Krása

Štýlové oblečenie pre deti v novej sezóne

Moderné deti od útleho veku chcú vyzerať módne a vybrať svoje vlastné oblečenie. Obtiažnosť výberu spočíva v tom, že rodičia ešte musia koordinovať tento proces. Preto sú oveľa pozornejšie, než by mali všetky ostatné študovať módne trendy v detskom oblečení.

Módni dizajnéri a odborníci na detský štýl zjednodušili úlohu rodičov. V novej sezóne sa deti môžu stať malými kópiami svojich rodičov. Deti sa môžu obliecť v denim, koži, perforované tkaniny, používať všetky druhy výtlačkov a farieb. Nie je potrebné dodržiavať sladké modré a ružové tóny a sukne a nohavice na bábiku.
Všeobecné trendy v detskom módnom priemysle

Dizajnéri majú dlhú oddelenú detskú módu v samostatnom segmente priemyslu. V nadchádzajúcej sezóne budú pre deti oboch pohlaví vybrané neformálne a grungeové oblečenie.

Na rozdiel od toho, uhlová grunge bude existovať spolu s aristokratickou klasikou. Zbierky za chladné obdobie budú prezentované v jasných farbách. V rovnakej dobe, jarno-letné línie budú vyžadovať svetlé pastelové odtiene a plávajúce tkaniny.

Trend bude navyše eklektický a fúzia. Od dospelého módu až po škôlku, pokrývajú kabát, krátky kabát a všetky druhy čiapky. Tieto odevy sú vyrábané prevažne monofónne v povrchovej úprave umelých alebo prírodných kožušín.

Výstroj pre chlapcov 2018

Návrhári odevov pre deti ponúkajú možnosť podmienene rozdeliť šatňu detí do dvoch skupín: športové a streetové a klasické. Každý z nich má svoj vlastný účel a pomôže učiť dieťaťu vybrať oblek vhodný pre danú príležitosť.

Vonkajšie športové oblečenie v novej sezóne má voľný strih, ktorý nebráni pohybu. Celkový pohľad sa nakoniec ukáže ako trochu nepríjemný, ale správne zvolené veci neumožnia dieťaťu vyzerat nepríjemne.

V šatníku rajčaťa musia byť voľné džínsy a vetrovky. Pod windbreaker nosiť košeľu alebo golf s krkom. Tiež populárne budú svetre. Je dôležité, aby odevy v kompozícii mali maximálny podiel prírodných vlákien.

Pre štýlové chlapcov trend chladnej sezóny budú všetky druhy šatky. Toto príslušenstvo zdobí nielen kolekcie ulíc, ale aj klasické línie.

Prísnejšie šaty zdôraznia sofistikovanosť detského štýlu. Obraz bude obsahovať tmavé rovné džínsy alebo nohavice, pulóvre, oblečenie na košele alebo na vlastnú päsť. Doplňte obrázok topánok a trikov.

Každé chlapčenské šatník by mal mať klasické košele. Oni sú nosení s kravatu, motýlik alebo len s golierom unbuttoned. Pre aktívne deti je vhodný model, v ktorom je klasické tričko kombinované s tričkom. Ona nosí nad hlavou a je zarámovaná golierom a niekoľkými gombíkmi.

Alternatívou k tlačidlám košele budú ich náprotivky na gombíkoch alebo polokošele. Vybavené modely vyžadujú správny výber veľkosti. Iba v tomto prípade sa dieťa bude cítiť pohodlne v takom prísnom oblečení.

Zaujímavou možnosťou pre chladné počasie budú falošné modely, keď sa sveter z košele šití na skokan. Je to skvelý spôsob obliekania dieťaťa elegantne a podľa počasia.

Farby a vzory na oblečení pre chlapcov

Výtlačky na oblečenie chlapcov vyzerajú osobitne štýlovo. V móde sú hlavne obrazy zvierat, geometrické tvary a rôzne nápisy. Sú prítomné nielen na tričkách a košele, ale aj na nohaviciach, svetre a klobúkoch.

