Krása

Culottes: aktuálne modely a novinky z roku 2018

Culottes tak rýchlo narazil do sveta módy, že môžete hovoriť o úspešnom debute, ktorý bude na vrchole preferencií väčšiny moderných módnych šampiónov.

V poslednej dobe iba znalci módnych odborníkov vedeli o culottes, ale dnes culottes sú prítomné v skriniach väčšiny dievčat.

Pri pohľade na prvýkrát pri rezaní týchto nezvyčajných nohavíc sa veľa módnych žien cíti nejaký zmätok, nevie, ako a s čím kombinovať culottes.

Po prečítaní našej recenzie budete vedieť všetko o culottes a použiť získané informácie na vytvorenie módnych, atraktívnych lukov.

Trochu histórie

Bez pochopenia dôvodov, ktoré spôsobili, že tvorca kalhoty zapadol do nohavíc tak neobvyklý, bolo by ťažké vytvoriť skutočne harmonický obraz.

Všetko nové - dlho zabudnutý starý a čarodejníci sú nádherným príkladom.

Culottes nosili bohatí francúzski už v 16. storočí, ale väčšinou to bol mužský šatník.

Skutočný debut sa uskutočnil v roku 1931 na módnej prehliadke legendárnej módnej návrhára Elsy Schiaparelli. Návrhár venoval svoju kolekciu tenisovému zápasu Wimbledon.

Inšpirovaný módnym vzhľadom Schiaparelli, veľa módnych žien začalo nosiť kalhoty na každodenné prechádzky. Kulotky s vysokými topánkami boli perfektnou kombináciou pre jazdu tak populárne v aristokratických kruhoch.

Módna šikovnosť trvala pomerne krátky čas. Extravagantné zapadnutie nohavíc z módnych zbierok zmizlo už dlho.

Znovuzrodenie kláštorov sa uskutočnilo na najnovších módnych prehliadkach, v ktorých boli prezentované zbierky so sukňami v rôznych variantoch.

Dĺžka klenoty - večný spor

Neštandardná dĺžka zväzkov je jedným z hlavných dôvodov, prečo mnohé módne ženy zaobchádza s nimi opatrne.

Dĺžka klasických kultivov je tesne pod kolenami a môže dosiahnuť stred tela.

Je to klasická, štandardná, ale každá dievčina si môže vybrať dĺžku sukne-kalhoty individuálne, na základe pomerov postavy, dĺžky nohavíc a ďalších parametrov.

Kuličky v kombinácii s topánkami s vysokým podpätkom budú vyzerať perfektne na dievčenskú pleť.

Predĺženie podrážok (tesne nad členkom) je výhodné zdôrazniť elegantné členky.

Voľné rozjasnené kudlanky skrývajú nedostatky mladých dám s bujnými bokmi. Tento druh nohavíc skrýva extra objem a vizuálne utiahnite postava.

Na štíhlych, energetických dievčatách vyzerajú lepšie rovno široké línie.

To znamená, že optimálna dĺžka podrážok sa môže pohybovať v rozmedzí pod kolenami - nad členkami.

Keď už hovoríme o vekovej kvalifikácii, tu nie je žiadny špecifický rámec - obe mladé dievčatá a ženy dospelého veku sa môžu obliecť.

Culottes boli jednoznačne vnímané dokonca aj najodvážnejšími módnymi, ale pôvodný strih nohavíc umožnil ich izoláciu od toho istého typu nohavíc a pozrieť sa na štýl z druhej strany.

Módni dizajnéri rýchlo zobrali záujem módnych šiat všetkých vekových kategórií na farebné motívy a prezentovali rôzne štýly - s vysokým pásom, šípkami, zábalom, šírením, zmenami v dĺžke a šírke nohavíc.

Kuloty sú radikálne odlišné od klasických nohavíc. Široké voľné uloženie, rôzne štýly, dĺžka nohavíc robia tento kus oblečenia za zrodenie ženskosti a skromnosti.

Čo môžem nosiť?

Kvôli tomu, že sa objavili nedávno, mnoho módnych žien si s týmto oblečením neuvedomuje módne a štýlové luky. To je ďalší dôvod, prečo sa kultúrne pamiatky nepovažujú za výhodné.

