Články

Top 20 najneobvyklejších produktov s aliexpress.com

Častí návštevníci internetového obchodu Aliexpress vedia, že nielen lacné a užitočné predmety sa nachádzajú na stránkach tohto zdroja, ale aj veľmi neobvyklé položky. Vymenovanie niektorých z nich môže zostať záhadou pre väčšinu ľudí. Ďalšou kategóriou sú nezvyčajné tovary, ktoré stále nájdu svoj účel v každodennom živote.

A preto, aby sme nakupovali menej nákladne, odporúčame využívať služby vrátenia peňazí. Cashback (Cash back) - preložené z angličtiny. Ich podstatou je, že majú súhlas s týmito webovými stránkami a môžu poskytnúť čiastočnú náhradu, ktorej výška závisí od služby aj od miesta predaja. Napríklad: povedzme, že výrobok stojí 100 dolárov v obchode. Pomocou podobnej spiatočnej služby si ju kúpite a vrátite sa na kartu až do výšky 10% z hodnoty tovaru, to znamená 10 EUR.

Týmto spôsobom si môžete kúpiť tovar lacnejšie a to naozaj funguje. Ale tu je dôležité vybrať si kvalitný a overený zdroj, aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam. Odporúčané pretože tu je najvyššia úroveň cashback a my sami často využívame svoje služby. Tu nájdete nielen AliExpress, ale aj mnoho ďalších obchodov. Nie všetky produkty môžu mať takúto funkciu, takže pred nákupom skontrolujte, či je možné vrátenie peňazí s produktom AliExpress.

Náš posudok urobí život trochu jasnejším a zábavnejším. Zoberme si prvých 20 neobvyklých príťažlivých pozorností tovaru z lokality Aliexpress, ktorá bude užitočná pre veselých a excentrických ľudí.

Sušička na klobúky

Dievčatá budú s týmto zariadením spokojné. Vyzerá to tajomne a vyzerá viac ako kúsok kozmonautu alebo milenca cosplay. Súčasne je produkt úplne funkčný a efektívny sušič vlasov. Z obdobia sovietskeho kaderníctva je známe, kde sušičky na vlasy predstavovali obrovské plastové čiapky. V každom prípade výhody prístroja sú zrejmé a ako bonus, dobrá nálada z jeho smiešneho vzhľadu.

Cena: 266 rubľov.Odkaz na produkt

Maska na chudnutie

Tento produkt má úžasný vzhľad. Pánska tvár je určená na odstránenie účinku druhej brady. Ešte nie je známe, či je výsledok dlhodobej nosnosti konštrukcie, ale počas jej pobytu na tvári druhej brady nie je presne viditeľný.

Cena: 215 rubľov.

Odkaz na produkt

Masér pre bolesť krku

Tento dizajn má strašidelný vzhľad a zložitú štruktúru. Je to trochu pripomínajúce lekárske kapuce a je pravdepodobné, že má určitú účinnosť.

Cena: 1 769 rubľov.

Odkaz na produkt

Držiak na žemľové obrúsky

Funny ropucha upúta pozornosť svojim neobvyklým vzhľadom. Jej oči sú plné slz. Je pripravená plakať so smutným majiteľom a okamžite mu ponúknuť utierku.

Cena: 456 rubľov.

Odkaz na produkt

Dávkovač na mydlo

Ak chcete upokojiť ľudí, tento produkt sa nemusí páčiť. Ale pre tých, ktorí nie sú cudzie na pôvodný zmysel pre humor, taký detail v kúpeľni bude vyzerať vtipne. Dávkovač mydla v tvare nosa je umiestnený na stenu a keď sa dotýka, tekuté mydlo sa vypúšťa z otvorov.

Cena: 390 rubľov.

Odkaz na produkt

Prasiatko

Jednoduché duté figúrky so štrbinou na vrchu sú preč. Moderné prasiatko sú prácou technologického umenia. Pes jediaci mince je jedným z nich. Namiesto toho, aby ste práve hodili mincu do prasiatka, môžete ponúknuť zábavný pes, ktorý ju bude jesť.

Cena: 569 rubľov.

Odkaz na produkt

náhlavné slúchadlá

Milovníci ľudí okolo by mali venovať pozornosť náhlavnej súprave pre smartphone, vyrobené vo forme trubice z klasického diskovým telefónom. Samozrejme, kompaktnosť zariadenia v tomto prípade je ťažké hovoriť o, rovnako ako jeho praktickosť. Ale veľkolepý vzhľad držiteľa zariadenia v spoločnosti je zaručený.

Cena: 480 rubľov.

Odkaz na produkt

Jelenný magnet

Vážne zberače magnetov pre chladničky jednoducho nemôžu nechať ujsť tento originálny výrobok. Roztomilý jeleň stojí na nohách, keď je zostavený. Je však potrebné ju rozdeliť na časti a už vyzdobuje kovový povrch časťami jeho tela. Tí, ktorí majú rád tento dekor, jedinečne charakterizovaný špecifickým zmyslom pre humor. Ale v každej kuchyni, toto príslušenstvo jednoducho nemôže zostať bez povšimnutia.

