Články

Roztiahnuté nechty: Nové v roku 2017

Napriek skutočnosti, že prírodné nechty nie sú prvou sezónou na udržanie vedúcej pozície, mnohé dievčatá nemenia svoje návyky a radšej zväčšujú. Samozrejme, že vyžadujú obzvlášť starostlivé ošetrenie. Ale to je kompenzované tým, že takáto manikúra je vždy spojená s ženskosťou, sexualitou a okrem toho vám umožňuje realizovať akýkoľvek dizajn.

Vďaka tomu neprestávajú rozšírené nechty relevantné. Ale je veľmi dôležité v roku 2017 vybrať nie maximálnu dĺžku, ale mierne. To ich bude trochu prirodzenejšie. Pokiaľ ide o dizajn, potom si prečítajte ďalej a uvidíte veľa úžasných možností pre nové produkty a len si na niečo všimnite.

Forma zvýšených nechtov 2017

Najpopulárnejší je samozrejme prirodzený, mierne zaoblený tvar nechtov. Ale pre rozšírené nechty je štvorcový tvar najčastejšie používaný, pretože vám umožňuje vytvoriť oveľa viac dizajnových možností. To je dôvod, prečo si to módne ženy vyberajú častejšie.

Aj v roku 2017 si môžete vybrať ostrý tvar nechtov, ktorý je trochu ako mačacie nechty. Táto možnosť určite nebude potešiť každú dievča. Napriek tomu má aj veľa fanúšikov.

Skutočne neobvyklý tvar rozšírených nechtov rýchlo získal svoju popularitu. Zaujímavé a živé príklady, ktoré môžete vidieť na fotografii.

Módne odtiene pre rozšírené nechty

Prirodzené aj rozšírené nechty v roku 2017 ponúka širokú škálu farieb. Samozrejme najobľúbenejšie budú hlboké tmavé odtiene. Napríklad všetky obľúbené farby Marsala, víno alebo čerešňa. Nemenej dôležitá je tmavo modrá, hnedá alebo fialová.

Zachováva jej význam a jasne červené, oranžové, ružové a žlté odtiene. Veľmi zaujímavé sú možnosti dizajnu, ktoré kombinujú tieto farby. Môže to byť geometrický alebo kvetinový vzor.

Samozrejme, jemné, pastelové farby, ako napríklad ružová, modrá, žltá, béžová a iné, zostávajú v trende. Sú dokonale kombinované s akýmkoľvek štýlom oblečenia. Preto je ideálny pre každodenný život a pre slávnostnú udalosť.

Dodatočné predĺženie nechtov

Na rozdiel od krátkych nechtov, rozšírenia umožňujú vytvárať neuveriteľne krásne kresby a celé obrázky. Preto jedna z najpopulárnejších je grafická manikúra. To sú všetky abstraktné kresby. Vyzerajú výborne na nechty a upútajú pozornosť na ruky.

Jasná, štýlová manikúra s použitím techniky obmre a krásnym, elegantným abstraktným vzorom.

Nemenej fascinujúce vyzerajú mini-krajiny na nechty. Ale v tejto verzii je veľmi dôležité nájsť majster nechty, ktorý skutočne kreslí dobre a dokáže vytvoriť niečo veľmi pekné. Napríklad, svieža zeleň, rôzne morské motívy alebo výkresy kvetov.

Ak chcete vytvoriť slávnostnú verziu manikúry, môžete použiť dodatočnú výzdobu vo forme kamienkov, špeciálneho prášku, čipky a dokonca aj malé škrupiny.

Jemný odtieň nechtov v kombinácii s práškom a kamienkami, ktoré sú správne vyberané v tóne, sú veľmi harmonické.

Štýlový, elegantný dizajn manikúry sa vyrába pomocou lepiacej pásky a rôznych odtieňov laku.

Nevzdávajte si svoje pozície francúzskej a mesačnej manikúry. Táto klasika je nesmrteľná a bude vždy obzvlášť populárna. Pokiaľ ide o farby, v roku 2017, vytvoriť takú manikúru, môžete použiť nielen klasickú kombináciu, ale tiež urobiť určitú rôznorodosť. Napríklad červená s čiernou alebo biela s čiernym vyzerá skvelo na rozšíreniach.

Neuveriteľne krásna francúzska manikúra v jemnom ružovom odtieni dopĺňa doplnkový dekor vo forme farieb kontrastnej farby.

Zaujímavý variant bodového dizajnu na predĺžených nechtoch.

Docela nezvyčajný výkon francúzskej manikúry kvôli správne umiestneným linkám.

Francúzska manikúra sa v klasickej verzii nemusí robiť. Predstavte si, zapojte sa do fantázie a vždy skúste niečo nové.

Samozrejme, nie každá dievčina môže urobiť krásny dizajn. A ak ste jedným z nich, stačí použiť posuvný dizajn. S ním môžete vytvoriť úžasný obrázok, len keď na neho nebudete veľa času. Stačí stačiť pripravený obrázok vopred vodou a preniesť ho na nechty. A samozrejme, aby ste mali obrázok čo najdlhšie, musíte ho zakryť transparentným lakom alebo vrcholom.

Ak chcete vytvoriť skutočne zaujímavý a jedinečný dizajn, použite niekoľko možností výzdoby. Napríklad fotka kombinuje niekoľko typov laku, špeciálneho prášku, dizajnu posúvača a kamienkov. Je však veľmi dôležité, aby všetko spoločne vyzeralo štýlovo a nie príliš ťažkopádne.

Nie menej známy spôsob, ako vytvoriť presvedčivý dizajn pre rozšírenie nechtov - razenie. To je tiež celkom populárna technika, pre ktorú budete potrebovať pečiatku, šablónu, rovnako ako vysoko kvalitný lak. Skúste niekoľkokrát preniesť obrázok na papier, po ktorom môžete experimentovať s nechtami. Verte mi, výsledok vás prekvapí.

Samozrejme, ak krásne maľujete, môžete si urobiť svoj vlastný dizajn. Mnoho dievčat robí úžasné kresby. Týmto sa ukazuje originálnosť a vlastný zmysel pre chuť a štýl.

Niektoré možnosti návrhu nebudú apelovať na každého. Ale na druhej strane, kreslenie na nechty je vízia alebo pocit sveta určitého človeka. Tak prečo nie experimentovať?

Jemné, romantické kreslenie pre tenkú a pôvabnú povahu.

Možno niekto povie, že rozšírené nechty už nie sú v móde a robia ich pohybom. Z časti sú tieto slová odôvodnené. Ale na druhej strane, 2017 umožňuje ukázať individualitu, kreativitu a svoj vlastný štýl. Tak prečo neskúsiť znovu nechať nechty? Koniec koncov, je to ich dĺžka, ktorá umožňuje vytvárať a kresliť skutočne úžasné kresby a dokonca aj celý obraz. A ako sa cítite o rozšírených nechtoch? Často sa uchýliť k tomuto typu manikúry?

Loading...