Klasické oblečenie vyžaduje kombináciu dvoch alebo troch odtieňov v obraze. Bude módne používať vložky z textílie s kontrastným odtieňom. Tradične sú chlapci oblečení v odtieňoch hnedej, šedej, čiernej. Pastelové farby a čistá biela vytvoria potrebný kontrast a obnovia obraz.

Výstroj pre malé princezne 2018

V móde sú stále nafúkané sukne s podšívkou a čipkou. Snehovo biele spodničky dodávajú šaty navyše.

Ženské šaty, šaty a sukne zostanú hlavnými trendmi novej sezóny. Je dôležité vybrať si modely s neobvyklými detailmi. Štýl by mal byť zložitý, s nezvyčajným povrchom alebo asymetriou.

Šaty a šaty budú viacvrstvové. Plavidlá a všetky druhy ozdôb sú vítané. Navyše oblečenie je zdobené nezvyčajnými obojcestmi.

V trende pása a pásov s objemnými lukom. Retro štýl je zrejmé v šatách vybavenej siluety. Takýto obraz robí dievča tak, ako sa správa.

Pre dievčatá vo veku 10 rokov je lepšie používať monochromatické tkaniny tlmených odtieňov. Elegantné, skromné ​​oblečenie je možné kombinovať s módnym svetlým doplnkom. Všetky druhy čelenky, vlasy, šály a šperky obnovujú obraz.

Trendy farby pre dievčatá

Klasické oblečenie vyžadujú použitie hlbokých tmavých odtieňov. Môže to byť tmavo modrá a zelená. Tiež by sa mala venovať pozornosť odtieňom vínovej, slivovitej a fialovej.

Marshmallow-ružové, broskyňové, snehovo biele farby pomôžu zriediť závažnosť tmy. Všestranné zostávajú bledozelené a tlmené odtiene béžovej, modrej, ružovej a šelejky. Slnečná žltá farba v tejto sezóne bude mať zvláštne miesto. Často sa môže nachádzať ako samostatná farba odevu, rovnako ako dominantná v kombináciách s inými farbami a odtieňmi.

Módny dom Dolce & Gabbana ponúka zmes čiernej farby s rôznymi výtlačkami pre detskú linku. Oblečenie dievčatám pomôže zdobiť kvetinové výtlačky, obrazy zvierat a geometrické tvary. Všetky druhy pruhov a hrachu sú vždy v móde.

Tkaniny a výzdoba detského oblečenia

Vedúci módni návrhári v novej sezóne pre svoje detské kolekcie používajú bavlnu, chintz, kostýmovú tkaninu, šifón, satén a hodváb. Najčastejšie sú detské šaty šité z denimu. Je odolný a praktický. Materiál je ľahko umývateľný, čo je dôležitý faktor v prípade detského oblečenia.

V roku 2018 sa na ozdobenie dievčenského oblečenia použijú luky, výšivky, kamienky a okraje. Chlapčenské oblečenie je zdobené vreckami, aplikáciami, tlačidlami rôznych tvarov.

Módne topánky pre deti

V detskej obuvi je mimoriadne dôležitá správna voľba z anatomického hľadiska. Päta by mala byť tesná a priehlavok vnútri. Ak dieťa nemá patológiu, priehlavok môže byť malý.

Pri hodnotení všetkých zdravotných ukazovateľov môžete prejsť k dizajnu. Jasné topánky a sandále pre dievčatá sú zdobené aplikáciami, kamienkami a nýtmi. Pre každodenné nosenie je lepšie vyberať upokojujúce odtiene. Veľké množstvo dekorácie je lepšie odísť na slávnostnú príležitosť.

Vo veci výberu topánok pre dieťa sa dodržiava pravidlo novej sezóny: detské topánky odrážajú trendy dospelých. Chlapci v roku 2018 nosia športové tenisky a mokasíny v kombinácii s neformálnym oblečením. Klasika budú sprevádzané štýlovými koženými topánkami alebo vysokými topánkami v chladnej sezóne.

Oblečenie pre dieťa by malo byť pohodlné a praktické - tieto pravidlá sa pohybujú zo sezóny na sezónu už mnoho rokov. Obrovský sortiment butikov umožňuje rodičom kombinovať štýl a komfort v detskom šatníku.