Články

TOP výber pre fanúšikov filmu: filmy, ktoré spôsobujú skutočné emócie

Všetci filmoví fanúšikovia sa spájajú s jedinou vášňou pre všetky druhy filmov. Ale táto kategória ľudí stále zdieľa svoje preferencie podľa žánru. V každom prípade, vo svete kina sú filmy, ktoré musia vidieť všetci, bez ohľadu na ženské prednosti.

Top 10 videí, ktoré sa dajú sledovať pre všetkých

Apokalypsa dnes

Legendárny film, natočený v USA v roku 1979 Francisom Fordom Coppolom. Film prehral Marlon Brando, Martin Sheen, Robert Duvall, Harrison Ford a ďalší. Sprisahanie sa rozvíja počas vojny vo Vietname. Špeciálny agent hľadá šialeného plukovníka, ktorý ovláda svoje vlastné kráľovstvo násilia. Hrdina potrebuje odstrániť samozvaného tyrana. Cesta hrdinov sprevádza predstavenie vojnových hrůz.

Späť do budúcnosti

O zábavnom filme sci-fi až dodnes. Bol natočený v roku 1985 Robertom Zemexom. V príbehu, teenager Marty, ktorý žije v 80. rokoch, sa v 50. rokoch magicky pohybuje. Profesor Brown a jeho stroj času mu pomáhajú v tomto. V minulosti sa chlapec stretol so svojimi dospievajúcimi rodičmi a s profesorom sám.

zahraničné

Tento film, natočený v roku 1979, je pozoruhodný svojou ostrosťou. Riaditeľ Ridley Scott priťahoval natáčanie takých hviezd

 • Sigourney Weaver;
 • Tom Skerrit;
 • Ian Holm;
 • John Hurt;
 • Harry Dean Stanton;
 • Veronica Cartwright;
 • Japhet Cotto;
 • Boladzhi Badegio;
 • Helen Horton;
 • Eddie Powell.

Kozmická loď zo zeme na ceste domov zachyti signál, ktorý pochádza z neznámej planéty. Keď tím pristane na tejto planéte, detekuje nezvyčajné obrovské kokony. Od tohto momentu začínajú hrozné a tajomné udalosti.

Shawshank Escape

Senzačný film "Shawshank Escape", ktorý bol vo svojej dobe senzačný, bol natočený v USA režisérom Frankom Darabontom. Označené hviezdičkami v hlavných rolách:

 • Tim Robbins;
 • Morgan Freeman;
 • Bob Hunton;
 • William Sadler;
 • Clancy Brown;
 • Gil Bellows;
 • Mark Rolston.

V príbehu bankár Andy Dufrein bol obvinený z vraždy svojej manželky a jej milenca. Šiel do väznice Shawshank. Tu je obklopený svojvoľnosťou, bezprávosťou a krutosťou. Osud tých zachytených za týmito roštmi je strašný. Ale hrdina má zvláštnu myseľ a veľa pozitívnych vlastností. To mu umožňuje začať vyvíjať odvážny únikový plán.

Pulp Fiction

Film bol natočený v roku 1994. Odvtedy je ťažké nájsť niekoho, kto by ho nepozoroval. Riaditeľom filmu bol Quentin Tarantino, pôvodný vo všetkých jeho prejavoch. Film zmiešal mnoho žánrov:

 • trestnej činnosti;
 • triler;
 • komédia;
 • melodrámu;
 • dráma.

Film získal súhvezdí populárnych hercov: John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Uma Thurman, Wing Reims, Tim Roth, Harvey Keitel, Quentin Tarantino a ďalší.

V priebehu sprisahania vyvíjajte tri príbehy naraz. V jednom z dvoch gangsterov Vincent Vega a Jules Winfield sa pobavili medzi zločiny s filozofickými rozhovormi. Vincent bol nariadený, aby sa staral o výstrednú manželku svojho šéfa Marcellus Wallace Mia. Druhým príbehom je boxer, Butch Coolidge, pracujúci pre Wallace. Bol nútený stratiť boj, ale športovec oklamal šéfa. Tretí príbeh spája znaky prvých dvoch pozemkov. Tu niekoľko nešťastných lupičov, ktorí sa pokúšali ohnúť kaviareň. Jules ich zastaví.

