Články

Manikúra pre dospievajúcich: originálne a štýlové dizajnérske nápady

Napriek všetkým ťažkostiam je adolescencia úžasným obdobím, keď sa všetky dievčatá začnú meniť v očiach. Samozrejme, sú experimenty so štýlmi v oblečení pri hľadaní určitého výrazu. Okrem toho sa začnú angažovať v starostlivosti o seba a pokúsiť sa urobiť make-up. To isté platí pre manikúru, ale na rozdiel od klasiky, dospievajúci má svoje vlastné charakteristiky. Preto dnes pochopíme všetky jemnosti, rovnako ako zvážime najpopulárnejšie a najatraktívnejšie nápady na dizajn nechtov.


Funkcie manikúry pre dospievajúcich

Bez ohľadu na to, aký dizajn nechty máte v pláne urobiť, najprv stojí za to, aby ste ich v poriadku. Musia byť dobre udržiavané a upratané. V opačnom prípade žiaden výkres nebude atraktívny.


Na začiatok si všimneme, že mladé dievčatá majú pomerne mäkkú a citlivú dosku na nechty. Z tohto dôvodu sa nehrejete nechty a tým viac nerežte kutikulu. Najlepšou možnosťou je urobiť európsku manikúru. Staršie dievčatá vo veku od 15 rokov môžu mať klasickú manikúru, ale iba v prípade potreby.

Dospievajúca manikúra: módne trendy 2018

Samozrejme, módne trendy pre dievčatá a teenagery sú výrazne odlišné. Po prvé, z dôvodu, že škola má pravidlá, ktoré treba dodržiavať.

Najrelevantnejšie v roku 2018 sú nahé a neutrálne odtiene, ktoré sa navzájom dobre prelínajú. Tieto sú samozrejme béžové, mliečne, sivé, ružové, modré a tiež čiernobiele. Vyzerajú skvele v každodennom živote a chodia dobre so školskými uniformami.

Aj v trende zostávajú jemné priesvitné odtiene ružovej a béžovej. Často sa používajú na vytvorenie francúzskej manikúry. Ale aj ako monochromatický náter, nevyzerajú o nič menej atraktívne.

Ak chcete urobiť o niečo výraznejšiu, ale nie príliš jasnú manikúru, odporúčame pozrieť si pastelové odtiene. Môže to byť modrá, žltá, levanduľa, ružová, mäta a iné. Sú perfektne kombinované, takže môžete experimentovať.

V každom prípade, bez ohľadu na to, akú farbu si vyberiete, hlavnou vecou je, že je dostatočne zdržanlivý, pokojný. Jasné farby nie sú v škole vítané a nie sú veľmi pekné.

Nápady na manikúru pre dospievajúcich

Medzi všetkými odrodami je pomerne ťažké určiť vhodnú voľbu na nechty pre teenagerov. Samozrejme, je dôležité brať do úvahy osobné priania, ale stále stojí za to brať do úvahy všeobecné trendy. Preto sme pripravili výber, ktorý je vhodný pre mladé školáčky.

Monochromatický náter

Možno najuniverzálnejším riešením pre každodenný život dospievajúcej dievčiny je pokrytie nechtov neutrálnym odtieňom. Takáto manikúra sa neodstráni od všeobecného obrazu. Okrem toho ide dobre s akýmkoľvek oblečením.

Minimalistické návrhy

Obrázky v minimalistickom štýle sú relevantné nie pre prvú sezónu. V skutočnosti je to predvídateľné, pretože dizajn nechtov je nenápadný a vyzerá skvele aj bez práce v kancelárii alebo v škole. Hlavnou vecou je vybrať neutrálny odtieň.

Rôzne pruhy, bodky, malé pupienky a iné obrázky sú skvelým riešením pre každodenný život školy. Pokiaľ je to žiaduce, môžu sa robiť vôbec doma. Výsledok nebude horší ako salón, hlavnou vecou je praktizovať trochu.

Francúzska manikúra

Klasické riešenie v dizajne nechtov bude určite vhodné pre teenagerov. Okrem toho francúzska manikúra dobre funguje so všetkým a podporuje všeobecný klasický štýl školských uniforiem. Ak chcete vytvoriť doma, môžete použiť šablónu. S ním môžete vytvoriť rovnomerné pásy.

Mesačná manikúra

Docela jednoduché v popravách, ale z tejto atraktívnej lunárnej manikúry je vždy obľúbená u mladistvých. Okrem toho môže byť vykonané pomocou niekoľkých odtieňov. Z tohto dôvodu to bude trochu nezvyčajné.

Manikúra pre krátke nechty: štýlové nápady pre dospievajúcich

Ak skôr všetky dievčatá chceli vyrastať dlhé nechty, teraz sa trendy trochu zmenili. Podľa majsterov nechtov môžete realizovať takmer akúkoľvek predstavu o krátkych nechtoch. Okrem toho je v živote taká dĺžka oveľa výhodnejšia.

Výberom svetlých odtieňov laku môžete pridať absolútne akýkoľvek dekor a bude to vhodné. Hlavná vec je, že nie je príliš jasná a objemná. V opačnom prípade bude návrh mierne preťažený.

Módna manikúra pre dospievajúcich na leto

V lete by mladiství nemali mať zakázané experimentovať s dizajnom nechtov. Koniec koncov, táto konkrétna sezóna chce najmä kombináciu jasných farieb a odvážnych rozhodnutí. Napríklad dizajn s gradientovým efektom vždy vyzerá obzvlášť krásne. Vyberte odtiene v rovnakej farbe alebo kontraste. Každá z možností je tento rok relevantná.

Manikúra s neobvyklým vzorom

V letnej sezóne si môžete bezpečne vybrať ľubovoľnú možnosť návrhu. Napríklad neobvyklé výkresy sú vždy zaujímavé a priťahujú pozornosť. Títo môžu byť hrdinami vašich obľúbených karikatúr ako dôraz na niekoľko nechtov. Môžete ich nakresliť sami alebo použiť na tieto špeciálne nálepky s názvom jazdca.

Môže to byť aj množstvo ovocia a dokonca aj rez. Takéto kresby sú v lete dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Koniec koncov, vyzerajú skvele s každodenným vzhľadom a podporujú zvolený štýl oblečenia vrátane jasných akcentov.

Ostatné vzory budú vhodné. Napríklad skutočný hrášok v roku 2018 vyzerá obzvlášť roztomilý. Môžete tiež vytvoriť kvetinový alebo geometrický vzor. Vo všeobecnosti to závisí od vašej túžby.

Ako môžete vidieť, existuje široká škála možností na nechty pre dospievajúcich. Samozrejme, počas obdobia štúdia je dodržiavať niektoré pravidlá. No, v lete, neváhajte experimentovať a skúste niečo nové.

Loading...