Krása

Móda pre ženy nad 50 rokov: trendy v roku 2018

Každá žena, bez ohľadu na jej vek, chce vyzerať atraktívne. Preto niektorí z nich aj po dosiahnutí veku 50 rokov naďalej dobývajú srdcia mužov. Aby ste v tomto veku vyzerali štýlovo, nemali by ste obliecť svetlé oblečenie pre mládež, ale nemali by ste si ani vybrať tmavé farby. Navrhujeme pochopiť, čo by malo byť v šatníku ženy, ktorá prekročila 50-ročný míľnik.

Základná skriňa

Základné veci hovoru, ktoré by mali tvoriť základ šatníka každej ženy určitého veku. Všetky musia byť v harmónii a doplnené príslušenstvom. Také veci sú vždy v móde. Môžu sa nosiť v každom prípade bez ohľadu na miesto a situáciu (práca v kancelárii, prechádzka v najbližšom parku alebo výlet do reštaurácie).

Pri vytváraní takéhoto základného šatníka sa nemôžete obávať skutočnosti, že nemáte čo nosiť. To umožní ušetriť peniaze bez toho, aby ste strávili každú sezónu na nových šatách. Vysoko kvalitné a štýlové veci nikdy nestratia svoj význam, a preto kombinujú veci zo základnej šatne, môžete vždy vyzerať štýlovo a atraktívne.

Pri zostavovaní základného šatníka je dôležité pamätať si na niektoré nuansy:

  1. Po 50 rokoch by žena mala zmeniť svoje džínsy a nohavice na šaty a sukne. To vám umožní vždy vyzerať ženské a elegantné, úspešne skrývať možné chyby postavy. Výnimkou sú ženy pracujúce. Vo svojom šatníku by mal byť aspoň jeden oblek nohavíc, špeciálne šitý na ich postavu.

  1. Pri výbere šatníka je dôležité zohľadniť vlastnosti postavy a vzhľadu.

  1. Aby sa zdôraznil ich stav, všetky veci zahrnuté do takzvanej základnej šatne by mali byť vyrobené z vysoko kvalitných textílií.

  1. U žien po 50 rokoch je najvhodnejší klasický štýl obliekania. Bez ohľadu na príležitosť, v takých veciach budete vyzerať štýlovo a elegantne. Pre zástupcov tohto veku sú tiež vhodné oblečenie v vintage, romantické a retro štýly.

Čo je súčasťou tohto šatníka?

Obchodný oblek

Pre tie ženy, ktoré po 50 rokoch stále pracujú v kancelárii, sa obchodný odev stáva nepostrádateľnou vecou. Môže sa skladať z nohavíc a sukne s plášťom, ktorý sa dá zmeniť. Najlepšie zo všetkého, ak bude takýto kostým urobený v klasickom štýle. Ideálnou voľbou by bola sukňa rovný strih na kolená. Bunda by mala byť v neutrálnej alebo tmavej farbe. V tomto prípade môže byť štýl akýkoľvek.

Pre tých, ktorí sa chcú sústrediť na svoju ženskosť, vhodná bunda je vhodná. Ak chcete skryť plnosť nohy a bokov, je potrebné vybrať si sako s baskami. V ideálnom prípade by každá žena po 50 rokoch mala mať niekoľko oblekov vyrobených v rovnakom štýle. V tomto prípade môžete meniť ich súčasti a navzájom sa kombinovať.

šaty

Šaty, najlepšie nie, by mali byť prítomné v každej žene bez ohľadu na jej spoločenské postavenie a vek. Prinajmenšom by malo byť 1 pracovné oblečenie, ktoré je možné nosiť v kancelárii a 1 dovolenku, aby ste odišli.

Pri výbere šiat pre základný obrázok je dôležité zaistiť, aby model, ktorý sa vám páči, skryl možné chyby v postavach a kladne zdôraznil jeho výhody. Ideálnym miestom pre kanceláriu bude obliekanie plášťa, ktoré je v novej sezóne veľmi populárne.

