Články

100 nápadov čiernej a bielej manikúry: veľkolepé monochromatické vzory

Kontrastujúca kombinácia čiernej a bielej farby je už dlho starosťou o predstaviteľov kozmetického priemyslu. Yin a Yang, čierny spodný biely vrch, elegantné čierne šaty a biely perlový náhrdelník - to nie je kompletný zoznam toho, ako si dokážete predstaviť tieto dve protiľahlé farby.

Čiernobiela manikúra: stovky myšlienok v čiernobielom prevedení

Opačné zbližovanie - fráza, obzvlášť milovaná dievčatami, ktorá často odkazuje na oblasť osobných vzťahov. Čiernobiely sú plne v súlade s týmto tvrdením, monochromatický dizajn bude skutočným prínosom pre módnych špecialistov, ktorí dávajú prednosť prísnemu a lakonickému štýlu.

Klasické tóny - ideálne pre kancelárske štýly, spoločenské akcie alebo párty. Existuje veľa možností kombinácie čiernej a bielej farby na nechty: od abstraktného kreslenia po najnovšie trendy s kamienkami a unikátnymi technikami.

Čierne a biele nechtové umenie nikdy nevyjde zo štýlu. Podobné dizajny sa často objavujú na módnych móloch. Napríklad na show Trasy Reese sa modely objavili s bielou manikúrou, doplnené čiernymi trojuholníkmi na okraji nechtov.

Čiernobiela manikúra 2018: populárne techniky a nápady na dizajn

Tieto klasické farby sa novým spôsobom prejavujú v neštandardných technikách a pôvodnom predstavení. Pomocou efektu kontrastu môžete vytvoriť realistické nechtové umenie: od štýlu Batman až po perlový náhrdelník na nechtoch.

Čiernobiela mramorová manikúra

Mramorová manikúra je nová a veľmi populárna technika, ktorá vyzerá stručne a esteticky čierna a biela. Vytvorenie takého obrázku je jednoduché doma. Za týmto účelom sú nechty pokryté bielym lakom, bielym, čiernym a základným lakom zmiešané samostatne na kus fólie. Pomocou jemnej kefy alebo tyčinky sa hotová zmes aplikuje na nechty, čím vzniknú roztrhané línie.

Vyzerá zaujímavá technika "rozvody" v čiernej a bielej. Vykonáva sa pomocou kúska filmu, ktorý je pritlačený k nechtu. Lak na nechty sa chaoticky zmieša, vytvára kvetinovú a veľmi originálnu kresbu. Po prvýkrát je nepravdepodobné, že budete môcť vykonať mramorovú manikúru, ale po 2-3 pokusoch sa s touto úlohou dokážete vyrovnať.

Čiernobiely bodkovaný manikúra

Design dotsom dokonca nováčik. Stačí naložiť hlavný lak na nechty, napríklad biely, ponorte bodky do čierneho náteru a nakreslite bodky rôznych hrúbok na nechtoch. Možno na slávnostné príležitosti takýto dizajn nebude fungovať, ale bude najlepšou voľbou pre zábavu každodenného umenia.

Čiernobiela manikúra na krátke nechty

Na krátke nechty, skúste novú techniku ​​vykonávania týchto populárnych techník nazývaných rám. Podstata metódy spočíva v tom, že na nechti súčasne čerpá rad "úsmevu" a obrátenej bazálnej dierky. Výsledkom je, že dostanete nejaký rámik, v ktorom bude vaša klinec uzavretý. Tento dizajn vyzerá stručne na nechty oválne, mandľového tvaru.

Mesačná manikúra v čiernej a bielej farbe

Tradičná mesačná manikúra tejto sezóny tiež prešla transformáciou. Jednoduché zafarbenie bazálnej dierky vyzerá príliš jednoducho, alternatívy s negatívnym priestorom, otvory neobvyklého tvaru - trojuholníkové, dvojité, obrátené - to nahradilo.

Čiernobiela bunda

Táto francúzska bunda je vyrobená nielen s bielym úsmevom, ale je prezentovaná v radoch novej čiernej farbe s nezvyčajnými tvarmi. Hlavnou zmenou, ktorá ovplyvnila služobnú bundu, bol tvar "úsmevu". Skvele vyzerá manikúra s trojuholníkovým okrajom, tvarom srdca a inými nezvyčajnými možnosťami.

Čiernobiela manikúra s negatívnym priestorom

Záporná vesmírna technika je dizajn s nenatieranou časťou nechtovej dosky. Môžete to mať absolútne kdekoľvek, často v spodnej časti nechtu, ale viac neobvyklé možnosti sú prijateľné.

Čierna a biela ombra

Čiernobiela farba obzvlášť tajomne a elegantne vyzerá ako ombre technika. Možnosti vykonávania manévrovacieho gradientu. Obzvlášť populárna je verzia kosoštvorca, kde každý prvok je namaľovaný v samostatnej farbe. Výsledkom je stručný plynulý prechod z čiernej a bielej farby.

Predpokladajme klasickú verziu ombre techniky, kde sa prechod uskutočňuje zo základu nechtu na špičku a naopak. Gradient manikúra vyzerá nezvyčajne a štýlovo, kde prechod nastáva na všetkých prstoch, to znamená, že čierny lak na palci sa postupne zosvetlí na bielu na malý prst.

Čierna a biela čipka manikúra

Krásne a chúlostivé vzory ako mnoho módnych návrhárov. Vyzerajú úžasne, okrem toho si môžete vytvoriť takýto vzor sám. Môžete nakresliť čipky na nechty pomocou kefy alebo bodiek. Hotové lisovacie dosky vám pomôžu dostať na nechty otvorený vzor.

Čiernobiela geometria manikúra

Závažnosť liniek geometrickej manikúry je perfektne kombinovaná s čiernou a bielou farebnou paletou. Organicky vyzerajú tenké čierne pruhy na bielom pozadí, geometrické vzory v podobe šachovnice, írska priadza, chaotická konglomerácia geometrických tvarov.

Čiernobiela manikúra s kamienkami

Takáto manikúra je hodná kráľovskej osobnosti. Obzvlášť pôsobivý je dizajn, ktorý je vyrobený v matnej čiernej farbe a kamienky na bielom substráte nahrádzajú biely lak. Ozdobte neoznačený klinec mramorovou technikou alebo kvetinovou potlačou a nechajte zvyšok nechtov farbiť čiernym alebo bielym lakom. Nepreháňajte ho množstvom kameňov. Tajomstvo nádhernej chuti je jeden alebo dva prsty, zdobené niekoľkými kamienkami.

Módna čierna a biela manikúra so vzormi

Čiernobiely dizajn - stelesnenie elegancie a prísnosti. Nepochybne je tiež možné použiť tieto farby pre každodenné umenie mládeže s originálnymi kresbami v podobe Batmanovej hlavy alebo kardiogramovej línie. Existuje veľa nápadov na kontrastnú manikúru, hlavnou vecou je ukázať predstavivosť a čerpať z nechtov, o čo ide táto duša. Môže to byť elegantné perie, mačacie nohy, púpavy, nápisy.

Ako môžete vidieť, sú len dva odtiene laku - čierne a biele, nie je dôvod na vytvorenie suchého a jednotného umenia. Dokonca aj s nimi, môžete byť originálom a prísť so štýlovým a jedinečným dizajnom. Vyskúšajte monochromatickú manikúru a porozumiete používaniu týchto farieb v nehtovom umenia tak neobmedzene.

Loading...