Krása

Hlboký zmysel pre tetovanie Kompas: krásne mužské a ženské náčrty

Pri výbere kresby na tetovanie sa väčšina nezameriava na skrytý posvätný význam obrazu, ale vyberie na základe atraktívnosti objektu. Tetovanie v podobe kompasu nie je teraz veľmi populárne, pretože málo ľudí pozná jeho význam, ale márne, pretože má veľký skrytý význam a môže slúžiť ako talisman pre jeho majiteľa.

Hodnota tetovania kompasu

V súčasnosti sú tieto typy kompasu dopytu:

 • Feng Shui kompas Lo Pan
 • Klasický magnetický kompas.
 • Runic Viking kompas.

Lo Pan je dobre známy symbol, ktorý je súčasťou čínskej kultúry a populárneho umenia Feng Shui. Nie každý dokáže pochopiť obraz čínskeho kompasu, pretože má zložitý vizuálny vzhľad. Kompas obsahuje tridsaťšesť sústredných kruhov oddelených 24 lúčmi vychádzajúcimi z jedného bodu umiestneného v strede. Vizuálne sa čínsky kompas podobá mriežke, z ktorej každý sektor skrýva informácie. Hlavnou funkčnou úlohou kompasu je kompilácia geomantických tabuliek.

Runicový kompas je starodávne a magické tetovanie pozostávajúce z kruhu, ktorý zbiera staré škandinávske runy. Od staroveku sa verí, že takýto obraz pokožky pomôže človeku nájsť správnu cestu v živote, cítiť jeho vnútorný hlas a nasledovať ho. Mnohí veria, že takéto tetovanie nesie úlohu amulet pre svojho majiteľa, zabraňujúce tomu, aby sa stratil alebo stratil, a to ako fyzicky, tak v živote vo všeobecnosti. Vzhľadom k tomu, kompas zahŕňa niektoré morské runy, to bolo vždy v dopyte medzi Vikingov a námorníkov. Dokonca aj v dobách Varanganov kompas slúžil ako záchranca, schopný vrátiť loď domov po krvavej bitke, alebo v prípade, že loď padla do hustej hustoty.


Klasický magnetický kompas, ktorý Číňania vynašiel, pomáha nájsť správnu cestu, môže orientovať človeka na terén. Už niekoľko storočí sa hodnota kompasu mierne zmenila, začala byť vnímaná nielen ako objekt na hľadanie cesty, ale aj ako symbol priestoru a pohybu pozdĺž nej. Preto toto tetovanie bude perfektným riešením pre cestovateľov, milovníkov zemepisu.

Najčastejšie je kompas tetovanie používané ľuďmi, ktorí spojili svoje životy s morom: námorníci, rybári atď. Dôvodom je fakt, že v niektorých prípadoch kompas slúžil ako jediná spása a ak sa zlomil, loď a jej posádka boli odsúdení na smrť. Kompas tetovanie na tele námorníka symbolizovalo nádej, túžba vrátiť sa domov.

V súčasnosti môže kompas na tele človeka alebo dievčaťa slúžiť ako symbol pokoja, istoty a stálosti. Kompas je tiež vnímaný ako symbol lojality nielen do druhej polovice, ale aj na jej princípy alebo na životné presvedčenie. Stojí za zmienku, že tetovanie kompasu nemá zápornú hodnotu, takže ho možno použiť na ľubovoľnej časti tela.

Tetovací kompas: hodnota pre mužov a ženy

Tetovanie s obrazom kompasu na tele človeka môže znamenať:

 • Vernosť. Aj keď človek miluje cestovanie, vždy zostáva verný pre seba, svoju rodinu a svoju milovanú ženu. Existuje príslovie: "Som verný stĺpu ako ihlu kompasu."
 • Rozhodnosť a odhodlanie.
 • Láska k dobrodružstvu, objavovanie nových miest a obzory.

Dievčatá ako tetovanie na svojom tele sa používajú extrémne zriedkavo, pretože kompas na mužskom tele sa javí ako organický a atraktívny. Existujú však výnimky z pravidiel, čo znamená, že potrebujete vedieť, čo znamená kompas tetovanie na tele slabšieho pohlavia:

 • Vietor - podľa mnohých, tento obrázok používajú dievčatá, ktoré sú pripravené na neformálne vzťahy, takže nie sú vhodné na vytvorenie rodiny alebo vážneho vzťahu.
 • Duchovný vývoj so všetkým materiálom pre dievča nehrá dôležitú úlohu.
 • Rune čínsky kompas vám povie, že dievča aktívne hľadá svoju cestu života.
 • Škandinávsky kompas s runami je oddelenie, ktoré chráni dievča pred zlými myšlienkami a zlými očami.

Ak hovoríme o kompas tetovanie na telo väzňov, takýto obraz možno nájsť veľmi zriedkavo. Ide o to, že ľudia v zóne nemajú radi ľudí s takýmito tetovaním, pretože kompas ukazuje, že ich majiteľ je malý zlodej alebo podvodník.

Tetovací kompas na ruke, nohe a ostatné časti tela.

Hodnota tetovania s obrazom kompasu závisí nielen od toho, na koho telo je, ale aj od miesta, kde sa nachádza. Hodnota tetovania podľa toho, kde sa nachádza:

 • Predlaktie alebo rameno sú ideálne pre kancelárskych pracovníkov, ktorí skrývajú tetovanie. Hlavným významom je zodpovednosť a túžba po cestovaní.
 • Koleno - láska k spravodlivému sexu.
 • Noha - človek je verný svojim zásadám a životom podľa svojich vlastných pravidiel a presvedčení.

Tetovací kompas: nákresy a hotové práce

Kompas a mapa - obľúbené riešenie, čo znamená túžbu po dobrodružstve. Často tento obrázok používajú kamióny, cestujúci alebo špeditéri. Kompas a ruža - symbol lásky k cestovaniu, lojalita voči sebe a vašim princípom. Ak je kompas s ružou na tele človeka, potom to znamená lojalitu človeka k jeho zvolenému. Pre námorníkov toto tetovanie znamená túžbu po svojich blízkych a ich domov.

Kompas a kotva - ideálne pre ľudí, ktorí spojili svoje životy s morom. Ak je tetovanie doplnené o reťaz, znamená to, že človek je pripútaný na niečo z rôznych dôvodov. Kompas a kotva je tetovanie, ktoré si dovolili len tie najskúsenejších námorníkov. Keby bola loď s plachtami, potom to znamenalo, že ten človek zaokrúhl Cape Horn, alebo bol pirát.

Kompas a vlaštovka sú takisto populárnou námornou variantou, takže muži, ktorí každých 5 tisíc kilometrov prekonali, to znamená, že počet vlaštov ukázal skúsenosť námorníka. Kompas a hodinky - tetovanie, ktoré sa používa po vážnych životných udalostiach. Pripevnenie slúži ako symbol odpočítavania alebo je zosobnením integrity jeho vlastníka.

Loading...