Ponúkame vám, aby ste sa oboznámili s niekoľkými možnosťami spojenia culottes s ostatnými šatníkovými predmetmi, ktoré budú vyzerať štýlové a atraktívne pre dievčatá veľmi odlišných stavieb.

Kvôli svojej dĺžke sú najdôležitejšie na jar av lete, keď počasie umožňuje holé členky bez straty zdravia. Pri kombinácii oblečenia s kopytami, dodržiavaním všeobecne prijatých štylistických pravidiel, odborných rád v módnom svete, venujte pozornosť farebnej schéme Vášho oblečenia.

Pletený sveter

Teplý pletený sveter je najčastejšie odporúčaný pri výbere módneho oblečenia s kopytami.

Nie je potrebné používať tesne pletené svetre, môžu to byť svetry z pleteniny. Tieto sú skvelé pre jarné alebo jesenné zloženie, keď vonkajšie počasie nie je úplne usadené.

Monochromatické farby bielej alebo pastelových farieb vyzerajú najviac harmonicky s najrôznejšími svetlami s potlačou, koženými vložkami, svetlými svetermi.

košele

Kombinácia kopytníkov s bundou rôznych štýlov je najlepšou voľbou pre kancelársky obraz.

Napriek tomu, že košeľa je vhodnejšia pre pánske šatne, kombinácia sukne a košeľu sa stane nevyhnutnou pre väčšinu dievčat, ktoré dodržiavajú prísne zásady v živote a oblečení. Môžete dokončiť striktný vzhľad s topánkami s vysokým podpätkom a štýlovou spojkou harmonických tónov.

Tričká, tričká

Kúpili si kurzy? Potom stačí skladuť na tričkách, tričkách alebo vrcholoch širokej škály farieb. Všetko vám umožňuje vytvoriť štýlový každodenný vzhľad letných prechádzok.

blúzky

Blúzky, na rozdiel od košele, sú okamžitejšie. Sada kalhot a blúzok je najlepšou voľbou nielen pre pracovné dni, ale aj pre stretnutia s priateľmi, návštevy kaviarní a iných situácií, kde je dôležitý formálny a oficiálny štýl.

Materiál blúzky môže byť veľmi odlišný - hodváb, bavlna, šifón, džínsovina. Obzvlášť pôsobivé je vrchol čipky a blúzky.

bundy

Kombinácia cvočiek s bundou alebo bundou vám umožní vytvoriť obchodný austický vzhľad. Namontovaná strana kompenzuje voľné nasadenie podrážok a vyrovnáva proporcie obrázku.

Výber topánok pre kopytníky

Je to oveľa jednoduchšie vybrať si topánky vhodné pre kopytníky, ako sa zdá na prvý pohľad. V zime sú to určite topánky, ktoré "zachytia" dĺžku kopytníkov, čím sa obraz dokončí. Na jar a v lete módne ženy budú musieť premýšľať nad výberom topánok pre kopytníky.

Kultivované ako šatňové predmety boli pôvodne určené na šport, ale napriek tomu sa nemôžu kombinovať so športovou obuvou (tenisky).

Toto pravidlo sa nevzťahuje na svetlé tenisky svetlých odtieňov, šmykľaviek a moderných vrcholov módnych farieb a štýlov.

Hlavnou úlohou kopytníkov je otvoriť krásne členky a holeň dievčaťa, takže topánky, topánky, sandále a topánky zostávajú nepostrádateľné pre dokončenie štýlového vzhľadu.

Topánky môžu byť na tenkom vysokom telese, aj s kontinuálnou podrážkou.

Pre tých, ktorí sú nepohodlní na vysokých podpätkoch, je lepšie si vybrať byty alebo topánky na nízkej plošine.

Culottes sú stále na začiatku svojej popularity. Mnoho módnych žien si úplne neuvedomilo zjavné výhody tohto nezvyčajného odevu. Univerzálnosť a absolútna nezávislosť od ostatných prvkov obrazu vám umožňujú vytvoriť štýlové kombinácie pre ženy všetkých vekových kategórií.

Loading...