Články

Zaujímavé nápady dekorácií s girlandami na Nový rok

Pri príprave na Nový rok nielen premýšľame nad našimi výstrojmi a slávnostným menu, ale aj zdobíme náš domov. Existuje obrovský počet variant dovolenkových dekorácií. Ak to chcete urobiť, zvyčajne používajte vianočné gule, figúrky rozprávkových postáv, prázdninové vence a samozrejme girlandy. Ako môžete byť zaujímavé zdobiť svoj dom na Nový rok pomocou girland?

Domáca dekorácia

Okná vyzdobené ihličnatými ramenami, v ktorých sú tkané elektrické girlandy, vyzerajú veľmi elegantne. Ak chcete urobiť dekoráciu v bezpečí, musíte použiť LED svetlá.

Ak nechcete trpieť tkaním takýchto výrobkov, môžete jednoducho vyzdobiť okno s girlandou LED diód. Akonáhle zapnete tieto svetlá vo večerných hodinách, atmosféra v miestnosti sa okamžite stane báječnou.

Zdobené s girlandou dverí, ktoré spájajú vstup do rôznych izieb, majú úžasný výhľad. Ak máte vo svojom dome stĺpy, nezabudnite zabaliť svetlá okolo nich.

Ak pripevníte stropné svetlá, môžete vytvoriť pôsobivý efekt hviezdnej oblohy.

Ak máte v pláne umiestniť slávnostný stôl priamo pod lustrom, nezabudnite na dekoráciu s girlandou a ňou. Okrem toho môžete použiť zvončeky, vianočné gule, kužele a iné dekoratívne prvky.

Vo vidieckom dome, dávajte pozor na dekoráciu zábradlí a schodov. K tomu môžete vytvoriť girlandu z ihiel, smrekových kužeľov, bobúľ a doplniť ich jasnými žiarovkami. Ale ak nemáte čas na to, použite bežný elektrický veniec, ktorý sa predáva v obrovskom sortimente pred dovolenkou.

Svetelný obrys

Načrtnutím obruby zrkadla, nábytku a ďalšieho nábytku získate skvelú slávnostnú výzdobu. Aby ste to mohli urobiť, môžete centrálnu časť girlandy upevniť na vešiak, v hornej časti zrkadla alebo skrinky a voľne visieť na svojich okrajoch. To isté sa môže vykonať na posteli alebo stene lôžka.

Ak chcete upevniť veniec na stenu, použite bežnú scotchovú pásku alebo kancelárske kolíky. Zdobenie s girlandovým nábytkom je lepšie opustiť sviežosť, výber ľahkých žiariacich hviezd, najmä v prípade, keď potrebujete otvoriť dvere skrinky alebo zásuvky hrudníka.

Magické svietidlo

Nový rok je čas zázrakov. Tak prečo nie zdobiť svoj dom s kúzelným lampášom? Urobiť to sami je veľmi jednoduché. Ak to chcete urobiť, stačí dať svietivý veniec do sviečkovej lampy, krištáľovej vázy, inej nádoby zo skla alebo dokonca plastového.

Vonkajšie, takáto dekorácia bude pripomínať kúzelné svietidlo, z ktorého budú skrývať elfovia osvetlenie vianočného stromčeka na vašom novoročnom strome. LED girlandy budú ideálne pre vytvorenie takéhoto dekorácie.

Žiarivé obrázky

Chcete vytvoriť tematickú náladu s pomocou obyčajného vence? Nakreslite jej vianočný strom, hviezda alebo iný vzor na stenu. Ak ju chcete pripojiť, použite papierovú pásku alebo tlačidlá.

Napodobenie požiaru

Ak chcete urobiť zimný večer slávnostný, vytvorte imitáciu. Ak chcete vytvoriť takúto kompozíciu, vezmite palivové drevo alebo konáre a umiestnite ich do vhodnej nádoby. Ozdobte improvizovaný táborák s elektrickým vencem. Môžete umiestniť takú kompozíciu nielen do krbu, ale na malý stôl alebo v blízkosti slávnostného vianočného stromčeka.

Trblivá záves

Efektívne a nezvyčajne vyzerá priesvitná tkanina zdobená malými žiariacimi žiarovkami. Na vyzdobenie záclon a záclon je možné použiť svetelný výzdobu. A môžete sa tak zamerať na stenu.

Fotogaléria

Ak chcete spomenúť všetky krásne chvíle roka, vytvorte si žiariacu fotogalériu. Ako držiak najzaujímavejších fotografií použite vodič elektrického vence. Môže byť umiestnený na stenu rôznymi spôsobmi (vlny, cikcaky alebo vo forme postavy). Medzi žiarovkami pripojte fotografie s malými kolíkmi.

Ak nie je k dispozícii žiadna fotografia, môžete na girlandu opraviť snehové vločky, obrázky alebo figurky báječných zvierat.

Vianočný veniec

Slávnostný veniec bude vyzerat veľkolepo v tme, ak ho zdobíte elektrickým vencem. Girlanda môže byť vyrobená z jedľa alebo iných vetví, má iný tvar.

DIY girlanda

Girlandy na novoročné výzdobu miestnosti nemusia mať svetelné žiarovky. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov (papier, tkanina, prírodné materiály atď.).

Veľmi zaujímavá v novoročnej atmosfére bude girlanda ponožiek, v ktorých by mal Santa Claus nechať darčeky pre všetky domácnosti. Vždy si môžete kúpiť takéto ponožky v obchode pred Novým rokom alebo si to urobiť sami. Je lepšie zavesiť ponožky s klokankami na napnutú satén alebo inú jasnú stuhu.

Je veľmi jednoduché vytvoriť jasný girlandu z plsti. Dokonca aj dieťa zvládne túto úlohu. Pomocou šablóny odstráňte farebné listy kociek, hviezd alebo iných tvarov. Prilepte hotové figúrky na silnú niť alebo pásku a pripevnite ju na vhodné miesto pre vás.

Prírodné materiály (jedle, citrusové plody, šišky, bobule atď.) Sú ideálne na vytvorenie nezvyčajných vianočných vence. Môžete vystrihnúť ľubovoľné postavy zo zostávajúcej mandarínky alebo oranžovej kože. Dokončite figúrky, aby ste navlečili tesnú niť. Okrem slávnostného vzhľadu táto dekorácia bude mať slávnostnú arómu, ktorá vás určite rozveselí.

Dekorácie v nádvorí

Ak žijete vo vidieckom dome, nezabudnite, že potrebujete dekorovať dom, a to nielen vo vnútri, ale aj vonku, ale nezabudnite na bezpečnostné predpisy. K tomu použite špeciálne lampy a girlandy, ktoré sú vhodné na použitie vo vonkajších podmienkach.

Dokonca aj keď nemáte na dvore vianočný stromček, ozdobte stromy alebo kríky, ktoré tu rastú, tým, že na nich visíte žeravé žiarovky.

Zdobenie domu na novoročné sviatky, použite rôzne girlandy a fantázie, a budete mať skutočne báječný výsledok.

Ako vyzdobujete svoj dom na Nový rok?

Loading...