Scarface

V roku 1980 sa davy utečencov z Kuby ponáhľali za americký sen v Spojených štátoch. Dôvodom bolo otvorenie prístavu Meriel Harbour na jar tohto roku. Jeden zo snov sa dostal do Miami. Padol bohatstvo, moc a lásku. Jeho meno je Tony Montana alebo "Scarface".

Bojový klub

V roku 1999 Nemecko a Spojené štáty spoločne natočili film "Fight Club". David Fincher, ako režisér, natočil vo filme Edward Norton, Brad Pete, Helene Bonham Carter a ďalších známych hercov.

Stretnutie s nudným úradníkom s určitým Tylerom Dardenom mení svoj život. Filozofia nového známeho je veľmi originálna: považuje sa, že sebakonštrukcia je deštruktívna, ale samodestrupovanie je jediným stimulom v živote. Po rozhovore je hrdinom boja očisťujúci rituál. Potešenie z krutosti prinúti úradníka, aby sa pripojil k Fight Clubu.

čínska štvrť

Protagonistka Gittsová prijíma lákavú ponuku bohatej ženy, aby zistila okolnosti zrady svojho manžela. V dôsledku vyšetrovania sa hrdina ocitol v epicentre korupčného škandálu. Spolu s príchodom nových okolností sa objaví mŕtvola nešťastného milenca.

ťažkostipreklad

Film bol natočený spoločne Spojenými štátmi a Japonskom. V Tokiu v bare hotela sa stretnú krásna žena Charlotte a herec Bob Haris. Tú noc sa rozhodnú ísť na výlet do japonského hlavného mesta. Zoznámte sa s novými ľuďmi a zdá sa, že dobrodružstvo postáv je veľmi zábavné. Všetky udalosti, ktoré sa odohrávajú s postavami, premenia ich svetové vnímanie a menia svoje názory na mnohé veci.

Erin Brockovich

Hlavnou postavou Julie Robertsovej je jedna žena s tromi deťmi. V jej živote bolo málo dobra. Je presvedčená a krásna. Okrem toho sa žena nebojí vyjadriť svoje názory. Práve pre tieto vlastnosti jej osud prináša príležitosť priniesť najdôležitejšiu záležitosť do svojho života na súd.

Filmy, ktoré určite potrebujete pozerať na dievča

Existujú skvelé filmy, ktorých kvalita jednoducho nie je schopná oceniť priemerného človeka. To je dôvod, prečo by tieto ženy mali vyzerať sám.

Celý svet

V príbehu, dievča s názvom Maddy trpí nevyliečiteľnou chorobou, ktorá spôsobuje, že ju trávi celú dobu v obmedzenom priestore svojho domova. Imunita dievčaťa jednoducho nie je schopná odolávať prejavom vonkajšieho sveta. Jedného dňa sa stretne s mladým mužom, ktorý v ňom prebúdza túžbu priblížiť sa svetu pred otravnou miestnosťou.

Pamäťový denník

Príbeh príbehu nie je nový: je bohatý a je takmer žobrák. V tomto prípade sú postavy zamilované navzájom. Samozrejme rodičia dievčaťa proti takémuto nesúladu. Vynaložili obrovské úsilie na oddelenie mladých. Ale ani po mnoho rokov, ani svetová vojna a žiadne iné nešťastia nemohli uhasiť oheň lásky.

Vráťte sa do modrej lagúny

Na pustom ostrove dlhé roky žije pár Richarda a Lily. Zvykli si na svoju pozíciu a usporiadali svoj život čo najlepšie. Kluci sa milujú navzájom a celkom šťastní na ostrove raj. Ale osud ich pošle test: po prvýkrát za niekoľko rokov prichádza loď na ostrov. Okrem cestujúcich prináša na ostrov aj zlozvyky spoločnosti, ktoré zasiahli ľudí na pevnine.

Každý film si zaslúži pozornosť. Výber spôsobí skutočné emócie filmovému fanúšikovi a bude ho znepokojovať postavy. Bez ohľadu na ženské preferencie, každý film musí byť videný aspoň raz.

Loading...