Krása

Móda pre ženy XXL v roku 2018: Ako vyzerať štýlovo?

Neexistujú žiadne tučné ženy, tesné oblečenie ...

Frázy "šaty dobre" a "extra libier" už dlho nesúvisia. Ale väčšina žien s veľkosťou XXL (a vyššie) sa mýli, mylne verí, že módny priemysel je určený len pre štíhle dievčatá modelového vzhľadu. V skutočnosti súčasní dizajnéri vyrábajú rôzne krásne a módne oblečenie pre obéznych žien. Príslušný výber skrine a šikovná kombinácia so štýlovým príslušenstvom ľahko transformujú svieže formy nedostatku atraktívnych zásluh. Ak ste ešte neaktualizovali svoj šatník na rok 2018, hlavné módne trendy sú presne to, čo teraz potrebujete vedieť.

Hlavné módne trendy pre obéznych žien v roku 2018

Používanie korekčného spodného prádla

Modely Veľkosť + sa často používajú na zobrazovanie korektívnych spodných bielizní, čo umožňuje štýlové veci vyzerať moderne a elegantne. Napriek tomu, že je nadváha, je možné v páse v spodnej bielizni skryť "záchrannú lávku" s kravatou, vystrihnúť "zradné záhyby" pozdĺž postranných línií postavy a cítiť sa ako kráľovná.

Zakázať nadrozmerný štýl

Je veľmi dôležité vybrať vec vhodnej veľkosti a nie sústrediť sa na široké, beztvaré veci. Posledné niekoľko zbierok je preosiaté s modelmi v nadmernom štýle, ale takéto oblečenie dodávajú luxusnejším dámam ešte väčšiu váhu a túto nevýhodu nezakrývajú. V oblečení pre niekoľko veľkostí viac, riskujete, že vyzeráte ako stan.

Čas jasných farieb

Jasná, romantická, ženská - tento štýl diktuje módu pre obézne ženy v roku 2018. Nadchádzajúca sezóna prinesie jasnosť a vzrušenie farieb v módnej dámskej šatníku. Farebný sortiment výrobkov je plný rôznorodosti. Trendom sú nielen farebné šaty, ale aj veľkolepé šatky, ktoré rozptýlia od nádherných foriem.

Stojí za to odmietnuť modely s veľkým písmom. Je lepšie zvoliť si pozdĺžny pás, malú klietku, kvety a hrášok.

Univerzálny V-krk

Ak chcete upozorniť na ženskú hruď a vizuálne predĺžiť krk, môžete použiť zárez v tvare V. V roku 2018 sa prezentuje s povrchovou úpravou vo forme lamiel, pletenej gumy a iných dekoratívnych prvkov. Pod takýmito modelmi košele, blúzok, svetrov z prírodných tkanín je sukňa ceruzky dokonalá. Hlboký výstrih dokonale zdôrazňuje ženský kúzlo.

10 požadované veci v ženské šatníku pre plné

Svetlá blúza

Ženský model mužskej strihanej košeľky prechádza do pozadia, hoci tlačidlá v rade sú vždy štíhle. Úspech budúceho roka - vzdušné biele blúzky so širokými rukávmi. Stylisti odporúčajú dostať blúzky z ľahkého, tečúceho tkaniny alebo tenkého úpletu - v nich budete mať elegantnejší vzhľad.

Módna sukňa

Kožená lichobežníková sukňa - módny trend 2018 pre plné postavy žien a skutočnú čarovnú paličku. V ideálnom prípade sedí na "pyshechkah". Je lepšie neuvažovať o sametových modeloch sukní, pretože sametka nie je absolútne druhom tkaniny, ktorá skrýva chyby v tele. Sukňa ceruzky, plisovaná sukňa a sukňa s baskkou odkryjú zaoblenú postavu z najlepšej strany.