Cena: 152 rubľov

Odkaz na produkt

Chutný flash psa

Trochu podráždený, ale samozrejme, pôvodný flash disk v podobe psa priláka pozornosť väčšiny používateľov počítačov. Celý bod výrobku je, že zatiaľ čo je pohon pripojený k počítaču, pes robí "neslušné" pohyby, čo každému usmeje.

Cena: od 510 rubľov.

Odkaz na produkt

Bikiny pre smartphone

Tento produkt je jedným z tých, ktorých účel zostáva tajomstvom. Silikónové nohavičky sú natiahnuté do spodnej časti smartfónu a vykonávajú čisto dekoratívnu funkciu. Výrobok je vyrobený v rôznych odtieňoch a môže byť dokonca aj s výkresmi.

Cena: 48 rubľov.

Odkaz na produkt

Cigaretové váhy

Ďalším tajomným predmetom je mini cigareta v tvare vrecka. Umožňujú vám vážiť len malé predmety, ako sú šperky. Súčasne je hmotnosť zobrazená veľmi presne.

Cena: 534 rubľov.

Odkaz na produkt

Vajcia, ktoré je choré

V posledných rokoch získali protistresové hračky obrovskú popularitu. Možno páchateľný napätý rytmus života. Tento originálny výrobok je vaječný výrobok s maľovaným povrchom a dierou v ústach. Po stlačení tejto dierky vyteká hlien jasnej farby. Aby ste ju zhromaždili späť, stačí stlačiť prázdne vajce a nakresliť kaluže dovnútra. Táto hra naozaj umožňuje nejaký čas uniknúť z problémov.

Cena: 112 rubľov.

Odkaz na produkt

Pivný pás

Je ťažké určiť úroveň užitočnosti "pivového pásu", ale stále má určitú funkčnú záťaž. Napríklad futbalový zápas, z ktorého nie je možné odtrhnúť, sa môže stať príležitosťou dlhodobo zásobovať pivné plechovky a fľaše.

Cena: 331 rubľov.

Odkaz na produkt

Vankúšový protokol

Vankúšik-jedinečný dekoratívny prvok. Tento mäkký denník ležia na posteli a dávajú interiéru určitú jedinečnosť. Hostia sú veľmi prekvapení, keď sa dotýkajú nezvyčajnej výzdoby.

Cena: 450 rubľov.

Odkaz na produkt

Lebky v tvare lebky

Pohár whisky sa môže stať ešte brutálnejším, ak neroztopí kocky ľadu, ale ľudské lebky. Samozrejme, že nie sú skutočné, ale sú z ľadu. A ich veľkosť zodpovedá veľkosti štandardného skla. Ale ako zaujímavé to bude vyzerať ako nápoj v rukách znalcov dobrého alkoholu a vtipov.

Ľadové poháre sa predávajú na Aliexpress, ktoré vám umožňujú vytvárať také mini ľadové sochy doma. Môžete tiež vyzdvihnúť iné formy ľadu, ktoré sa budú pozerať na koktaily nie menej originálne.

Cena: 350 rubľov

Odkaz na produkt

Mikro dáždnik

Na mieste medzi originálnymi tovarmi sa skutočne užitočné a praktické veci stretávajú. Medzi nimi je mini-dáždnik, ktorý je pri zložení dlhý len 17 cm, ľahko sa zapadne do vrecka, kabelky pre ženu alebo do rukavice. V rozvinutej forme - je to plnohodnotný dáždnik, ktorý spoľahlivo skryje svojho majiteľa od dažďa.

Cena: 530 rubľov

Odkaz na produkt

Nástenné akvárium

Nástenné akvárium je originálnym interiérom. Umožňuje nielen usadzovanie rýb, ale aj vynikajúce vázy alebo kvetináč. Súčasne sú dekoratívne funkcie na vysokej úrovni.

Cena: 270 rubľov

Odkaz na produkt

Zariadenie na snowballing

Návrh na výrobu snehových guľôčok je sezónny produkt. Prináša veľa príjemných dojmov zo zimných hier na snehu, a to nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Pomocou tohto nekomplikovaného zariadenia môžete vytvoriť mnoho identických, rovných a krásnych snehových guľôčok.

Cena: 215 rubľov

Odkaz na produkt

Pštrosí vankúš

Vankúš, ktorý vám umožňuje izolovať sa od vonkajšieho sveta, je sen každého introvertu. Tiež tento darček bude rád komukoľvek na ceste, alebo len niekomu, kto je nútený spať pri sedení. Pohľad na osobu, ktorá spí vo vnútri takého vankúša, pobaví každého okolo seba.

Cena: 1015 rubľov

Odkaz na produkt

Nekonečný kalendár

V tomto zariadení nie sú žiadne počítačové ozdoby a novinky. Všetko je veľmi jednoduché, ale funkčné. Výsledkom jednoduchých manipulácií je, že tento neobvyklý kalendár si zachováva svoju relevanciu z roka na rok a nevyžaduje si dodatočné náklady. Okrem toho, vzhľadom na neobvyklý vzhľad kalendára bude skvelá dekorácia pre váš desktop.

Cena: 225 rubľov

Odkaz na produkt

Všetky tieto zábavné veci možno ľahko objednať, zaplatiť a k dispozícii. Stačí rozhodnúť o tak širokom výberu.

Loading...