Pri výbere večerných šiat stojí za zmienku, že chytľavý detail (hlboký výstrih, otvorený chrbát alebo dekolt) by mal byť 1. Nemal by byť zabudnutý ani v tomto veku o radu Coco Chanel, ktorá tvrdila, že každá žena by mala mať čierne šaty farbu.

sukne

Ak chcete vyzerať inak, žena musí mať aspoň 2-3 sukne. Po 50 rokoch sedí priama a presná sukňa, ktorá sa dá nazvať klasickou a extravagantnou šikovnosťou. Takáto vec môže urobiť obraz vizuálne štíhlejší a obraz podnikania a zároveň ženský. Pri výbere sukne je dôležité, aby jej štýl a farba boli kombinované s vlastnosťami figúrky.

blúzka

Pri vytváraní základnej šatníka pre ženy nad 50 rokov si môžete vybrať nielen ženskú blúzku, ale aj košeľu vyrobenú v pánskom štýle. Vo vašom šatníku je dôležité mať aspoň jednu bielu blúzku. Okrem toho si môžete vybrať béžové blúzky a iné svetlé farby.

Materiál, z ktorého je blúzka vyrobená, je tiež dôležitý. Malo by sa skrývať všetko, čo je pod ňou, preto by sa mali uprednostňovať husté tkanivá. Pánske košele môžu byť kombinované s vestou a všetkými druhmi príslušenstva.

džínsy

V šatníku aktívnych žien, aj po 50 rokoch musia byť prítomné džínsy. Je dôležité, aby boli vysoko kvalitné, vizuálne predĺžili nohy a znížili objem bokov. Rovnako dôležité je vybrať štýl, ktorý sa hodí k vašej osobe.

Farba je lepšie vybrať tmavo modrej alebo čiernej. Môžete ich nosiť na prechádzku, na piknik alebo na návštevu. Ale z takého oblečenia pre prácu v kancelárii alebo na pracovnom stretnutí stojí za to odmietnuť.

topánky

Vždy podkolienky. Ale nie každá žena staršia ako 50 rokov alebo zdravie im umožňuje nosiť. Preto je pri výbere obuvi dôležité dodržiavať kritérium pohodlia.

Namiesto stilettos si môžete vybrať pohodlnú topánku na malom, stabilnom päte. Čierne a béžové topánky sú ideálne.

Na zimu sú polovice topánok alebo topánky až do strednej časti tela dokonalé.

V lete je potrebné odmietnuť príliš otvorené topánky, rovnako ako jeden, ktorý je doplnený šnurovaním alebo zdobený kameňmi.

vrchné odevy

Ideálnou voľbou pre zimnú sezónu bude béžová kabát v klasickom štýle. Môže dať dámu viac ako 50 rokov elegancie a dokonca ju urobiť vizuálne mladšie. Môžete si tiež vybrať iné odtiene vrchného ošatenia, ale stále béžová môže byť nazývaná klasikou pre ženy tohto veku.

sveter

V šatníku akejkoľvek ženy a 50-ročná dáma nie je výnimkou, mali by existovať najmenej 2 svetre - tmavé a svetlé. Môžete ich skombinovať s ľubovoľným oblečením.

tričko

Ak ste mohli udržať dobrú postavu vo veku 50 rokov, v lete môžete nosiť tričko alebo dokonca tričko, ktoré vyzerá skvele s nohavičkami, džínsy alebo sukne.

Čierne nohavice

Pri výbere oblečenia pre základný šatník nezabudnite na čierne nohavice. Sú vhodné pre akékoľvek prostredie. Jediná vec, ktorú je potrebné urobiť, je správne vybrať ich na základe typu a vlastností čísla. Mali by byť vyrobené z hrubého tkaniva, sedieť dobre na bokoch a zatvárať pätu. Takže môžete vizuálne predĺžiť nohy.

Ako môžete vidieť, aj po 50 rokoch môže každá žena vyzerať atraktívne a zároveň zostať štýlová. Je dôležité len vybrať správne veci pre vašu skriňu a správne ich skombinovať.

Loading...