Šaty na každý deň

Dokonca aj v každodennom šatách môže bláznivý zväzok vyzerať sexy, štýlovo a módne. V nadchádzajúcom období bude pôvodný predĺžený model každodenných šiat vyrobených z matných tkanín zdôrazňovať ženský okrúhly tvar a vizuálne roztiahnuť siluetu.

Štýlový výkop pri všetkých príležitostiach

Je čas na zmenu a príjemné prekvapenie. Dávajte pozor na pletené vesty s predlžovaním, ktoré sa v modernej móde nazýva zákop. Dokonalo skryje plnosť bokov a umožňuje vám vytvoriť jedinečnú ženskú snímku.

Ženský kabát

Elegantný kabát žien, ktorý ukrýva extra centimetre v páse - skvelý spoločník pre tých, ktorí sú neustále v pohybe. Trendy elegantné a charizma pridať teplý kašmír kokónový kabát. V roku 2018 je toto oblečenie prezentované svetovými dizajnérmi v jasnej farbe, takže dokonale zdvíha náladu majiteľa a ľudí okolo nej.

Najlepšie hit džínsy pre obéznych žien

Ak chcete vyzerat lepšie, stylisti odporúčajú použiť módne džínsy na vytvorenie obrazu. Rovný model s vysokým pásom je ideálny pre moderné plnohodnotné ženy. Džínsy so scuffs a výtlačky by mali byť úplne vylúčené z kategórie vecí dámskeho šatníka.

Obchodný oblek pre zámerné podnikateľky

Tučné ženy tiež robia kariéru. A pre nich je najvhodnejší klasický ženský dvojdielny oblek, ktorý nikdy nevyjde z módy a umožňuje vám vyzerať perfektne. Krásny jasný prízvuk v štýlovom zobrazení viditeľných žien je vyrobený pomocou módnej košeľky alebo doplnku.

Módne kombinéza

Dámske kombinézy sú najpohodlnejší a najpraktickejší odev, ktorý dokonale padne obéznym ženám a robí majiteľa centrom pozornosti ostatných. Vďaka svojmu komfortu je vhodný nielen na párty, ale aj na prechádzku. Svetoví dizajnéri v roku 2018 ponúkajú nehorázne, extravagantné a úprimne erotické modely kombinézy.

Večerné šaty farby drahých kameňov pre zvláštne príležitosti

Všetci vieme, že čím väčšia forma, tým drahší je ich obsah. Takže nestražte a nezostávajte elegantné večerné šaty. Uprednostnite model ľahkej tkaniny. Len správne vybrané večerné oblečenie dáva bacuľatú dôveru v úspech nadchádzajúceho večera.

Opravné plavky

V nadchádzajúcej letnej sezóne v roku 2018 sú ženy s hmotou tvorené povinnosťou stať sa majiteľmi kusov plaviek s účesom. Ak vám príroda odmenila chutné formuláre, nestraďte sa na pláži. Odstrániť tucet ďalších kíl nebude fungovať, ale skryť pár korekčných plaviek bude určite schopný.

Trendy tipy alebo okamžite odložte!

  1. Vynechajte z šatníka krátke topy, šaty bez rukávov, veci s rukávmi, lucerny a strašidelné roláky.
  2. Nenoste minikety a sukne.
  3. Úplné tabu o šokujúcich veciach.
  4. Zabudnite na pletené svetre.
  5. Zlikvidujte široký pás a pás s dekoráciou.
  6. Zabudnite na veci s obrovskými goliermi a veľkými vlkami.

Každá žena je jedinečná a krásna svojou vlastnou cestou. Ak vás príroda obdarila zaoblenými tvarmi, nenechajte sa rozrušiť a zložité. Ako ukazuje prax, moderná móda umožňuje dámam akejkoľvek veľkej pleti vybrať oblečenie rôznych štýlov pre každú sezónu.

Pamätajte na frázu: "Hrubý - to je, keď je obruč pevný a všetko ostatné je príjemné plnosť!"

Loading...