsty v farbách intonovania.

Ak chcete urobiť skutočne štýlovú letnú manikúru, je lepšie kontaktovať špecialistu na nechty. Pomocou umeleckej maľby vytvorí jedinečný a jedinečný dizajn letných nechtov.

Letná manikúra ovocia

Čo je leto bez šťavnatého sladkého ovocia a bobúľ. Ovocné nálady žien módy sa odrážajú v letnej manikúre, ktorá je plná ovocných výtlačkov.

Manikúra s ovocím a bobuľami je klasická letná manikúra, ale s každou sezónou sa k nej pridajú zaujímavé nové predmety. V roku 2018 jeden z nich bol dizajn s chutným ovocím na nechtoch so zvláštnymi kvapkami rosy.

Táto manikúra vyzerá úžasne svieža a šťavnatá. S týmto letným dizajnom sa nebudete ani pozerať.

Útok z leta 2018 je dizajn nechtov s melónom a jahodou. Nemenej populárne sú kiwi, oranžové, exotické ovocie.

Môžete mať výkresy v širokej škále variácií - na všetky nechty naraz, na 1-2 akcenty nechty alebo všeobecne na ozdobu nechtov jednej ruky s potlačou, napríklad melón, a druhý - kiwi. Táto manikúra vyzerá veľmi neobvykle.

Letná manikúra Ombre

Nepáči sa vám prísne pravidlá, potom je Ombre manikúra len pre vás. Hladkosť prechodu od jedného odtieňa k druhému naznačuje jemnosť jeho majiteľa. Takéto dievčatá sú dôležité zhrnutie a stupeň.

Výber odtieňov pre letnú manikúru Ombre môže prebývať na kontrastných jasných farbách, ktoré nie sú na prvý pohľad kompatibilné. Uistite sa, technika Ombre je schopná kombinovať aj tie najoptimálnejšie odtiene.

Použite 2-3 odtiene, ale nie viac, inak sa vaša manikúra zmení na neustále abstraktné miesto na nechtoch.

Najskôr naneste najtenší odtieň na nechty a doplňte ho tmavšími odtieňmi. Účinok rozmazania a plynulého prechodu je vytvorený pomocou bežnej špongie.

Letná manikúra so zvieratami

Neobvyklé, nové, zaujímavé - takto je možné charakterizovať letnú manikúru so zvieratami. V lete sa chcete rozptýliť od pracovného spevu a dovoliť si nejaké poznámky hravosti a bezprostrednosti.

V letnej manikúre môžete použiť obrázky svojich obľúbených zvierat - mačiek, šteniatok, kreslených postavičiek.

Manikúra s motýľmi, včelmi, lienky a inými letnými motívmi vyzerá viac zdržanlivo.

Letný minimalizmus

Bohužiaľ, leto nie je vždy odpočinok a zábava, pretože veľa slnečných dní strávených v pracovnom živote a podnikaní. To však neznamená, že musíte obmedziť vašu túžbu vytvoriť letnú atraktívnu manikúru.

Dosť, aby ste použili viac upokojujúce odtiene tradičných letných kvetov. Francúzska alebo mesačná manikúra s jemnými ukľudňujúcimi odtieňmi vyzerajú krásne v letnom dizajne.

Klasické červené, žlté, zelené farby je možné nahradiť mliečno-ružovým, citrónovo-zlatým, krémovým, mätovým alebo olivovým odtieňom.

Žiadne šperky nikde

Ste jasný a excentrický charakter, chcete byť centrom pozornosti? Potom vytvorte letnú manikúru, ktorú potrebujete iba bujóny.

Farebné variácie tohto dekoratívneho prvku sú jednoducho úžasné a techniky používania bujónov umožňujú vytvoriť skutočné majstrovské diela letného dizajnu nechtov.

Bulonkok sa nestane veľa. Dokážu úplne pokryť nechty, zmiešať rôzne odtiene alebo vytvárať vzory na nechtoch - srdcia, slnko, listy, kvety atď.

Letná manikúra poskytuje veľa príležitostí pre prejav fantázie pri vytváraní jedinečných atraktívnych nechtov a poskytuje príležitosť preukázať individualitu a osobitosť každej dievčiny.